IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #5061  
Стар 12th December 2009, 11:30
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от 6a6
За съжаление нямам още. Ще гледам да направя следващите дни и ще пратя
  #5062  
Стар 12th December 2009, 16:11
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от 6a6
Здравейте. Изобщо не се харесвам.Днес ми е 12 ден с Ментор съм 255/225 и съм 160 и 47 кг. Изглеждат ми огромни и приличат на пъпежи.
Кажете моля до колко се подобрява положението с времето?
Зависи колко ти е голям отокът.. за да ти изглеждат огромни и като пъпеши с този кубик явно отокът ти е голям...сигурна съм,че съвсем скоро няма да ги определяш като "огромни и пъпеши"
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
  #5063  
Стар 12th December 2009, 17:41
6a6 6a6 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 7
По подразбиране

Благодаря, дано да сте прави. Засега продължавам да си се паникьосвам
  #5064  
Стар 13th December 2009, 20:03
Аватара на Mama.Mia
Mama.Mia Mama.Mia не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 722
По подразбиране

Колко време трябва да се пазя да не вдигам тежко? Минаха 2 месеца от операцията ми, започнах да си позволявам да вдигам и нося дъщеря ми, тя е 16-17 кг. Безопасно ли е вече да дигам тежко или още да изчакам време да мине?
  #5065  
Стар 13th December 2009, 20:06
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mammaMia!
Колко време трябва да се пазя да не вдигам тежко? Минаха 2 месеца от операцията ми, започнах да си позволявам да вдигам и нося дъщеря ми, тя е 16-17 кг. Безопасно ли е вече да дигам тежко или още да изчакам време да мине?
Мен ако ме питаш,цял живот е хубаво да се пазиш.....
Естествено на мен самата ми е ясно,че цялата хамалогия по ежедневието и децата е върху нас и няма как да го избегнем този момент.Но поне 6 месеца много се пази
  #5066  
Стар 13th December 2009, 23:15
Аватара на Kristee
Kristee Kristee не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 230
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от *DoloreS*

и ако не се обадиш- не те познавам!
Слънчице, в действителност бяхме в Рибарица, минахме през София, за да оставим децата на нашите и после, за да си ги вземем. Голям път му ударихме... Но сряда се прибирам за 5 дни и ще звънна, плийз не се сърди

Белегът се оправя, най-вероятно е реагирал на Дерматикса, ще му дам няколко седмици почивка пък после ще го пробвам пак.

MammaMia, и аз мисля, че поне 6 м. трябва да си много внимателна. И на мен ми идва да го гушна моя разбойник, но се пазя, не си заслужава да разваля всичко, гушкаме се седнали или на леглото, той знае, че мама има ранички и не може да го носи.

6а6, наистина е много рано, недей да се притесняваш, най-вероятно имаш по-сериозен оток. Моите са 385 сс и съм 46 кг и изобщо не са ми огромни )). Много е рано да мислиш за смяна, дай им шанс да придобият своята форма. Стискам палци всичко да е наред и съвсем скоро да започнеш много да си ги харесваш))
  #5067  
Стар 14th December 2009, 01:30
Аватара на *DoloreS*
*DoloreS* *DoloreS* не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 78
По подразбиране

Мацки, кога организирате среща- има ли си ритуал ?!
Хайде, ако искате, да спретнем нещо след празниците.

Умирам от мерак да видя някои от вас на живо !

Дано да не си остана с незадоволен мерак само
  #5068  
Стар 14th December 2009, 01:31
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от 6a6
Здравейте. Изобщо не се харесвам.Днес ми е 12 ден с Ментор съм 255/225 и съм 160 и 47 кг. Изглеждат ми огромни и приличат на пъпежи.
Кажете моля до колко се подобрява положението с времето?
огромни пъпеши-дай ми ги де

Аз с 395,че се чувствам плоска,а нямам 160см,хич не го мисли,отоци
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
  #5069  
Стар 14th December 2009, 10:18
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Kristee, като видях Ильо в "Станция Нова", се притесних дали е намерил време да те прегледа :P Вие голям тегел сте направили
  #5070  
Стар 14th December 2009, 13:25
Аватара на Kristee
Kristee Kristee не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 230
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aniK
Kristee, като видях Ильо в "Станция Нова", се притесних дали е намерил време да те прегледа :P Вие голям тегел сте направили
aniK, наистина съм очарована, че няма събота, няма неделя...просто ангажиментите се стиковат и ангажимнтът и внианието към пациента са на ниво
Най-важното е че не е нещо сериозно и нещата се оправят.

А за пътуването, ами ние винаги сме така, аз на моите Близначки толкова километри им навъртях… Само мъж ми не ми дава да шофирам и ме возят, но така поне не съм сама.
Сега обаче с тези прибирания по Коледа ще летим, че вече с тия снегове, едно идване до София си е цял ден път с камили
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:45.