IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 17th December 2004, 17:47
didkata
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране Какво ще кажете за перманентният грим?

Според вас къде правят най-добре и качествено перманентен грим?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 22nd December 2004, 21:16
Zvezda
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Честно казано още не мога да си обясня за себе си що е то перманентният грим. Не съм виждала никое на живо, та се чудя.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 19th January 2005, 10:21
Албена
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране отн.перманетния грим

Моля пишете на кирилица.

И аз в много салони съм питала и съм искала да видя резултатите върху клиентки, обаче те отпращат с това, че били дискретни, че клиентките не искали другите да разбират и такива глупости. Аз лично бих се показала на някой евентуална клиентка.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 4th February 2005, 10:05
sexydee
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Мексиканките използват перменет грим
Отговори с цитат
  #5  
Стар 7th February 2005, 20:25
deni
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

здравейте вси4ки!искам да ви питам дали знаете за информативни цени на перманентен грим. знам,4е такава услуга предлагат в дима стил, но не знам пове4е информация![/list][/list][/code]
Отговори с цитат
  #6  
Стар 19th April 2005, 03:36
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Перманентният грим е нещо като татуировка, която подобрява контура на веждите, на устните, а може и на очите, обаче при тях не съм много запозната как става. Все едно си слагаш молив за вежди или устни, който не се маха. Това е... Прави се като татуировка - първо се правят савсееееем малки направо незабележими дупчици по кожата после се оцветяват. Гаранцията е от 1 до 3 години. Когато нямаш грим, стои малко изкуствено, обаче като си сложиш червило е супер. Не че имам де виждала съм го мои приятелки са си слагали.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 19th April 2005, 13:09
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Перманентният грим е с трайност не повече от 3 години и е на принципа на татуировките Бях чела някъде ,че е на особена почит в топлите и влажни страни, тъй като всеки грим на жегите се разтича и става грозна картинка Аз лично считам,че перманентния грим е желателно да се излозва,само като средство за прикриване на някой козметични дефекти и превръщането им в ефекти Второто е ,че трябва някой невероятен специалист да го прави това, нужна е точна ръка ,която да не трепери .А и мисля ,че е адски тъпо и скучно в продължение на години да се фримирана и да изглеждаш по един и същ начин всеки ден Все пак климатичните условия тук са прекрасни и декоративната козметика на пазара е адски разнообразна и за всеки джоб
Отговори с цитат
  #8  
Стар 27th January 2006, 20:45
elfi elfi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Germany
Мнения: 31
По подразбиране

Има ли някой с перманентен грим в този форум?
Интересно ми е някой да изкаже впечатления или осте по-добре да качи снимки,ако има!Аз лично се вълнувам най вече от "перманентните" вежди.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 27th January 2006, 21:45
dnny dnny не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Sofiq
Мнения: 92
По подразбиране :)нямам перманентен грим,но имам приятелка която си прави

На принципа на татуировката е.Издаржа една година някъде,може и повече.Най-гадното е ,че след като ти го направят където и да е има период в който си зачервена и подута на третираното място.После хваща малка коричка за известно време.И когато се обели виждаш ефекта и си готова за излизане.Периода хич не е кратък,мисля че беше поне 10 дни.Аз имам 4 татуировки и е почти същото.Казвам ви го ,за да разпитате козметичката преди да се подложите на това.Приятелката ми беше доста разочарована от подутините и коричките.А и не я бяха предупредили.
Питайте,от това глава не боли
Отговори с цитат
  #10  
Стар 27th January 2006, 22:06
elfi elfi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Germany
Мнения: 31
По подразбиране

мерси много!
мен точно това ме интересуваше-как изглеждат след като ги направят и има ли "въстановителен период".
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Каквощекажетезаперманентниятгрим
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:17.