IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 22nd October 2008, 20:01
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

XXXXX,ще ми бъде интересно да разбера каква е маската ...
защото всички маски престояват на главите ни 10-15 мин но за пилинг не съм чувала...
Отговори с цитат
  #52  
Стар 22nd October 2008, 20:37
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Thomi
Пробвай със този ,това не е пърхут ами от някой лакове така се получава ..Знам за какво говориш
благодаря Томи, ще го пробвам
Отговори с цитат
  #53  
Стар 22nd October 2008, 23:17
xxxxx xxxxx не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 3 601
По подразбиране

Thomi, аз понеже съм наивно и доверчиво същество и много много не разпитах какво точно ми сложи на главата . Имам и пълно доверие за всичко. Но следващия път, като отида, обещавам да набавя колкото се може повече информация за маската и да докладвам подробно.

След около две седмици ще ходя пак да ме боядисва, сигурно тогава. И в тази връзка други душевни проблеми са ме заимъчвали сега - ще хване ли лилаво на моята много тъмнокестенява коса, ниво 3-ка???! ...

Отговори с цитат
  #54  
Стар 23rd October 2008, 09:01
Аватара на Inkaaa
Inkaaa Inkaaa не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Велико Търново
Мнения: 685
По подразбиране

Това, че нещо не сме го чували като продукт не означава ,че го няма или ,че момичето не е разбрало!Аз съм използвала шампоан на Рене Фуртерер точно с такъв пилинг ефект и в него наистина има малки топченца,които масажират скалпа и отсраняват омазняването и мъртвите клетки.Тези сферички после сами се разтварят и съдържат витамини и тонизиращи съставки!Мисля ,че е възможно и маска да има и ще е хубаво да разбереш каква е и да кажеш!
__________________
Никой никого не губи, защото никой никого не притежава!
Отговори с цитат
  #55  
Стар 23rd October 2008, 12:45
Аватара на hard candy
hard candy hard candy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Варна
Мнения: 30
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Inkaaa
Аз съм използвала шампоан на Рене Фуртерер точно с такъв пилинг ефект и в него наистина има малки топченца,които масажират скалпа и отсраняват омазняването и мъртвите клетки.Тези сферички после сами се разтварят и съдържат витамини и тонизиращи съставки!
Сега вече разбрах какво значи "пилинг на скалпа", за това обяснение попитах xxxxx ама тя май не ме е разбрала.
Отговори с цитат
  #56  
Стар 23rd November 2008, 22:29
JABETO JABETO не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 2
По подразбиране hi

Колагенова терапия!Стрхотна е това е наи добрия пилинг!30лв е и се прави веднъж на 2 месеца!Много съм доволна
__________________
ISKAM KOSA
Отговори с цитат
  #57  
Стар 27th November 2008, 12:42
Аватара на GUESS_F
GUESS_F GUESS_F не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 145
По подразбиране Re: hi

Цитирай:
Първоначално написано от JABETO
Колагенова терапия!Стрхотна е това е наи добрия пилинг!30лв е и се прави веднъж на 2 месеца!Много съм доволна
А къде я правят тази терапия и какво точно представлява? Аз съм със същия проблем - много тънък косъм и никакъв обем.. И аз като другите я тупирам,суша се с наведена глава като преди това слагам пяна в корените и кристали в краищата.През лятото задължително съм с UV защита.За маска за коса си правя веднъж седмично от бабините рецепти които за сега ми се отразяват най - добре - жълтък,витамини блъскам каквито намеря, зехтин, ракия (без допълнителна консумация ) и така ми се запазва блясъка и не ми пада
__________________
Безупречността не е действие, а просто навик!
Отговори с цитат
  #58  
Стар 27th November 2008, 13:30
Аватара на franchi
franchi franchi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: София
Мнения: 202
По подразбиране

Аз ползвам това
http://hair2007.bg/product_info.php?...roducts_id=433
__________________
350сс Иска ми се да крещя от кеф!!!
Отговори с цитат
  #59  
Стар 2nd December 2008, 02:03
Аватара на sisoni
sisoni sisoni не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: St.Zagora
Мнения: 441
По подразбиране

на мене за да ми е обемна косата, първа стъпка към фризъора направих,постригана съм на степени отгоре сравнително по касичко и само отдолу косата ми е истанена,втора стъпка за да имам обем след баня използвам четка и сушеар,трета стъпка след това използвам керамична преса за коса в корените,но не с представки вафлички,а с преса само за изправяне на косата,тънка ми е пресата,със силно загрята преса,с нея правя в корените въртеливи движения на горе и на страни,а само връхчетата на косата ги изпъвам с пресата да седят прави надолу,повтарям само връхчетата най отдолу на дължината на косата,ако схванете точно как става ефектът е перфектен,всеки който ме види ме пита как постигам тази прическа на косата си сама,надявам се да сте ме разбрали точно къква ми е идеята,ще се радвам ако съм била полезна за някого
__________________
Научи се да слушаш,понякога шанса чука много тихо на вратата!!!
Отговори с цитат
  #60  
Стар 2nd December 2008, 11:50
Persefona Persefona не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 131
По подразбиране

аз това с въртеливите движения с преса за изправяне в корена не го разбрах..
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Косатамиседикатосплескана
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:51.