IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Други > Общи приказки


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #41  
Стар 16th July 2010, 19:58
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Пък ако се разхождаш по улиците, може да те блъсне самолет. Стига анализи, особено когато са ненужни.

She who hesitates masturbates :X
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #42  
Стар 16th July 2010, 20:10
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ohno
Цитирай:
Първоначално написано от Piny
Аз по принцип съм твърдо против връзки и афери на работното място, но това е мое мнение, което повечето съфорумници не споделят. Ти просто си се самонавила много здраво и това ти е проблемът според мен. А приятелят ти също ли е италианец?
Да, много вярно, но нямаше как да знам колко е ужасно при положение, че никога преди това не ми се беше случвало А и той е наистина страхотен - как да му устоиш?

Не, приятелят ми е българин, а пък на италианеца приятелката е германка Чудесно сме се заформили!
Маце моя съвет е не вярвай много какво ти казва италианеца, може и да те обича но това не значи че е достатъчно за да се обвърже по сериозно с теб обичам те в устата на мъж не значи омъжи се за мен
По добре постави ултиматум или аз или тя и от сега мога да си заложа главата че ще предпочете германката .
Отговори с цитат
  #43  
Стар 16th July 2010, 20:35
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

няма смисъл от ултиматум, на който отговора се знае предварително. И изобщо тук не може да става дума за обич - вие се познавате само в професионално отношение. Влюбване - да, но обич.....
Отговори с цитат
  #44  
Стар 16th July 2010, 21:22
ohno ohno не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 29
По подразбиране

Окей, като ви слушам всичките колко сте убедени, най-вероятно наистина само аз съм в грешка.
Но при всички положения от тази ситуация не може да се излезе за един ден - такава каша е! Така че, ще ви кажа, когато има някакво развитие, за да ви опровергая или оправдая очакванията! Вие стискайте палци да е скоро

Благодаря за отговорите още веднъж - мненията ви ми бяха много полезни.
Отговори с цитат
  #45  
Стар 16th July 2010, 21:35
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Piny
няма смисъл от ултиматум, на който отговора се знае предварително. И изобщо тук не може да става дума за обич - вие се познавате само в професионално отношение. Влюбване - да, но обич.....
Не бе поне ще има повод да го зареже, ако има поне малко уважение към себе си де
Отговори с цитат
  #46  
Стар 16th July 2010, 21:38
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ohno
Окей, като ви слушам всичките колко сте убедени, най-вероятно наистина само аз съм в грешка.
Но при всички положения от тази ситуация не може да се излезе за един ден - такава каша е! Така че, ще ви кажа, когато има някакво развитие, за да ви опровергая или оправдая очакванията! Вие стискайте палци да е скоро

Благодаря за отговорите още веднъж - мненията ви ми бяха много полезни.

Маце няма грешни няма прави ....обича те но не достатъчно че да си зареже приятелката .Това за мен е като да обирам трохите от трапезата на други...Мъж който те обича достатъчно до сега да беше я зарязал и да е с теб!На твое място наистина бих му поставила ултиматум да избира поне да знам какво ще правя и евентуално да си оправям отношенията с старото гадже!
Отговори с цитат
  #47  
Стар 17th July 2010, 16:29
Аватара на silly
silly silly не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: Варна
Мнения: 61
По подразбиране

Затова недей забърква любовни каши на работа Н И К О Г А.
Може и да има хора, които си пасват, но аз съм си патила и съм решила да не поддържам никакви други освен приятелски взаимоотношения с колеги

Жалко само, че лъжеш приятеля си с който живеете заедно, в една връзка не бива да има такива лъжи, не е справедливо. Въпреки че живота никога не е справедлив, но не трябва да се живее с лъжи.

Разбирам, че единственото, което те задържа при приятеля ти, с който живееш е това, че си свикнала и ви обвързват много неща - ежедневието, семейството, това, че делите един покрив. Но колкото и да е трудно, бъди силна жена, продължи напред, щом си постъпила така с колегата си, което не е редно спрямо мъжът ти, значи, вече Вашата връзка не е истинска поне за мен.
Продължи напред сама.
Защото и колегата ти е пълен тъпак, явно и той не вижда бъдеще в неговата връзка, и след като се виждат толкова рядко с неговата приятелка, и след като и изневерява, ИИИ на всичкото отгоре не иска да проключи веднъж завинаги, значи не се занимавай. Такива ще бъдат и отношенията му с теб.

Или сама или сподели на приятеля си какво си направила, или продължи с него и тайната си, но гледай да не се повтаря.

Ти си решаваш, все пак това е моето виждане
Успех мила !
__________________
Keep your faith baby!
Отговори с цитат
  #48  
Стар 17th July 2010, 22:25
Аватара на mafia
mafia mafia не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2005
Град: Белите Брези СОФИЯ
Мнения: 459
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от barrуwhite
според мене пък важи само ако си на неква слаба длъжност, иначе съм на правилото имаш крава - пиеш мляко.

Напротив....тоно обратното Когато имаш игра с някой от персонала..той после се мисли за богопомазан и почва да не си върши работата или да плете интриги Стигаме неизбежно до уволнение...а в днешно време кадърни хора за работа трудно се намират...защо да си правим неприятности При положение, че има около 245345 места на които можеш да завържеш нещо
__________________
Продуцентска къща, телевизии, реклама, клипове, PR и др. медийни изяви
Отговори с цитат
  #49  
Стар 18th July 2010, 10:01
Аватара на barrуwhite
barrуwhite barrуwhite не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 3 513
По подразбиране

пини, метафора...

мафиа майна начи сеа ако съм пини бих те попипал как така игра с НЯКОЙ

според мене прекаляваш с изискванията, а точно в момента секретарки и сервитьорки бол.
Но както и да е де, уважавам решението ти и ако има нещо прехвърляй насам
__________________
"If they can make penicillin out of mouldy bread, they can sure make something out of you."
Отговори с цитат
  #50  
Стар 18th July 2010, 12:34
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

секретарки - бол! Но добрите секретарки се броят на пръсти. Освен това, ако ти си шеф на въпросната секретарка, това не означава че ти нямаш други шефове, които да следят 100 пъти по-детайлно как въпросната секретарка върши работата си след като има връзка с шефа си и как шефа и се отнася към нея и останалите подчинени. И ако бъде открита и най-малката разлика- хвърчиш ти- а не секретарката ( ако разбираш какво искам да кажа)
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Страшнообърканасечувстваммолявидайтемнениетоси
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:59.