IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4541  
Стар 17th September 2009, 09:09
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Динев най-вероятно те готви за надмускулно. Разликата в цените е минимална, на мен Тепавичарова ми звучи по-добре
  #4542  
Стар 17th September 2009, 09:23
Cvetelina_81 Cvetelina_81 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2009
Град: до морето
Мнения: 15
По подразбиране

Марулка ,мислиш ли че и при мен ще иска повдигане амо през ареолата.Не ги разбирам ,а ми звучат мн.страшни тези операции..Аз мяй съм с по -голяма птоза
  #4543  
Стар 17th September 2009, 09:24
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Мен ми звучи най-добре трети вариант Тепавичарова повече от 300 сс няма да сложи, тя обича да се презастрахова с неголям кубик, винаги А 300 сс (висок профил, щото тя такъв ще сложи) плюс тези огромни ареоли - ще се получат гърди, които 2/3 ще са ареоли. Динев ще напъха през ареолата 420 сс, защото ареолите са големи и ще стане, но с надмускулно и наличие отсега на птоза - положението ще стане още по-зле. Каквото и да обере през ареолите - далеч няма да е достатъчно. Подмускулното пък съвсем не върви с тази птоза и без обиране. При Динев пък - още по-малко бих му се доверила - едно заради повдигането, едно заради подмускулното, дето по мое мнение го учи още. Пък и и не само по мое - щом не си е взел дипломата още....
  #4544  
Стар 17th September 2009, 16:26
lysi2 lysi2 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2009
Град: sofia
Мнения: 25
По подразбиране

Момичета дайте да измислим най-добрия вариянт.Динев казва ,че ще бъде под мускулно и наистина ,както казва Гвендолин ,ще станат 2/3 ареоли с цици.Но така или иначе ще има свободна кожа след два месеца може да се обере излишното без разрез котва.Тепавичарова също не говореше за котва,но ареолата е много голяма и се чудя как да стане.Моля дайте повече съвети ,защото вие сте отдавна "врели и кипели".А разликата в цената е почти 2000 лв.Цена обявена от Динев за последващо обиране 400Е.
И най-важното до колко може да обере от раз Тепавичарова?Аз знам на-много за 1см ,че и по-малко.без котва имам предвид
  #4545  
Стар 17th September 2009, 16:38
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

Като сложиш и обирането , разликата в цената става около 1000 лв , но ще се занимаваш 2 пъти , с 2 упойки . Виждала ли си снимки на обиране при Динев ... Помисли , цената не е маловажна , гаранция за резултата няма , при когото и да си , но все пак от Тепавичарова май не се оплакват .
  #4546  
Стар 17th September 2009, 16:46
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

Сега прочетох отговора на Гуен , абсолютно права е - потърси мнение от трети хирург .
  #4547  
Стар 17th September 2009, 17:18
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от diadora
Сега прочетох отговора на Гуен , абсолютно права е - потърси мнение от трети хирург .
  #4548  
Стар 17th September 2009, 21:51
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Колкото до Динев, аз също не бих му се доверила в този случай, да не говорим,че изобщо не мога и да го сравнявам с тепавичарова...колкото до варианта на тепавичарова - това, което обсъждахте - как ще стои 300 сс с голяма ареола - то има и вариант при обирането да се намали и ареолата към по-естетичен вариант..при всички случаи за да се получи нещо и хирургически и естетически изпипано, така,че да не се налага втора операция, вариантът за трета консултация не ми звучи лошо .. а това да се прави обиране на втори етап ми звучи доста неразумно и непрактично от всякаква гледна точка..
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
  #4549  
Стар 17th September 2009, 22:43
Аватара на ARIZINA
ARIZINA ARIZINA не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Varna
Мнения: 1 002
По подразбиране

Някой дали знае случайно за противозачатъчните,дали имат някакви странични ефекти по отношение на силиконовия бюст,особено на двумесечен?Защото от док.знам,че хормоните,като цяло са най-лоши за бюста,т.е. най-много го разваляли,а нали противозачатъчните са си хормони.
Някой пил и останал с хубав бюст полсле
  #4550  
Стар 17th September 2009, 23:07
lysi2 lysi2 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2009
Град: sofia
Мнения: 25
По подразбиране

Аз нямам силиконов бюст,но пиех преди марка"Ясмин",който според гинеколога ми са едни от най-добрите.При мен нямаше никакви отклонения-качване на килограми,окосмяване,болки в гърдите и всичко друго придружаващо цикъла.Бях много доволна,спрях ги защото пуша много/1 и 1/2 кутия/.Не съм чувала да се отразяват на гърдите по някакъв начин.
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:31.