IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4941  
Стар 22nd November 2009, 11:47
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Kristee

Прочетох, че трябва да го нося нон стоп, защото имало опасност имплантите да се смъкнат по-надолу от джобовете си. В тази връзка да попитам аз всяка вечер се къпя по половин час, естествено без сутиен, това нали не е проблем ? През останалото време не го свалям ...
Стига да не скачаш, докато си без сутиена , 30 мин под душа няма да ти навредят споко!
  #4942  
Стар 22nd November 2009, 13:37
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Diadora,Dolores JТук съм девойки но повече ви чета
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
  #4943  
Стар 22nd November 2009, 16:07
Аватара на *DoloreS*
*DoloreS* *DoloreS* не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 78
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Thomi
Diadora,Dolores JТук съм девойки но повече ви чета
радвам се.
на мен лично ми липсваше да те виждам тук.
  #4944  
Стар 22nd November 2009, 16:24
Аватара на rade
rade rade не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 186
По подразбиране

*DoloreS* как си мила
На мен ми е 5 ден и се чувствам доста по добре, болки почти нямам.
Още ме стяга лентата но и с това малко посвикнах.
  #4945  
Стар 22nd November 2009, 17:03
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от *DoloreS*
Gwen.... тая снимка кърти, момиче!
А относно консултациите- моята при Стоянов /първата/ беше повече от час и щеше да продължи още, ако имаше какво да го питам и за какво да говорим, но идва един момент, когато става конфузно, защото аз мълча и почвам едва ли не от пръстите да си смуча какво да питам и за какво да говорим, на момента не изникват въпроси или неща за коментиране- нормално е.
Благодаря ти Колкото и да продължи една консултация - важното е да излезем с усещането, че с избора си сме направили най-доброто за себе си. Или поне аз живея с тази мисъл за себе си. За 10-15 мин. който и да е обаче майстор на късия разказ не би могъл да ме предразположи.
  #4946  
Стар 22nd November 2009, 17:20
pavlostefano pavlostefano не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 23
По подразбиране

Здравей Долорес Наистина се радвам на разбирателството по мейду ви.Тук в Чужбина нямам приятелки,с които да споделям...е освен с мажа ми и когато ви чета постовете се сештам приятно за Българиа и за това колко много си помагаме българите.Тук са малко студени,културни са обаче само толкова.
__________________
PV
  #4947  
Стар 22nd November 2009, 17:59
pavlostefano pavlostefano не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 23
По подразбиране

Привет Гуендолин Наистина консултациата ми беше 2 часа.Парво както писах видях клиниката по немската телевизиа и отидох оште на следваштиат ден.Приеха ма доста учтиво,лекарят ми прилича малко на мистар биин ,огледа ме и почна да ме мери с някакви железни метарчета.Каза ми че гардите ми били несеметрични,т.е. едната била по-голяма от другата,после ме попита с едни ококорени очи,дали искам да изглеждам като памела андерсан или по-естествена визиа.Аз му отговорих,че искам големи и стегнати гарди все пак да си заслужават болките Та той ме гледа,гледа и ми каза,че по негово мнение анатомиата ми била такава,че сам за анатомични импланти и среден или нисак профил,като ми подчерта,че в никакав случай няма да изглейдам добре с висок профил,отвори ми една книга с негови операции и снимки и там имаше междо другото гарди само с среден профил,направи ми впечатление заштото тук сам чела че повечето сте с висок профил,незнам зашто така,май е практика тук.Наистина много големи гарди тежки видях обаче всичките бяха хем стегнати,хем плавни надолу........абе някакси по обемни в основата ненам на мен ми харесаха добре изглейдат.Накрая се спряхме на анатомични импланти НАТРЕЛЛЕ някакви американски тип макган,подмусколно поставяне,като каза че ште прецени на момента колко кобика от 370 до 470 е порачал и ште види колко ште побера.Ште направи и повдигане с разрез през ареолата и надолу и двете операции ште са заедно.Престоят е два дена,ако имате повече вапроси с радост ште ви отговоря
__________________
PV
  #4948  
Стар 22nd November 2009, 18:19
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от pavlostefano
тук сам чела че повечето сте с висок профил,незнам зашто така,май е практика тук.
Веднага ще ти кажа защо - защото поп-фолк индустрията в БГ е оставила своя отпечатък върху представите на повечето хора за красиво и секси, затова и акцентът пада на по-агресивната визия и респективно високия профил
Няма ли начин да се избегне това повдигане....?От кърмене ли се наложи...?
  #4949  
Стар 22nd November 2009, 18:36
pavlostefano pavlostefano не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 23
По подразбиране

Кармене се наложи и то не много,незнам зашто така се получи.Родих близнаците си в седмиат месец,бяха по два кг.и се наложи да останат в ковиоз 1 месец и аз всеки ден се цедях и носех в болницата карма,после като си ги взехме продалжих да ги кармя,заштото оште нямаха сукателен рефлекс...............абе ужас направо и така само два месеца тя кармата сама си спря.Лекарят ми каза ,че птозата ми е голяма някаде 3 степен и от естетична гледна точка по добре и повдигане да направи и кожа да изреже иначе ште стоят увиснали,зная че сигурно няма да са толкова красиви като вашите, по хубави са без белези разбира се ,остава ми само да се надявам белезите да се раличат по барзичко
__________________
PV
  #4950  
Стар 22nd November 2009, 18:43
pavlostefano pavlostefano не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 23
По подразбиране

За високиат профил незнам,на мен няма да ми стоят добре,но наистина тука в Чужбина са само подмускуно и предимно среден и нисак профил,поне по мое виждане,ааааа и повечето импланти са анатомични тези краглите почти не ги порачват,незнам аз се нагласих парвоначално за крагли ама се сагласих с лекаря.
__________________
PV
Затворена тема

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:34.