IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #351  
Стар 25th November 2009, 12:18
Аватара на Жени
Жени Жени не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: VARNA
Мнения: 51
Изпратете съобщение чрез ICQ до Жени Изпратете съобщение чрез AIM до Жени Изпратете съобщение чрез MSN до Жени
По подразбиране

приятелката ми и тя ще си прави разменихме си датите и днес аз ще ходя на неиното място а тя в петък на моето-сега в 2ч следобяд ще бъде-стискайте палци утре ще ви пиша вече как е минало-поздрави от Варна и лично от мен
__________________
KRASOTATA E NACHIN NA JIVOT
Отговори с цитат
  #352  
Стар 26th November 2009, 07:58
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

С нетърпение чакам отзиви, защото и аз планирам липосукция. Ще бъде от полза и да споделиш с какви мазила ще си третираш синините.
Отговори с цитат
  #353  
Стар 26th November 2009, 14:44
Аватара на Жени
Жени Жени не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: VARNA
Мнения: 51
Изпратете съобщение чрез ICQ до Жени Изпратете съобщение чрез AIM до Жени Изпратете съобщение чрез MSN до Жени
По подразбиране

ако знаех,че ще ме боли толкова много нямаше да се подложа никога на това мъчение мога да издъпжъм на болка много и друг път съм се оперирала,но с такава болка не съм се сблъсквала никога-все пак 3,5ч продължи операцията излизането от упоика беше кошмарно невероятна треска ме тресе-2,5л ми източиха не е малко а колкото до мазилата биодерма пуснаха много хубаво мазило за разнасяне на синките с точност ще видя как се казва ще ви пиша пак момичета иначе нямам думи за екипа на др. Заякова невероятни са.
__________________
KRASOTATA E NACHIN NA JIVOT
Отговори с цитат
  #354  
Стар 27th November 2009, 08:15
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

Jeni желая ти леко възстановяване ! Ти си смело момиче! И направо се чудя при тия мерки откъде са намерили толкова много да източат. Че аз ще имам за две липосукции поне. Надявам се да си много удовлетворена от резултата, да си е струвало всичко, което си изтърпяла.
Отговори с цитат
  #355  
Стар 27th November 2009, 10:07
Аватара на Жени
Жени Жени не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: VARNA
Мнения: 51
Изпратете съобщение чрез ICQ до Жени Изпратете съобщение чрез AIM до Жени Изпратете съобщение чрез MSN до Жени
По подразбиране

и аз си нямам идеа от къде ги изкара тези 2,5л,но е факт,че вече 2дена съм повече от инвалид не мога да си згъна крака днес ще ходя да ми даде лепки да се къпя нямам идеа как ще стане,но нямам избор стига съм мрънкала,но много ме боли незнам кога ще се почувствам по-добре а в момента съм супер отекла-иска ми се да си кача снимки преди липото да видите как изглеждам никои от моите познати не си е помислял,че ще правя липо,но ще сложа да ме видите
__________________
KRASOTATA E NACHIN NA JIVOT
Отговори с цитат
  #356  
Стар 27th November 2009, 10:15
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Жени, не знам защо те боли толкова - ти с обикновената вакуумна липосукция ли беше....? Направо ме изненада.... За мен възстановителния период след липото мога да сравня по-скоро с мускулна треска и травмирано/ударено място (там където е най-болезнено)...
Желая ти леко възстановяване, миличка - скоро всичко ще отшуми
Отговори с цитат
  #357  
Стар 27th November 2009, 15:14
Аватара на Жени
Жени Жени не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: VARNA
Мнения: 51
Изпратете съобщение чрез ICQ до Жени Изпратете съобщение чрез AIM до Жени Изпратете съобщение чрез MSN до Жени
По подразбиране

да миличка с такава все пак от теб до колкото помня наполовина на моето са изтеглили уж не съм дебела ,но в колената на сгъвките имам само 0,800 изтеглено иначе в брича наи-малко останалото е отдоло изтеглено повече нямам идеа дали ще имам скоро красиви крака за които съм мечтала зял живот-благодаря ти за куража които ми даваш имам нужда в момента от това[/list]
__________________
KRASOTATA E NACHIN NA JIVOT
Отговори с цитат
  #358  
Стар 27th November 2009, 16:46
rosana rosana не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: България
Мнения: 7
По подразбиране

регистрирах се днес, за да споделя и моят резултат - преди 5 дни направих вакумна липосукция и никога не съм си представяла, че болката е толкова ужасна.Едва днес- на 5-я ден съм по-добре и вече може да се оприличи като натъртено ,но ДОСТА натъртено - всичко ме боли все още и едва се движа.Изтеглен ми е 1.800 аспират
__________________
Какво му трябва на човека - да си поплачеш понякога на разбиращо рамо,
да се опреш на ръката приятелска-
и това е достатъчно само
Отговори с цитат
  #359  
Стар 27th November 2009, 16:58
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rosana
регистрирах се днес, за да споделя и моят резултат - преди 5 дни направих вакумна липосукция и никога не съм си представяла, че болката е толкова ужасна.Едва днес- на 5-я ден съм по-добре и вече може да се оприличи като натъртено ,но ДОСТА натъртено - всичко ме боли все още и едва се движа.Изтеглен ми е 1.800 аспират
Отговори с цитат
  #360  
Стар 27th November 2009, 16:59
rosana rosana не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: България
Мнения: 7
По подразбиране

Имам въпрос - след липото чувствате ли треперене на мускулчетата? Моите постоянно потрепват и е много неприятно като усещане.
__________________
Какво му трябва на човека - да си поплачеш понякога на разбиращо рамо,
да се опреш на ръката приятелска-
и това е достатъчно само
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Липосукция
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:12.