IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Пластична Хирургия > Други интервенции


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #31  
Стар 29th May 2006, 15:39
margi margi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 18
По подразбиране

Мога да дам телефона на моята козметичка,работи в фитнес клуба в сградата на БТК на Орлов мост.Казва се Деси,т.0898/46-26-36
Отговори с цитат
  #32  
Стар 20th August 2006, 11:54
queasy queasy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 1
По подразбиране

А продуктите на Есте Лаудер и на Лореал, които споменахте, знаете ли как точно се прилагат? По-скоро ме интересува дали се нанасят ръчно или с помощта на машинка. Ако някой ги е ползвал моля да каже.
Отговори с цитат
  #33  
Стар 21st August 2006, 09:01
Olimpia Olimpia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Sofia
Мнения: 42
По подразбиране

тази Антоанетте - има и салонът в Mall Sofia, вчера си говорих с нея по друг въпрос. хубава жена, явно и поддържана, но знае ли се - все пак е и ген
Отговори с цитат
  #34  
Стар 21st August 2006, 11:29
Excel Excel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1 209
По подразбиране

И в Пловдив козметичката е на доста високо ниво в лицето - естествена , без бръчки , но не личи да има претоварване от процедури . Беше споменала , че е отслабнала фрапантно и е изглеждала доста зле , което сега е минало . И аз оценявам козметиката по козметика или продавачката . В Ив Роше - магазина също си правят голяма реклама с продавачките и затова с удоволствие и най-вече надежда купувам оттам.
На ми е предложен 1 пилинг -обикновен , не грийн / не съм била за него / и после 4-5 процедури anti-age . Ще споделям есента .
Отговори с цитат
  #35  
Стар 8th May 2007, 10:31
Някаква_Такава Някаква_Такава не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: София
Мнения: 410
По подразбиране

Някой правил ли си е микродермабразио в High Care Center !!!!
И ако да ,доволни ли сте ?!
__________________
Има толкова секс за правене ,а ние се занимаваме с глупости !
Отговори с цитат
  #36  
Стар 12th May 2007, 13:49
Аватара на emanuel4eto
emanuel4eto emanuel4eto не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: Sofia
Мнения: 63
По подразбиране

Правих си преди няколко години green peel и съм страшно недоволна.Козметицката направо ми обезобрази.Дори ми останаха леки белези.Имах невероятно кървене и язви по кожата.Направо ми идеше да я съдя.После правих при доц.Вецова в София микрокристален пилинг също нищо особено.Само дето кожата става много чувствителна след тези процедури.Забравих да кажа,че кожата ми не е от най лошите.Просто имах разширени порички.Спрях със всякъкви фондьотени и пудри ползвам на Ести Лаудер идеалист основа и матиращ крем,крем за около очен контур,измиващ гел и микродермабразиото,което ползвам веднъж седмично /всичко около 500 лв./.Мога да ви кажа,че кожата ми в момента не е никък зле.Намаляха комедоните,пъпки почти не ми излизът вече,стига да не се чопля.Сега вече съм доволна,но не бива да се очакват чудеса
Отговори с цитат
  #37  
Стар 13th May 2007, 14:51
Аватара на dododod
dododod dododod не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2007
Град: Пловдив
Мнения: 472
По подразбиране

Здравейте!Наскоро бях при дерматолог и ми препоръча да си направя микродермобразио!До сега чух само положителни отзиви за тази процедура?Има ли някой пострадал,който си е правил микродермобразио?Какво точно ти правят?Боли ли?След колко време кожата се възстановява?Има ли причина да се притеснявам да не се повреди кожата ми още повече?
Отговори с цитат
  #38  
Стар 13th May 2007, 15:13
Някаква_Такава Някаква_Такава не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: София
Мнения: 410
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Traiana
Здравейте!Наскоро бях при дерматолог и ми препоръча да си направя микродермобразио!До сега чух само положителни отзиви за тази процедура?Има ли някой пострадал,който си е правил микродермобразио?Какво точно ти правят?Боли ли?След колко време кожата се възстановява?Има ли причина да се притеснявам да не се повреди кожата ми още повече?
Какъв е проблема на кожата -та ти го препоръчаха ?!
__________________
Има толкова секс за правене ,а ние се занимаваме с глупости !
Отговори с цитат
  #39  
Стар 13th May 2007, 15:20
Аватара на dododod
dododod dododod не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2007
Град: Пловдив
Мнения: 472
По подразбиране

Имам комедони,подкожни пъпки рядко...,но именно те ми оставят по някой друг белег,ако ги разчопля.....Искам да ми се заличат белезите,не са много,но казах на дематоложката че държа най-вече на това.
Отговори с цитат
  #40  
Стар 14th May 2007, 12:05
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

изобщо не боли. съвсем лекичко боцка. процедурата е сравнително кратка и дава чудесни резултати(поне при мен).
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: чувалилистезапроцедуратаМикродермабразио
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:58.