IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 1st October 2011, 07:27
Аватара на Tedinceto
Tedinceto Tedinceto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2011
Мнения: 15
Lightbulb Просветлете ме

Здравейте,

Никога до сега не съм пила каквито и да е добавки. Искам нещо от което ще издържам повече и ще мога да правя по-дълги тренировки. Не става дума да трупам маса.
Твърдо съм против всички варианти на Лида и производните, които за мен са чист амфетамин. - те не са вариант.

Тренирам 3 до 4 пъти седмично по 50 мин. средно, но повече просто не мога, изморявам се до неадекватност, както се изразих в др. форум, а искам да издържам повече, тренировката да има по-добър резултат.

Ако можете да ми препоръчате нещо, което обаче да няма обратен ефект ако спра да го пия, ще съм много благодарна
Отговори с цитат
  #2  
Стар 19th September 2013, 11:44
choki_moki choki_moki не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2013
Мнения: 78
По подразбиране

Здравей,
бих ти препоръчала да пробваш с CarnoSyn. Той е форма на бета-аланин. Бета-аланин е естествено срещаща се аминокиселина, произвеждана от мускулната тъкан, като компонент на карнозин. Карнозинът действа под формата на буфериращ агент, забавящ водещия до мускулен срив и умора. Ще останеш доволна )
Отговори с цитат
  #3  
Стар 21st September 2013, 14:09
DaKing DaKing не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 120
По подразбиране

Аз също бих ти препоръчал бета-аланин, може дори да го комбинираш с минерали като калий и магнезий, които се губят по време на по-продължителни тренировки, а са много важни за мускулните контракции и съответно издръжливостта. В случая продуктът, които са ти препоръчали в горния пост е добър и мисля, че ще ти свърши чудесна работа, аз лично съм го пробвал. Другото, което мисля, че ти е в дефицит е протеина. Може да се замислиш да вземеш бцаа преди тренировката или есенциални аминокиселини. Аз лично имам много добри впечатления от тези на Bulk powders.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 26th September 2013, 12:07
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Tedinceto Виж мнението
Здравейте,

Никога до сега не съм пила каквито и да е добавки. Искам нещо от което ще издържам повече и ще мога да правя по-дълги тренировки. Не става дума да трупам маса.
Твърдо съм против всички варианти на Лида и производните, които за мен са чист амфетамин. - те не са вариант.

Тренирам 3 до 4 пъти седмично по 50 мин. средно, но повече просто не мога, изморявам се до неадекватност, както се изразих в др. форум, а искам да издържам повече, тренировката да има по-добър резултат.

Ако можете да ми препоръчате нещо, което обаче да няма обратен ефект ако спра да го пия, ще съм много благодарна
Пиеш ли протеин?Ядеш ли правилно?Добавките са просто добавки към храната,тоест ако не се храниш правилно,ги хабиш.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #5  
Стар 26th September 2013, 12:53
24Carat 24Carat не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 86
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мариса Виж мнението
Пиеш ли протеин?Ядеш ли правилно?Добавките са просто добавки към храната,тоест ако не се храниш правилно,ги хабиш.
Съгласен съм. Затова ако си оправиш храненето, следващата стъпка да е да избереш подходящите добавки за твоята цел и най-добре е същите тези съставки да са наистина ефективни и по-възможност да търсиш такива, които не се намират в големи количества в ежедневното хранене, защото тогава наистина ще усетиш ефекта им.
За повече издръжливост ти препоръчвам следните неща:
Amix Inosine - повишава издръжливостта, като снабдява клетките с повече АТФ и снабдява организма с повече кислород.
Haya Labs High Potency Co-Q10 - отново зарежда организма с енергия и подобрява работата на сърцето.
Amix Carnosyn - бета-аланина повишава издръжливостта и силата едновременно, както и съкращава възстановяването между отделните серии.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 29th September 2013, 14:46
DaKing DaKing не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 120
По подразбиране

Аз бих добавил и омега 3, защото мазнините са основен източник на енергия. Има много хубави на Хайа с висока концентрация.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 3rd October 2013, 12:03
24Carat 24Carat не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 86
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от 24Carat Виж мнението
Съгласен съм. Затова ако си оправиш храненето, следващата стъпка да е да избереш подходящите добавки за твоята цел и най-добре е същите тези съставки да са наистина ефективни и по-възможност да търсиш такива, които не се намират в големи количества в ежедневното хранене, защото тогава наистина ще усетиш ефекта им.
За повече издръжливост ти препоръчвам следните неща:
Amix Inosine - повишава издръжливостта, като снабдява клетките с повече АТФ и снабдява организма с повече кислород.
Haya Labs High Potency Co-Q10 - отново зарежда организма с енергия и подобрява работата на сърцето.
Amix Carnosyn - бета-аланина повишава издръжливостта и силата едновременно, както и съкращава възстановяването между отделните серии.
Забравих да добавя и Ацетил Л-карнитин на Amix - освен че дава енергия, топи и мазнините и помага на мозъка да работи по-бързо.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 5th October 2013, 15:49
DaKing DaKing не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 120
По подразбиране

Ацетил л-карнитин има много хубав и на Примафорс на прах.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Просветлетеме
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:30.