IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #201  
Стар 27th October 2008, 16:59
Butterfly1 Butterfly1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 66
По подразбиране

Мацка аз нямам пиерсинг на нослето, но бих те посъветвяла да влезнеш ето тук и да прочетеш малко инфо:http://piercing-bg.com/

Успех! Седи мн готино една малка обичка на нослето!
Отговори с цитат
  #202  
Стар 29th October 2008, 10:26
Аватара на Monique
Monique Monique не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 769
Изпратете съобщение чрез ICQ до Monique Изпратете съобщение чрез MSN до Monique
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от zv3zd14ka
Много се зарибих да си сложа обица на нослето.. Та въпроса ми е има ли някой обичка там, боли ли, какви са препоръките за хигиена и тн.. :P
имам обеца само че между ноздрите, но не я нося вече. Там боли доста.

чувала съм че на носа не боли въобще принципно(но не и между ноздрите)
Отговори с цитат
  #203  
Стар 30th October 2008, 15:21
kaija kaija не е на линия
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 360
По подразбиране

аз дълги години носех една на нослето, лелеееее казвам ви много сладка, тя си беше обичка точно каквато трябва да бъде,по-късичка от тези, които предлагат по магазините, с малко топченце отвътре да застопори, с топче отвън, но наскоро я закачих с нокът и изхвръкна, първо- няма слагане, много трудно мога да си я сложа пак, и второ, изгубих я. сега като се погледна в огледалото и ми се реве да си гледам носа без нея. кажете ако знаете откъде да си намеря, че дупката ми ще зарастне и ще се побъркам
Отговори с цитат
  #204  
Стар 31st October 2008, 09:40
Аватара на Monique
Monique Monique не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 769
Изпратете съобщение чрез ICQ до Monique Изпратете съобщение чрез MSN до Monique
По подразбиране

не ми звучи да е кой-знае колко сложен модел...сигурна съм че можеш да я намериш в повечето тату-шопове и т.н.
ако си от софия пробвай в На Тъмно
Отговори с цитат
  #205  
Стар 31st October 2008, 13:25
danas danas не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 1 124
По подразбиране

аз имам на нослето от много години,бях много малка когато сама си пробих носа,не боли толкова.
често си ги губя,много са мънички и понякога падат,има ги навсякъде по златарските магазини и не само.
Отговори с цитат
  #206  
Стар 31st October 2008, 15:39
Butterfly1 Butterfly1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 66
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kaija
аз дълги години носех една на нослето, лелеееее казвам ви много сладка, тя си беше обичка точно каквато трябва да бъде,по-късичка от тези, които предлагат по магазините, с малко топченце отвътре да застопори, с топче отвън, но наскоро я закачих с нокът и изхвръкна, първо- няма слагане, много трудно мога да си я сложа пак, и второ, изгубих я. сега като се погледна в огледалото и ми се реве да си гледам носа без нея. кажете ако знаете откъде да си намеря, че дупката ми ще зарастне и ще се побъркам
О, не се притеснявай.. във всеки таттоо и пиърсинг магазин продават каквито искаш обеци! Дори можеш и да си харесаш нещо по-готино Пробвай в Трип Хаус. От там си купих една обеца за езика и той пич като ми извади едни големи кутии пълни със каквито си поискаш топчета... направо щях да се побъркам)
Отговори с цитат
  #207  
Стар 31st October 2008, 17:13
kaija kaija не е на линия
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 360
По подразбиране

взимала съм си от златарски магазини, но са малко по-дълги и не знам кво сребро са, но стават супер черни. моята обичка не потъмняваше, и беше по-късичка. проблема не е в това. проблема е, че отвътре дупката е по-малка отколкото отвън и излезе ли веднъж, трудно влиза пак. и с времето ще зарастне, ако не си сложа нова. абе и аз се лигавя, не ми обръщайте внимание, просто ужасно съм свикнала с нея, че чак ми е мъчно като усетя че я няма
Отговори с цитат
  #208  
Стар 15th November 2008, 22:31
brutal_doll brutal_doll не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2008
Мнения: 1
По подразбиране ХЕЛП!!!

Значи надявам се да получа отговор ... Искам да си направя пиърсинг на езика ,но като гледам коментарите за изгубване на вкусовите вълни малко ме е страх! Кажете ми вярно ли е това? Ако е вярно дали е по добре да не го правя? Благодаря!
Отговори с цитат
  #209  
Стар 18th November 2008, 10:20
Аватара на hard candy
hard candy hard candy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Варна
Мнения: 30
По подразбиране

brutal_doll изобщо няма такова нещо. Аз мойта я имам вече от 3 години и си усещам всички вкусове както трябва :р Но все пак трябва да се внимава с пробиването и да се отиде при някой за който знаеш,че е добър.
Отговори с цитат
  #210  
Стар 19th November 2008, 11:41
Butterfly1 Butterfly1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 66
По подразбиране Re: ХЕЛП!!!

Цитирай:
Първоначално написано от brutal_doll
Значи надявам се да получа отговор ... Искам да си направя пиърсинг на езика ,но като гледам коментарите за изгубване на вкусовите вълни малко ме е страх! Кажете ми вярно ли е това? Ако е вярно дали е по добре да не го правя? Благодаря!
О, незнам кой ви пълни главите с подобни дивотии, но няма такова нещо изобщо! И аз съм съгласна с Hard Candy! Аз мойта я имам от лятото, и до сега не съм имала проблеми със вкусовете, всичко си ми е толкова вкусно, колкото ми беше и преди това!
Ако я искаш няма кво да се чудиш, отивам и те дупчат. Егати, става за секунди, нищо няма да усетиш
успех!
__________________
Не следвай път, върви там, където няма път и остави следи!!!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Пиърсинг
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:30.