IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #421  
Стар 15th March 2010, 08:28
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

Неравности нямам, но малко ми поомекнаха местата, откъдето е взето най-много. Иначе целулит си имах малко /като се защипе кожата, ставаха трапчинки/, не е станал повече. Правих масажи, сега правя веласмуут от време на време, като поддържащи процедури /нямам време да ходя по-редовно, точно сега ми е претоварено/, спортувам три пъти седмично и към момента съм много доволна, че се реших. Както каза Гуен, за бедра и колена ефекта е страхотен, иначе това за момчешкото дупе и на мен ми го казаха и много се смях.
Отговори с цитат
  #422  
Стар 16th March 2010, 22:28
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Adelini
абе мацка за пример). Не знам как е била преди, но сега е супер!
Ллелееелллл.... за момент си помислих, че не съм прочела правилно... Благодаря ти, макар да си ме пресилила леко, наистина За мен е важно, че този период с дългогодишно насажданите ми комплекси приключи с последната процедура - значи си е струвало. Сега ме тресат други настроения; слава богу далеч не свързани с външност
Отговори с цитат
  #423  
Стар 16th March 2010, 22:48
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Цитирай:
Първоначално написано от te_dda
гвен, отдавна мислех да те питам при теб като минаха отоците имаше ли видим ефект от липото и най-важното - колко е запазен този ефект до сега?
Ефектът е чук - четири номера по-малък размер на дънките. Но пък си има и минус - малко, почти момчешко дупе Иначе в бедра и колена ми харесва най-много - и така желаният луфт горе, вътр. част на бедрата Пускала съм снимки и след отоците;
не съм ги видяла за съжаление, но браво !
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #424  
Стар 28th March 2010, 09:54
Аватара на Оnly
Оnly Оnly не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: ... в бурята ...
Мнения: 964
По подразбиране

Четири номера по-малък размер - може да ми дойдат и къси .
Отговори с цитат
  #425  
Стар 15th April 2010, 16:27
svetlina12 svetlina12 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте дами, за първи път пиша тук, досега само попрочитах това онова. Моето желание е да си направя липосукция на прасците, но много се притеснявам при кой хирург да отида, защото имам 2 пластични операции при двама различни хирурзи, но и двете не бяха съвсем успешни. Ходих на консултация при Н. Георгиев и като, че ли ми се струва най- разумният избор. Какво мислите по въпроса? И също така имам леки притеснения относно пълната анестезия, досега 2 пъти съм се подлагала на нея и страха ми всеки път се увеличава все повече, дали липосукция на прасците не е възможна с местна анестезия, някой ако може да ми помогне ще съм много благодарна
__________________
Обичам да обичам
Отговори с цитат
  #426  
Стар 15th April 2010, 23:19
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

да, с епидурална или спинална анестезия...
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #427  
Стар 16th April 2010, 16:16
chocolat chocolat не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 10
По подразбиране

Някой да има информация, за български хирург, който прави лазарна или ултразвукова липосукция ?
http://www.laserliposuction.org/
http://www.docshop.com/education/cos...on/ultrasonic/

Чета в сайтове, че възстановяването, няма нищо общо с класическата липосукция.
Отговори с цитат
  #428  
Стар 26th May 2010, 20:56
Daisy 1 Daisy 1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 39
По подразбиране

Ильо Стоянов прави ултразвукова. Виж му в сайта. Доколкота знам Николай Геолгиев прави лазерна и има много доволни жени от него.


ВЪПРОС към прекрасните дами, които знаят повече за пластичната хирургия и най-вече за липосукцията:
Направих си липосукция на бричове в началото на октомври 2009 г. От около месец доста неприятно ме болят глезените - някак си има силно напрежение в двата, все едно ще избухнат от вътре. Появяват се и леки отоци. Има ли връзка с липосукцията на бричовете? До сега подобно нещо не ми се е случвало, освен в 9-тия месец на бремеността през 2006 г., но тогава оттичаха, без да ме болят така неприятно.
Отговори с цитат
  #429  
Стар 27th May 2010, 07:01
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

Не мисля че има връзка с липосукцията, но на твое място бих се консултирала с ортопед. Симптомите ти са като на възпалени сухожилия, доколкото имам познания в тази област. Но и друго да е, не трябва да чакаш да мине от само себе си.
Отговори с цитат
  #430  
Стар 21st October 2011, 15:46
Аватара на anipanayotova
anipanayotova anipanayotova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 1
По подразбиране

здравейте на всички , току що се регистрирах в сайта и искам са споделя че преди 2 седмици си правих повторна липо на бедра корем4е и паласки (защото предната която беше преди 5-6г. бе твърде неуспешна) когато правех първата , никой не ми каза че е нужно да ходя на масаж ... и се получиха неравности (които пак ми се струва че не са изчезнали ама хич даже) - НО както и да е...тук съм за да попитам , дали може да се ползва вибромасажор след липото и колко време след операцията се препоръ4ва да се запо4не???Благодарности предварително !
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Липосукция
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:35.