IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Пластична Хирургия > Мамопластика


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 10th October 2011, 13:03
virginia virginia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 89
По подразбиране д-р Михаил Скерлев - впечатления

Момичета, пускам тази тема профилактично. Знам, че лекарят е много добър, виждала съм негови пациентки след интервенция - ринопластика и мамопластика....изглеждадт превъзходно. Смятам да си коригирам периареоларните цикатрикси от мастопексия при него през, м. ноември...и затова мисля, че малко допълнителна информация няма да ми е излишна. Предварително ви благодаря!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 27th December 2011, 14:23
virginia virginia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 89
По подразбиране

Не препоръчвам!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 27th December 2011, 22:11
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Виржиния аз нещо се обърках, първо зададе въпрос, след което сама си отговори....хмм
Отговори с цитат
  #4  
Стар 27th December 2011, 23:28
marta_1 marta_1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 49
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от markova2007 Виж мнението
Виржиния аз нещо се обърках, първо зададе въпрос, след което сама си отговори....хмм
Само предполагам: имала е процедура при доктора за който е чувала само хубави неща, но не е доволна от резултата
Отговори с цитат
  #5  
Стар 28th December 2011, 03:33
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Може да го е проучила, да е открила недоволни и за това да не препоръчва. Ако се беше опарила сама, щеше да е доста по-подробна...
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 28th December 2011, 09:30
virginia virginia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 89
По подразбиране

Още не съм решила как да подходя.....пострадах при втора интервенция направена при него (втора по ред за мен и първа извършена при него) ........но не винаги само лекарят е виновен.........факторите са много, картинката е комплексна............така че не ми се иска да го правя само заради едното оплюване...........а и още не съм се оправила на 100 %. Като съм готова ......... ще ви информирам подробно! За сега обаче имайте предвид написаното във втория ми пост!!!!!!Още повече че някои от съфорумките ме предупреждаваха предварително да не ходя при него!!!!!!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 28th December 2011, 14:37
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Миличка, аз понеже се ровя за тази мамопластика от години и за сега моето мнение за качествен доктор се свежда до трима - Стоянов, Тепавичарова, Заякова. Даже мисля, че това което си написала че искаш да направиш в първия си пост май трябва да се консултираш при Тепавичарова, защото тя била много добра при особените случаи. Но отиди на консултация при няколко доктора. Тва е поне моето мнение.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 28th December 2011, 16:05
virginia virginia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 89
По подразбиране

Мерси много за съвета. И аз съм на мнение, че Тепавичарова е най-добрата. Тя ми направи мастопексия миналата година - една доста сложна операция и съм доволна от резултата. Аз нямам импланти. Сега се лекувам при доц. Евстатиев. Също много опитен и много добър лекар. Има индивидуален подход и виждане за пациентките...това ми харесва и не проявява излишна строгост и нервност за разлика от нея.........но че е най-добрата.....спор няма. Мерси още веднъж!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: МихаилСкерлеввпечатления
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:26.