IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 12th October 2006, 10:09
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране Важно за бъдещите тунинговани!!!

Момичета снощи някои мисли ми минаха и реших да ги напиша. Даже ги формулирах по точки.

1. Всяка операция е нещо рисковано и много сериозно. ВИНАГИ има риск за усложнения, така че обмисляйте добре дали наистина искате да го направите.

2. Тука всеки казва своето мнение. Нормално е доволните от даден лекар да го хвалят и препоръчват, особено след като тази операция ги е направила по някакъв начин по-пълноценни. ОБАЧЕ крайното решение си е ваше и никой друг тук, освен вие самите не носи отговорност за вашия избор и решение. Хиляди пъти сме казвали - отидете на повече консултации, преценете кое е най-добро за вас конкретно. Ако сте послушали някой доволен и заради това не сте посетили повече лекари, ако сте избрали конкретен метод, лекар, имплантанти по нечия препоръка това си е ВАШЕ решение.
Изобщо доколко да се информирате и как да изберете е ВАШ избор и вие сами си преценявате риска.
Така че умната и успех!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 12th October 2006, 10:16
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Има ли някаква тема,в която се обсъждат възможните усложнения?
П.П.А за повече консултации съм абсолютно-ЗА!!!!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 12th October 2006, 10:22
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Наистина, няма такава тема. Хубаво е да споменем какво е възможно да се случи. Ето например проблема на Бел е много неприятен, не съм подозирала, че след 4 месеца, когато имплантанта трябва да е уж добре закрепен може да се получи.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 12th October 2006, 11:41
DeSIKOS DeSIKOS не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 412
По подразбиране

Момичета, ме смятатели, че има още една важна точка върху която трябва де се замислят бъдещите желаещи да си поставят силикон, а именно отработените действия на съответния хирург. Нали всички знаем баснята за патката, която можела да прави много неща: да лети, да плува и да ходи, и в същото време нито едно от трите не и се одава добре! Може би наистина всеки доктор трябва да е тясно специализиран в една област, ако на един надмускулните операции са му като песен и ги прави перфектно, може би не така стоят нещата с подмускулните първо че са значително по-сложни като изпълнение и е необходимо по-специално обучение! Моята докторка например категорично отказва да слага под мускулно и не прави ринопластики и ред други естетични операции, но смятам че е много добра в надмускулните! Естествено не приемайте думите ми като реклама, затова и не споменавам име.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 12th October 2006, 11:57
beibi1 beibi1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: Ruse
Мнения: 98
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от DeSIKOS
Момичета, ме смятатели, че има още една важна точка върху която трябва де се замислят бъдещите желаещи да си поставят силикон, а именно отработените действия на съответния хирург. Нали всички знаем баснята за патката, която можела да прави много неща: да лети, да плува и да ходи, и в същото време нито едно от трите не и се одава добре! Може би наистина всеки доктор трябва да е тясно специализиран в една област, ако на един надмускулните операции са му като песен и ги прави перфектно, може би не така стоят нещата с подмускулните първо че са значително по-сложни като изпълнение и е необходимо по-специално обучение! Моята докторка например категорично отказва да слага под мускулно и не прави ринопластики и ред други естетични операции, но смятам че е много добра в надмускулните! Естествено не приемайте думите ми като реклама, затова и не споменавам име.

Мисля,че си напълно права,един е добър в едно,друг в друго,няма човек който да владее всичко перфектно
Отговори с цитат
  #6  
Стар 12th October 2006, 12:33
zefira zefira не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 24
По подразбиране

най-вероятно искам твърде много но нали в училище всички сме били пълни отличнички или поне аз. Добре защо тогава те да не могат всичко което се очаква от тях? Аз не ги карам да бягат 100 м за време и не ги питам коя е столицата на Бангладеш?
Отговори с цитат
  #7  
Стар 12th October 2006, 12:53
Beauty
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Отговори с цитат
  #8  
Стар 12th October 2006, 13:02
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Е тука Бюти, не мога нищо да кажа, абсолютно правилно си го написала. И айде прескочете я тази бариера и наричайте нещата с истинските им имена. Мога да ви цитирам поне 4 мои поста, в които пиша " Кажи кой е този лекар", "Наричайте нещата с истинските им имена", " Ще е полезно за бъдещите тунинги" и т.н. Тук таме ме подкрепя някой вяло, но така и си остава.
Тъй като нямам лични впечатления от несполучлива операция, не мога да давам съвети по този въпрос. Виждала съм на други жени несполучливи изпълнения от всички споменавани хирурзи във форума, вече и от моя. Не знам при тях, изключвам Флейм, но си мисля, че освен на лекарска грешка, дефектите при някои се дължат на лакомия, невъзприемчивост на организма и други, независещи изцяло от хирурга неща.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 12th October 2006, 16:04
danitta danitta не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: sofia
Мнения: 59
По подразбиране Re: Важно за бъдещите тунинговани!!!

Цитирай:
Първоначално написано от milena127
Момичета снощи някои мисли ми минаха и реших да ги напиша. Даже ги формулирах по точки.

1. Всяка операция е нещо рисковано и много сериозно. ВИНАГИ има риск за усложнения, така че обмисляйте добре дали наистина искате да го направите.

2. Тука всеки казва своето мнение. Нормално е доволните от даден лекар да го хвалят и препоръчват, особено след като тази операция ги е направила по някакъв начин по-пълноценни. ОБАЧЕ крайното решение си е ваше и никой друг тук, освен вие самите не носи отговорност за вашия избор и решение. Хиляди пъти сме казвали - отидете на повече консултации, преценете кое е най-добро за вас конкретно. Ако сте послушали някой доволен и заради това не сте посетили повече лекари, ако сте избрали конкретен метод, лекар, имплантанти по нечия препоръка това си е ВАШЕ решение.
Изобщо доколко да се информирате и как да изберете е ВАШ избор и вие сами си преценявате риска.
Така че умната и успех!
Изцяло съм съгласна с Милена. Даже смятам,че тази тема трябва да се сложи,като важна ,за всички,които тепърва откриват форума. Еуфорията от промяната и първите дни след нея, нямат нищо общо с възстановителния процес,който продължава с месеци Подкрепям и Бюти,че трябва да споделяме и негативното си мнение за даден хирург (от личен опит) независимо дали ще станем на кълбо.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 12th October 2006, 16:33
Beauty
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Важнозабъдещитетунинговани
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:40.