IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 25th June 2013, 09:15
Аватара на barrуwhite
barrуwhite barrуwhite не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 3 513
По подразбиране

възможно е да си стегнеш корема. Гърдите не
__________________
"If they can make penicillin out of mouldy bread, they can sure make something out of you."
Отговори с цитат
  #12  
Стар 25th June 2013, 13:52
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
Talking

Цитирай:
Първоначално написано от niokit Виж мнението
Само с коремни преси възможно ли е да се стегната гърдите?
Сериозно ли,хахахахахаха.Ще ми потекат сълзи от смях,не могаааааааааа
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #13  
Стар 4th July 2013, 09:15
Аватара на Siqana
Siqana Siqana не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: София
Мнения: 187
По подразбиране

С коремни преси може да се извае страхотен корем, който от своя страна до известна степен може да повдигне гърдите, но не и да ги стегне. Напълно невъзможно. Иначе коремните са много добро упражнение стига да се прави както трябва
__________________
all you need is love ...
Отговори с цитат
  #14  
Стар 12th August 2013, 11:44
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Siqana Виж мнението
С коремни преси може да се извае страхотен корем, който от своя страна до известна степен може да повдигне гърдите, но не и да ги стегне. Напълно невъзможно. Иначе коремните са много добро упражнение стига да се прави както трябва
Коремните мускули да повдигнат гърдите до известна степен????Най-вероятно бъркаш доста човешката анатомия на тялото,защото едното с другото няма нищо общо.Това са 2 различни мускулни групи и се тренират различно
А и нека вземем под внимание,че можеш да имаш страхотно развити солидни плочки на корема,а да имаш доста виснали гърди.Причината е,че млечните гърди са едно,а гръдните мускули съвсем друго
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив

Последно редактирано от Мариса : 12th August 2013 на 11:47
Отговори с цитат
  #15  
Стар 23rd February 2014, 17:03
DaKing DaKing не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 120
По подразбиране

С много мачкане се стягат, но трябва да се правят от друг човек
Отговори с цитат
  #16  
Стар 10th March 2014, 12:17
Maria_Vass Maria_Vass не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 58
По подразбиране

Ххахахах, едно от най-хубавите упражения си остава лицевата опора... Учудващо е как найпростите и стари упражнения всъщност са и най-ефикасни!
Отговори с цитат
  #17  
Стар 13th March 2014, 11:25
Aris Aris не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 43
По подразбиране

Освен, че с коремни преси се извайва страхотен корем- действат чудесно и на гърба.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 6th April 2015, 21:23
Bibolimba Bibolimba не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 8
По подразбиране

По скоро с лицеви опори, но с вдигнати леко крака, а и до колото съм чувала след това си трябва постоянно поддръжка защото ефекта лесно може да се изгуби
Отговори с цитат
  #19  
Стар 30th April 2015, 20:00
Creatorforyou Creatorforyou не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2015
Мнения: 2
По подразбиране

Хора, хах... чета и се смея, за да се стегне мускул наистина трябва да се правят физически упражнения, но без *кардио, ще стане много грозно ... Защото като правиш примерно много коремни преси, ще ти се развие коремния мускул, обаче ако имаш мазнина от горе тя ще си остане на 101% и ще стане грозно, аз лично преди 10 години като започнах с Фитнес-а бях малко пълен и правех много преси и така се получи, истината е че трябва да се комбинират
Кардио+Преси, и трябва да се работи за всяка част от тялото, не само коремни преси, дори и да правиш Пълен клек със собствено тегло, пак ще стегнеш корема....Но без кардио....

PP: Забравих да кажа ГЕНА той играе 99% при всичко, така че сега някой ще напише, абе аз само от коремни преси направих ебати пресите, е нормално ако имаш бърз метаболизъм... аз съм с по бавен, и дори при 1-2 вафли или хляб вечер, на другия ден ми се скрива пресата....
Отговори с цитат
  #20  
Стар 15th May 2015, 14:36
pufa02 pufa02 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2015
Мнения: 4
По подразбиране

Масаж под душа е много полезен. Поне 5 минути кръгови движения. Също така и цветен душ помага. Поне аз така си по възвърнах формата на гърдите си след като родих и спрях да кърмя. Като допълнение пиех и витаслим лейди
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Стяганенагърди
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:34.