IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 11th October 2006, 20:25
slanse slanse не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 22
По подразбиране Д-р Ефремов, "Малинов"

Хайде момичета и момчета дайте малко данни за тази клиника и за Ефремов ,че сега им се дигна рейтинга!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 11th October 2006, 20:29
Flame73 Flame73 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 619
По подразбиране

Изтегли си файла на Асет от нейната операция...В клипчето ще откриеш не малко отговори на въпросите си!
А и мисля,че тя би ти помогнала с компетентно мнение!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 11th October 2006, 20:37
slanse slanse не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 22
По подразбиране

къде е това?
Отговори с цитат
  #4  
Стар 11th October 2006, 20:56
Аватара на Aset
Aset Aset не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 1 206
По подразбиране

Ей тук беше операцията, ама не знам дали се включват сийдъри вече:
http://www.torrents.linkos.bg/detail...e%3D1&id=54157

А "Малинов" винаги си е била добра клиника за мен, не са им се качили акциите точно сега. Ефремов е там много отдавна. Отделят ти необходимото внимание, в изследванията са точни и прецизни. Апаратурата е невероятна и екипите са на ниво.
За съжаление съм виждала само два резултата, които признават да са дело на д-р Ефремов - Маргото от Сървайвър, засичали сме се на кастинг и сме говорили за операцията, разглеждала съм бюста й и снимки от преди това. Другото е жена с правени устни - също много доволна.
При мен д-р Ефремов бе поел прегледа преди операцията, ориентировъчно определяне на размера на имплантите, назначаване на изследванията. Окончателен размер избрахме с друг хирург, който ме и оперира. В следоперативния период отново ме пое д-р Ефремов - контролни прегледи, съвети за сутиен и упражнения, такива неща.
При него съм виждала известни лица и много такива, които на мен лично не са ми познати.
Говорила съм и с пациентки в чакалнята на които се обсъждаше да прави операции, които не са правени до сега в БГ.
Заместник-шеф е на Асоциацията на пластичните хирурзи в БГ.

Това е което знам От тях нищо лошо не съм видяла.
Имаше, обаче, недоволна мацка във форума, ако помня добре. Но общо взето от всеки хирург си има доволни и недоволни. Освен това май всеки си е по- силен на дадаени интервенции и по- слаб на други.
__________________
Искам да съм мъничък вълшебник,
за да мога с пръчица в ръка
да създам магически учебник,
който се нарича "Доброта"!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 12th October 2006, 08:39
Selin Selin не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 4
По подразбиране Клиника "Малинов"

Здравейте, момичета!
Аз съм пациент на д-р Ефремов. Мога да кажа следното - другото му име е "Микеланджело". Изводите са ваши...
Все пак, това което се е случило на Бел, е много обезпокояващо за всички ни! Излиза, че всичко е въпрос на организъм и късмет!
А за д-р Ефремов - той е д-р Микеланджело!!! Заслужава си труда - човек да се вдигне и да дойде при него!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 12th October 2006, 08:40
slanse slanse не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 22
По подразбиране

много ти благодарярще го прегледам!Всички ли са на мнение че Ефремов е добър-това ме интересува!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 12th October 2006, 08:43
slanse slanse не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 22
По подразбиране

ОК, нормално е да има доволни и недоволни -разбирам го!
Отговори с цитат
  #8  
Стар 12th October 2006, 10:12
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Не зная как работи,но като човек му нямам доверие...
Отговори с цитат
  #9  
Стар 12th October 2006, 10:28
slanse slanse не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 22
По подразбиране

аЗ СЪМ ГОРЯЛА ОТ ДОВЕРИЕТО СИ В ХОРАТА,ЗАТОВА ВЕЧЕ ТРУДНО ВЯРВАМ!Сега покрай операцията на Пеньо се заговори за Ефремов,ще видим какво ще се получи накрая!Мен конкретно ме вълнува ринопластиката понеже ми предстои трета -заради доверието!Дали този човек има достатъчно опит точно в тази област,защото той може цял живот да е правил операсии на бюста и тук -там някой нос,а това не го прави спец!
Отговори с цитат
  #10  
Стар 12th October 2006, 11:56
zefira zefira не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 24
По подразбиране

за съжаление трябва да ви споделя, че аз съм като притегателна сила за всякакви негативни случаи и изказвания. Като спомена пред някоя приятелка от какво се интересувам и се изсипват един милион гадости или случки. Информацията е през едно друго момиче, че нейна съседка си правила бюста в клиника Малинов. Първо че станало капсула, което тук някъде пишеше че била рядко срещано, но явно все пак се случва. И когато трябвало да се оперира отново гърдата момичето отишло да я види в болницата - тя лежала цели три дни на системи и било адски зле.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЕфремовquotМалиновquot
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:58.