IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #71  
Стар 21st April 2011, 02:46
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Страхотно мазало,каша,бъркоч---момиче,ти си много объркан човек.Остани сама,за да разбереш кво искаш и чувстваш!
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #72  
Стар 21st April 2011, 03:05
Аватара на gabi_gabriela
gabi_gabriela gabi_gabriela не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: ЖИТЕЛ НА СВЕТА
Мнения: 5 567
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от М.И.К Виж мнението
Страхотно мазало,каша,бъркоч---момиче,ти си много объркан човек.Остани сама,за да разбереш кво искаш и чувстваш!
и аз така мисля,не скачай от единия на другия като комар,само и само ,за да не си сама.Постъпваш в случая егоистично.Ти и 2-та не ги обичаш,просто те е страх да останеш сама.А трябва това да направиш,поживей сама,излизай с приятелки и тогава виж Ти за кой си и Кой е за теб.Не е казано,че все трябва да сме залепени за някой,дай си време и на тях също.
Отговори с цитат
  #73  
Стар 21st April 2011, 07:33
Аватара на Taneva`
Taneva` Taneva` не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: Където пожелая.....
Мнения: 1 166
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gabi_gabriela Виж мнението
и аз така мисля,не скачай от единия на другия като комар,само и само ,за да не си сама.Постъпваш в случая егоистично.Ти и 2-та не ги обичаш,просто те е страх да останеш сама.А трябва това да направиш,поживей сама,излизай с приятелки и тогава виж Ти за кой си и Кой е за теб.Не е казано,че все трябва да сме залепени за някой,дай си време и на тях също.
Така е и според мене.
Фактически излиза така,че единия те привлича ,а другия ти е някаква утеха в случай ,че не се получи с колегата ти, да има при кого да се върнеш,защото знаеш,че ще те чака....

Аз имам едно мнение по въпроса, живей живота си,защото е само един и се наслаждавай и имай всичко ,което можеш да имаш....щом нямаш тръпка при приятеля ти,какво правиш при него? Така измъчваш и него и себе си...
Ама то и тоя колегата ти,и той тъче на два стана дето се вика...Не могъл да остави другата от съжаление,а сърцето му искало друга.
Сърцето е едно , няма наляво и малко надясно. Има една посока и ти сама я знаеш.
Бъди с този,който те привлича, за който тръпнеш,който те разтапя,и когото желаеш.Другото е само фалшива маска според мен и някакъв вид сигурност. Като паленце е.
Целувки,и разказвай.
__________________
Искам невъзможното..желая недостижимото..правя необходимото и получавам максималното!!!!!
Отговори с цитат
  #74  
Стар 21st April 2011, 09:55
Аватара на Decu
Decu Decu не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: Deep into the dream world
Мнения: 2 510
По подразбиране

Здравей,така....прочетох всичко и ще бъда откровенна с теб.Смятам,че твоето е хем сърби, хем боли, хем драго ми е...в началото не искаш приятеля си, а колегата, после като си имала колегата, пък искаш гаджето обратно...Недей да ползваш бившия като утеха, ако връзката ти с колегата не е това, което си очаквала, направила си своя избор и го отстоявай, ако ли не-продължаваш напред, докато не срещнеш друг, но да се връщаш назад малко е късничко...не мислиш ли,че ако се върнеш и след два-три месеца, срещнеш друг или пък решиш,че искаш колегата пак, какво правим...гадно е спрямо човека.Когато искаш да бъдеш с някой, бъди,но твоето е малко детско, накрая от два стола на земята, което май ще е най-добре, да останеш малко сама и да премислиш нещата и не ги взимай толкова навътре.Радвай се на живота и на хубавите мигове и по-малко го мисли, любови има да срещаме още ехе... Успех от мен и много усмивки ))
__________________
Set Me Free Your Heaven`s A Lie
Отговори с цитат
  #75  
Стар 21st April 2011, 12:32
ohno ohno не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 29
По подразбиране

Благодаря за отговорите.
Знам, че всичко е голяма каша и знам, че реагирам като малко дете в случая. Може би сте прави, че малко време сама, без никой, би било най-доброто решение, за да мога реално да осмисля нещата и да разбера сама какво искам.
Всичко рано или късно ще се нареди..
Поздрави!
Отговори с цитат
  #76  
Стар 21st April 2011, 20:20
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
По подразбиране

Определено имаш нужда от ново начало в личния си живот!
Отговори с цитат
  #77  
Стар 22nd April 2011, 02:45
Аватара на gabi_gabriela
gabi_gabriela gabi_gabriela не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: ЖИТЕЛ НА СВЕТА
Мнения: 5 567
По подразбиране

Явно темата ,приключи.Тя ,мацката ,разбра какво я посъветвахме,дано се вслуша.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Страшнообърканасечувстваммолявидайтемнениетоси
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:50.