IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 6th March 2005, 00:55
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране ПЕТНА ПОД О4ИТЕ

Здравейте!!!Някоя от вас знаели как мога да премахна неприятните сини петна под о4ите???
Благодаря предварително!!!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 6th March 2005, 01:11
Аватара на sinia_feq
sinia_feq sinia_feq не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2005
Град: Пловдив
Мнения: 25
По подразбиране

Хубава тема!И аз се интересувам от това!!!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 31st March 2005, 12:17
CrazyBlackBitch CrazyBlackBitch не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2005
Град: Pazardjik
Мнения: 138
По подразбиране

И аз го имам този проблем. Особено след тежка вечер при това недоспала съм адската красавица - като Иван Костов ставам в очите.
По принцип лекарят ми е казвал, че от болните ми бъбреци се получават, както и от неправилно функциониране на черния дроб. Само сън му е майката...няма оправия! Аз от доста години се мажа с едни коректори едни фон дьо тени, то е страшно чак като почна да се гримирам...Ама ако не сложа коректор под очите и все едно имам левкимия. Ако някой знае как се оправят, нека пише...
__________________
Само сладко,хляб,пържено,солено, алкохол,пушете2 кутий на ден,не тренирайте за нищо на света!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 31st March 2005, 15:18
Bella
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Kakuv bil trikut na zvezdite sreshtu podpuhnali ochi,torbichki i senki pod ochite!Majeli se s krem protiv hemoroidi!Do tozi metod pribiagvali i manekenki,imalo burz efekt!Obache ako e prichineno ot zaboliavane,edva li shte pomogne.Ne sum probvala)))))))
Отговори с цитат
  #5  
Стар 1st April 2005, 11:26
CrazyBlackBitch CrazyBlackBitch не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2005
Град: Pazardjik
Мнения: 138
По подразбиране

Тва не е вярно, аз съм бивша манекенка (сега само фотомодел по разбираеми причини). Само коректор или театрален грим замазва сините кръгове. А тоя крем за хемороиди се маже, да. Но на устните за да може като се хилиш цяла вечер на някой конкурс или на снимки цял ден, устните ти да не се напукат. А и усмивката става по-широка
__________________
Само сладко,хляб,пържено,солено, алкохол,пушете2 кутий на ден,не тренирайте за нищо на света!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ПЕТНАПОДО4ИТЕ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:09.