IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 9th November 2010, 18:18
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от artannie
Аз съм татуист правя и перманентен грим, разглеждам татуирането като изкуство и претендирам , че правя такова. За съжаление много "колеги" правят трайни белези вместо изкуство. Премахвам татуировки с Rejuvi tattoo remover. Студиото е в София, ако някой се интересува може да се обади на тел. 0884040081
белег остава ли?
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #32  
Стар 6th April 2015, 15:12
darksmooth darksmooth не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2015
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте,

Аз съм от София и след безброй търсения в интернет и попадайки на най-различни методи, които са пълни бабини дивотий, се спрях на лазерното премахване. И то имаше защо! Имах кратък надпис на ръката, който в последствие реших че е пълна глупост и трябваше по един или друг начин да бъде премахнат. Ще прикача също така снимки за да видите как от няколко процедури, вече няма почти и следа от него ( все още е в процес на премахване. но резултата е просто страхотен).
Не остава никакъв белег и от 4-5 процедури почти нищо не е останало.
Консултацията беше безплатна а цените са им много добри. Лазера им е спецялно само за премахване на татуировки.

П.С - Намерих студиото по това клипче в интернет, което ще споделя с вас в случай, че го намерите за полезно. ) ---- https://www.youtube.com/watch?v=YIoDypdyGNQ
Attached Images
Тип файл: jpg 1ва.jpg (44,9 КБ, 8 views)
Тип файл: jpg 2ра.jpg (33,2 КБ, 7 views)
Отговори с цитат
  #33  
Стар 20th April 2017, 17:02
Emilia79 Emilia79 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2017
Мнения: 1
По подразбиране Премахване на татуировка

Много съм доволна,без никаква болка с 2 процедури постигнах желания резултат,препоръчвам го и на вас!
ДР.ДИМИТЪР ТОДОРОВ
Студиото му се намира на Евлоги Георгиев номер 29

Последно редактирано от Emilia79 : 20th April 2017 на 17:07
Отговори с цитат
  #34  
Стар 26th April 2017, 19:01
galerist galerist не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2017
Мнения: 3
По подразбиране

И какъв точно е желания резултат след премахване на татус, след като винаги остава следа???
Отговори с цитат
  #35  
Стар 31st January 2019, 16:49
LadyJuly LadyJuly не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2017
Мнения: 8
По подразбиране

За да не стане като с татуса на Ариана Гранде, преди това хубаво обмисляйте какво ще си "интегрирате" в кожата Особено, ако ще е надпис не на родния ви език.

А относно премахването на татуировките, принципът е, че боята се разбива с лазер на малки частици, за да може тялото дя я отхвърли. В зависимост от това какво оборудване се използва, колко е голям татусът и как е правен, може да се наложат няколко процедури до пълно премахване.

Последно редактирано от LadyJuly : 31st January 2019 на 16:53
Отговори с цитат
  #36  
Стар 4th July 2019, 14:50
Аватара на nanonini
nanonini nanonini не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2016
Мнения: 21
По подразбиране

Когато реших да си махна татуировка, направена още в пубертета, изчетох всичко, което намерих в мрежата. Основното ми притеснение беше дали е безопасна процедура и дали е наистина ефикасна. Четох и питах предимно във Фейсбук групи. Няколко души ми препоръчаха https://incanto.center/ и след няколко процедури успях да махна татуса. Подгответе се обаче, че от първия път няма да стане. Зависи от качеството на мастилото, от това колко надълбоко е в кожата и тн.
Отговори с цитат
  #37  
Стар 13th July 2019, 15:06
stylish_i stylish_i не е на линия
Banned
 
Регистриран на: Dec 2017
Мнения: 78
По подразбиране

Да, така е. Трбяват няколко процедури за пълно премахване
Отговори с цитат
  #38  
Стар 31st July 2019, 10:06
prosperity^ prosperity^ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2017
Мнения: 70
По подразбиране

И боли ли?
Отговори с цитат
  #39  
Стар 5th February 2020, 11:55
krasimirseo krasimirseo не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2020
Мнения: 3
По подразбиране

Няма голяма болка, но е добре да е правена от читави хора, погледни в Naturestetica
Отговори с цитат
  #40  
Стар 9th February 2020, 18:54
moon22 moon22 не е на линия
Banned
 
Регистриран на: Sep 2019
Мнения: 148
По подразбиране

Със сигурност ако ще си махаш татус трябва да вложиш малко повече пари, за да е качествено
акумулаторен ъглошлайф,scoliosis chiropractor,подарък за коледа,white noise machine

Последно редактирано от moon22 : 13th September 2020 на 16:25
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Премахваненататуировка
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:26.