IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Пластична Хирургия > Мамопластика


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #21  
Стар 30th January 2007, 00:38
naduha naduha не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: varna
Мнения: 18
По подразбиране

здравейте,влязох в сайта на д-р Н.Георгиев и прочетох че може да се направи уголемяване на бюст със собствена мастна тъкан,т.е. съчетано с липосукция.някой правил ли си е подобно нещо?? интересно ми е какъв е ефекта след това??защото цената не е никак висока и предполагам,че едва ли гърдите стоят така както биха стояли със силикон
Отговори с цитат
  #22  
Стар 30th January 2007, 00:44
Yansi Yansi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 1 397
Изпратете съобщение чрез ICQ до Yansi
По подразбиране

danitta е с такава операция правена от Н.Георгиев ,пиши и тя ще ти каже подробностите
__________________
за някои болката е спирка, за други е път без край...
Отговори с цитат
  #23  
Стар 30th January 2007, 06:08
Аватара на neli4ka
neli4ka neli4ka не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2005
Град: Belgium Brussels
Мнения: 3 567
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от naduha
здравейте,влязох в сайта на д-р Н.Георгиев и прочетох че може да се направи уголемяване на бюст със собствена мастна тъкан,т.е. съчетано с липосукция.някой правил ли си е подобно нещо?? интересно ми е какъв е ефекта след това??защото цената не е никак висока и предполагам,че едва ли гърдите стоят така както биха стояли със силикон
И мене много ме интересуват отговорите на тези въпроси.Данита да ще бъдеш ли така добра да ни обясниш.Благодаря предварително.
__________________
http://www.help-eli.org/
Отговори с цитат
  #24  
Стар 30th January 2007, 07:10
danitta danitta не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: sofia
Мнения: 59
По подразбиране

От операцията минаха 5 месеца и се чудех ,в коя тема да споделя резултата- в доволни или недоволни от тунинга. Не съм доволна от липосукцията,защото се получи вдлъбване от вътрешната страна на лявото бедро. 2 месеца и половина ходих на ултразвук.масажи и целутрон, но оправяне няма. От обема на циците съм загубила около40%,което е доста добре. Миналата седмица отидох при др.Н.Георгиев да разбера какви са вариантите за оправяня на вдлъбването.Оказа се само един начин. Нова липосукция и липофилинг на проблемното място. Да,ама първо,че част от мазнината ще се разгради до 3 месеца и второ,че няма гаранция, че няма да се получат нови вдлъбвания, заради които ще правя нова липосукция......и става омагьосам кръг. Освен това, мене липосукцията много ме боля. Знам.че е индивидуално.но браулифтинга и блеферопластиката не ги усетих - всичко направих на куп - и от тях определено съм доволна. Освен това липосукцията си я направих само заради циците. Така,че правиш едно и разваляш друго.Ако бях наясно,че липофилинга издържа до 3 месеца нямаше да се подложа на това мъчение. Надявам се да съм полезна на някой, макар,че имаше мнения на недоволни от липосукция,реших,че точно на мен неможе да ми се случи.
Отговори с цитат
  #25  
Стар 30th January 2007, 15:29
naduha naduha не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: varna
Мнения: 18
По подразбиране

значи не препоръцваш да се прави такова нещо така ли да го разбирам.защото звучи доста съблазнително като се замисли човекла гърдите красиви ли стават и след време увисват както нормално си увисват ли ,защото като се замисля ако отслабнеш и мастните тъкани се стопявт а всички знаем че от гърдите се почва с отслабването.Данита,ти всъщност от бедрата взе за бюст ли ?
Отговори с цитат
  #26  
Стар 30th January 2007, 15:33
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

На колкото лекари съм подхвърляла за филинг на гърди,всички отказаха карегорично,ама вече не си спомням защо
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
Отговори с цитат
  #27  
Стар 30th January 2007, 15:49
fea fea не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 58
По подразбиране

Джънгълче, лятото поставих този въпрос, наистина не се препоръчва, особено при нераждали жени. Имаше някаква статия от жена- хирург която работила в Париж и там беше обяснила защо. Търси в нета.
Бях писала на Тонев, той категорично отказа, а и ефекта е минимален. Стоянов ми беше отговорил, че няма проблем. И цената не беше много тогава, но не се реших.
Отговори с цитат
  #28  
Стар 30th January 2007, 17:45
Excel Excel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1 209
По подразбиране

Стига крачки назад ! Това се е правило преди масовото навлизане на имплантанти , преди 89г. го чух и ми го предлагаха , като няма гаранция за вида ти след операция !
Отговори с цитат
  #29  
Стар 30th January 2007, 18:51
Beauty
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Отговори с цитат
  #30  
Стар 31st January 2007, 06:04
danitta danitta не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: sofia
Мнения: 59
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от дива
Стига крачки назад ! Това се е правило преди масовото навлизане на имплантанти , преди 89г. го чух и ми го предлагаха , като няма гаранция за вида ти след операция !
Поне при мен резултатът беше отличен.И сега когато са поспаднали, пак са 2пъти по-добре от преди. Лошото е,че 100% ефект е краткотраен и ме можеш да ползваш чужда мазнина( например на мъжа си ) За жени приключили с ражданията е приемлив вариант да имат имат самочуствие без силикон. Въпрос на избор.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Коиимплантисазапредпочитане
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:19.