IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #441  
Стар 21st May 2012, 08:06
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Значи, първо целта е да няма излишни килограми... нали така? Липосукция се прави не за да се отървем от излишни килограми. Това, което се опитвах да обясня е, че с или без липосукция при напълняване мастните клетки увеличават размера си. Това, че вече нямаш бричове не означава, че килограмите в повече ще се трупат на паласки.... те са си били там и преди, просто след липосукция на определени зони и последвало напълняване ще ти бодат очите други зони.
Отговори с цитат
  #442  
Стар 4th June 2012, 11:25
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Имаш ли снимки преди и след? Все си мисля, че 20 дни е доста скоро, за да видиш реален резултат. Аз бях останала с впечатление, че ти не си махала паласки... заблудила ли съм се?
Отговори с цитат
  #443  
Стар 6th June 2012, 21:24
nbio nbio не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 5
По подразбиране

Вероятно са ти казали какво количество са махнали от теб от различните зони, по това може да съдиш и какво да очакваш като резултат. В см може нищо да не забележиш но визуално резултата да е добър.
Ако усещаш отоци или неравности има още какво да очакваш.
Предполагам не са махнали много точно от вътрешната страна, това е изключително гадна зона и едни провисвания биха стояли дори по-гадно.
Недей да махаш компресията до последно.
Отговори с цитат
  #444  
Стар 7th June 2012, 06:19
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Според мен има разлика. Може би много се втелясваш. Колкото до стягащото бельо... до колкото знам при всеки е индивидуално. Някои го носят и два месеца. Като отидеш на консултация ще ти кажат дали да го махаш вече или не.
Отговори с цитат
  #445  
Стар 7th June 2012, 13:07
nbio nbio не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 5
По подразбиране

Не ми се иска да гадая без да ти знам положението но според мен трябва да изтраеш още малко. Не е чак такава голяма трагедия, аз трябва да нося компресия цели 3 месеца а при мен положението е и доста по-гадно. От началото на лятото не е имало и големи жеги та да ти пречат.
Хирурга би ти казал най-добре. Аз ти писах, че ако усещаш някакви отоци значи има още какво да чакаш и компресиранието си е важна. Все пак на това място гравитацията си казва думата.
Отговори с цитат
  #446  
Стар 7th June 2012, 14:51
cmokcmok cmokcmok не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2012
Мнения: 6
Unhappy

Цитирай:
Първоначално написано от Monique Виж мнението
На мен ми беше правена липосукция при тегло 52 кг на ръст 167.
Тоест,съвсем нормални килограми.
Просто ми се оформиха краката, и като цяло дори да бях станала 30 килограма нямаше да успея да отслабна на местата където имах "натрупвания"
Липосукцията не е за много дебели хора, а по-скоро за оформяне на тялото.
дожолна ли си? питам, защото аз се страхувам
Отговори с цитат
  #447  
Стар 12th March 2013, 12:07
Аватара на Paola11
Paola11 Paola11 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 2
По подразбиране

Здравейте, момичета!
Преди малко се регистрирах, защото и аз имам въпрос, относно липосукцията... Изчетох каквото можах, но мненията и темите са твърде много... Решила съм да си направя липосукция на паласките (моят вечен проблем), но честно казано толкова ме е страх, че не знам как ще се престраша... Болката най-вероятно ще я изтърпя, но ме притесняват най-вече 2 неща - възможно ли е да се появят стрии след интервенцията и другото, от което се страхувам - да не се получат някакви неравности?
За съжаление има някакъв проблем и не мога да видя снимки на мацките, които показват резултати
Предварително благодаря!
Отговори с цитат
  #448  
Стар 2nd June 2013, 07:53
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Привет!
Обмислям липосукция + липофилинг .
Търсих отзиви за работата на С. Ефремов в Липсукциите, но не намерих....Някои да има инфо как работи той и ако има негови пациентки - клиентки Моля нека споделят мнение и отзиви.
Друг вариянт е Др. Заякова. Спряла съм се на тези двама хирурзи.
Ако имате инфо Моля споделете? Ще съм Ви безкрайно благодарна!
Поздрави!
__________________
Обичай всички, доверявай се на малцина, не навреждай никому!
Отговори с цитат
  #449  
Стар 2nd June 2013, 11:38
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от The Shadow Виж мнението
Привет!
Обмислям липосукция + липофилинг .
Търсих отзиви за работата на С. Ефремов в Липсукциите, но не намерих....Някои да има инфо как работи той и ако има негови пациентки - клиентки Моля нека споделят мнение и отзиви.
Друг вариянт е Др. Заякова. Спряла съм се на тези двама хирурзи.
Ако имате инфо Моля споделете? Ще съм Ви безкрайно благодарна!
Поздрави!
Защо точно тзи двамата? Имаш ли от някъде инфо за тяхни успешни липофилинги?

Защото аз имам тонове информация от пациенти, които не са доволни от липофилинга, който са получили, от всички хирурзи, различни от Стоянов.
Не съм му ПР, но знам със сигурност, че той е единствения хирург, който притежава апарата на Колман, който единствен качествено праработва изсмуканата мазнина, така, че да е годна за липофилинг. Всички останали просто ти взимат парите, накълцват те и те пращат да си ходиш по живо по здраво! Ако Заякова или Ефремов ти кажат, че могат да ти направят липофилинг, открито те лъжат. Нямат техниката.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #450  
Стар 2nd June 2013, 12:16
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Може би наистина Стоянов да разполага с апарата, но пък е сложил космически цени, които за липо + липофил. излиза като да си сложа нови цици....просто прекалява с надценките. То бива, то може, ама чак пък толкова не мисля, че е реално
Това е нещото, което не ми прави добро впечатление и ми дава резерви......
__________________
Обичай всички, доверявай се на малцина, не навреждай никому!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Липосукция
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:35.