IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 22nd November 2007, 02:14
niki4 niki4 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 1
По подразбиране как да порасна?

Абе хора писна ми да чета разни теми и пак да не знам как да порасна ,начии ся сам около 165 на 19 сам ,тва некак си не ми харесва,гаджето ми е доста по височка около 173 а тва си е бая разлика,незнам дали ше порасна ама ми остава надеждата а пак и маика ми е около 155 ,а баща ми е 171-2 ,тай че незнам дали ще взема да стана поне едно 175 ,и не всичко е ген защото пак брат ми е на 16 а е 175 вече и още расте!Та значи искам да питам някой има ли такав проблем и чух 4е със набирания,висене на лост и рибено масло може се вдигна малко 10 санта ми трее ама немааа...хаха
Отговори с цитат
  #2  
Стар 24th November 2007, 11:51
Coppa Cabana Coppa Cabana не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 3
По подразбиране

Това е ген батка
Отговори с цитат
  #3  
Стар 3rd January 2008, 15:39
monimil monimil не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: София
Мнения: 227
По подразбиране

ем от ген си е...и аз искам да съм по-висока,но с малко,но искам да съм с 10 кила отгоре,напук на си4ки които искат да отслабнат...
тъй че разменям килограми,желаещ?
Отговори с цитат
  #4  
Стар 3rd January 2008, 16:26
luna luna не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: София
Мнения: 82
По подразбиране

Баскетбол, висене на лост и рибено масло - сигурен ефект. Но най-вече постоянство. Ако се беше сетил преди 3-4 години сега да си станал 1.80
Отговори с цитат
  #5  
Стар 14th March 2008, 16:30
Ally Ally не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 38
По подразбиране

Да не те отчайвам, но нищо не помага. Или си висок, или не. Но това не е най-важното. Най-важното е, че по-ниските мъже успяват повече. А като имаш успех и пари, всички жени ще ти се лепят. Примери: Том Круз, Ал Пачино, Жан Клод Ван Дам, Силвестър Сталоун и много други. Всички те са ниски, но много мъжествени. Аз съм 173, но нямам нищо против да съм гадже на Том Круз. Така че, моят съвет е да влагаш усилията си в нещата, които си струват и в които ще постигнеш успех. И да не се впрягаш за глупости като ръста си.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 17th March 2008, 11:33
Аватара на mira_sm
mira_sm mira_sm не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 246
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от luna
Баскетбол, висене на лост и рибено масло - сигурен ефект. Но най-вече постоянство. Ако се беше сетил преди 3-4 години сега да си станал 1.80
А ако се беше сетил преди 10 години, да е два метра, нали? :P
Май че до ген опира, а и 19 години не са малко за растеж тепърва, но пък ако пробва, няма лошо.
Преди 15-20 години някакъв руснак май беше разработил цяла система от упражнения за порастване. Не се сещам за името му обаче, ще го потърся, имах една книжка, в която пишеше за това.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 17th March 2008, 11:38
Аватара на brumbrum
brumbrum brumbrum не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: София
Мнения: 185
По подразбиране

Не става само с ядене, трябва и акъл
Отговори с цитат
  #8  
Стар 17th March 2008, 19:45
Аватара на cristiano7
cristiano7 cristiano7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 350
По подразбиране

Потърси из нета информация за глутамин и аргинин....безценни аминокиселини, които помагат за производството на хормона на растежа....верно че 19 години е късничко, но е грешно схващането че човек спира да расте след 18-19 години....има още резерви стига да се тренират специални упражнения и да се взимат подходящите добавки....генът също е определящ, но не пречи да пробваш, нали?? Успех!!!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 18th March 2008, 12:14
anjela_k anjela_k не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: Sofia
Мнения: 76
По подразбиране

аз мисля, че си е до ген - всички в моето семейство са високи, само аз си останах 160 въпреки, че съм тренирала плуване доста години и все пак нищо не стана, за да порасна повече,ама вече не ми пука, сега мисля за по-важни неща.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 13th April 2008, 00:29
fresh4y fresh4y не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 64
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от luna
Баскетбол, висене на лост и рибено масло - сигурен ефект. Но най-вече постоянство. Ако се беше сетил преди 3-4 години сега да си станал 1.80
Точно това правя за 1 седмица качих 1 сант ""само без висене на лост щото немога""
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: какдапорасна
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:04.