IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #791  
Стар 5th January 2012, 16:10
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране целутрон - Варна

Здравейте! Ориентирала съм се твърдо към процедури с целутрон!
Ще бъда много благодарна, ако някой от вас ми даде информация за салони и цени на процедури с целутрон, специално за гр. Варна /цял ден търся в нета и няма почти никаква информация/ !
Интересувам се от пакети по 10 процедури, които да не са на някаква космическа цена, смятам, че 100 лв не е нормално за метод, който съществува от толкова време и вече има, уж, къде къде по-ефикасни и модерни апарати и процедури!!!
Отговори с цитат
  #792  
Стар 8th January 2012, 13:03
valyvali valyvali не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 3
По подразбиране

Целутрон - стар, изпитан уред! Това е метода против целулит, но трябва и постоянство!Не оставя следи, няма синини, няма странични ефекти! Поне на този апарат, където ходя е така!Маха целулита дори и по ръцете! Едновременно с това стяга и активира и мускулите! Всъщност, може и да не се казва точно така апарата....
Отговори с цитат
  #793  
Стар 9th January 2012, 10:04
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от valyvali Виж мнението
Целутрон - стар, изпитан уред! Това е метода против целулит, но трябва и постоянство!Не оставя следи, няма синини, няма странични ефекти! Поне на този апарат, където ходя е така!Маха целулита дори и по ръцете! Едновременно с това стяга и активира и мускулите! Всъщност, може и да не се казва точно така апарата....
Би ли споделила, ако си имала портокалова кожа на седалището, от колко процедури си я премахнала /знам, че е индивидулано, но все пак.../? Мерси
Отговори с цитат
  #794  
Стар 12th January 2012, 19:06
nedi555 nedi555 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 3
По подразбиране целулит

Ето тук http://bglady.net/tag/%D1%86%D0%B5%D...B%D0%B8%D1%82/ можете да откриете доста полезни съвети за борбата с целулита. Според мен, за да се преборим с целулита трябва комбинация от правилно хранене, козметика, процедури и упражнения.
Отговори с цитат
  #795  
Стар 16th January 2012, 14:48
Аватара на b0bet0
b0bet0 b0bet0 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 3
Smile ох, ох

Ох, този целулит Не само с него се справих, но и много подкожни мазнинки т.е. сланинки При мен стана доста лесно - рових си из нета и попаднах на едни капсули за отслабване - SlimWeight Pro , за които прочетох само хубави неща, а най ме впечатли, че за 3 дни били продадени еди си колко хиляди опаковки. Викам си, че какво губя, поръчах и започнах да ги пия. Казвам ви, за отрицателно време започнах да свалям калории, но освен това тялото ми се оформи и целулита не го виждам вечееее, което ме изуми !!! Адски съм доволна от тях и нямат странични ефекти. Пробвайте, че този целулит е много лошо нещо, знам го от личен опит Успех
Отговори с цитат
  #796  
Стар 16th January 2012, 15:29
Lolly_Dolly Lolly_Dolly не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 22
По подразбиране

Много интересно, обаче аз не знам защо все се страхувам да пия такъв тип препарати. Би ли казала, колко време ги пи и как разбра, че нямат странични ефекти, в смисъл колко време мина от както ги спря и как се чувстваш, някакви изследвания правила ли си си?
Отговори с цитат
  #797  
Стар 28th January 2012, 13:00
konstans konstans не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 364
По подразбиране

И съвсем правилно се страхуваш. Не познавам този продукт, но някои от предлаганите продукти са направо вредни. Затова и ги регистрират като хранителни добавки за да не минават проверките за лекарства.
Отговори с цитат
  #798  
Стар 29th January 2012, 00:18
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от b0bet0 Виж мнението
Казвам ви, за отрицателно време започнах да свалям калории,
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #799  
Стар 1st February 2012, 01:15
dezire_d dezire_d не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 29
По подразбиране

Momi4eta, ima li dovolni ot niakoia marka masajni klinove. Za vsi4ki koito se predlagat pi6e, 4e praviat 4udesa, 4rez masajira6tiat efekt. I az kato pove4eto se boria s celulita ot kakto se pomnia, no niamam golemi uspexi. Celutron, vakumni masaji, sport, krem4eta i t.n. Mislia da opitam i s klin, no iskax izpitana marka, 4e mi pisna da si davam parite na viatqra. Blagodaria!
Отговори с цитат
  #800  
Стар 1st February 2012, 14:30
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Много съжелявам, че ще разочаровам някой, но ако искате да се отървете напълно от целулита, трябва да сте активни спортисти(става въпрос за интензивно физ натоварване 5 пъти седмично) , стриктна диета НВД и 2-3 литра вода на ден. При този режим ще изглеждате така:



Всеки друг режим ще ви обзаведе с целулит, независимо колко скъп е крема ви и колко силно смуче вакума на машината върху д-то ви.
Женските хормони образуват целулит, ако си жена - ще имаш. От теб зависи степента му. Но като цяло спорт+вода+храна са основните оръжия. Тези кремчета пък най-малко ще помогнат. Цяла една индустрия се крепи на сляпата вяра на жените, че могат да се разкрасят като се мажат с кремчета...
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Целулит
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:45.