IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 11th April 2008, 23:29
samsara_k samsara_k не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2007
Град: Varna
Мнения: 447
По подразбиране

относно мъжете.......те биха отишли на Уролог едва ли не чак когато ги засърби , зачерви или заболи нещо ( има и изкл. ест. ) , защото при тях няма наличие на някакъв симптом , който от рано до им сигнализира , че нещо не е наред , както при нас е бялото течение
а колкото до миенето само с вода...... чувала съм от мн хора , че е за предпочитане , но въпреки това не мога да си представя да не се измия и с интимен сапун , защото няма да се чувствам......изкъпана
__________________
Cras, cras et semper cras et sic dilabitur aetas.
Отговори с цитат
  #32  
Стар 13th April 2008, 12:55
Аватара на Melviva
Melviva Melviva не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: BG
Мнения: 36
По подразбиране

Освен уролог,мъжете могат да посещават и андролог-това е специалист лекар,който се занимава със заболяванията на половата система при мъжа...
А относно интимната хигиена при жените,аз също съм чувала мнения миенето да става само с вода,но лично аз не го предпочитам и използвам интимни гелове,много добри отзиви съм чула за LACTACYD FEMINA Daily WASH,но немога да изкажа лично мнение,не съм го ползвала,аз ползвам NIVEA intimo sensitive с алое вера и съм доволна...
__________________
Щастието не е крайна спирка.То е начин на пътуване!...
Отговори с цитат
  #33  
Стар 9th June 2008, 22:19
kati_25 kati_25 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 60
По подразбиране въпросче

Здравейте момичета. Искам да ви попитам какви антибиотици и лекарства сте пили за бяло течение. Аз лично от две години ми почна бялото течение, което цапа бикините, но при полов акт се появяват на парцали непрозрачни, което е лепкаво и доста некомфортно. Ходих при два -три гинеколога, но резултат никакъв. правиха ми цитонамазка, преписвахами свещички, антибиотици, фасижин и други но два дена добре третия пак се почва. Резултатите ми излизаха добре, незнам на какво се дължи, замислям се дали не е от изкуствените бикини които нося? Вие какво може да ме посъветвате?
Отговори с цитат
  #34  
Стар 9th June 2008, 22:24
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Правиха ли ти кръвни проби за хламидий
Попитай някой лекар за това
Отговори с цитат
  #35  
Стар 9th June 2008, 23:34
Аватара на 3y3ka
3y3ka 3y3ka не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 6 505
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Thomi
Правиха ли ти кръвни проби за хламидий
Попитай някой лекар за това
Миличка и аз ще те посъветвам същото! Аз имах този проблем, но при мен се оказа, че имам алергия към презервативите!

Отиди по-добре на лекар и си направи нужните изследвания!
Отговори с цитат
  #36  
Стар 10th June 2008, 07:56
kati_25 kati_25 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 60
По подразбиране

Това изследване за хламидий как става, тоест пак от долу ли се взема секрецията? Ами не искам повече да се занимавам с гинеколози, след като ме тъпчат с лекарства и казват че нищо ми няма
Отговори с цитат
  #37  
Стар 10th June 2008, 07:58
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kati_25
Това изследване за хламидий как става, тоест пак от долу ли се взема секрецията? Ами не искам повече да се занимавам с гинеколози, след като ме тъпчат с лекарства и казват че нищо ми няма
На мен ми вземаха кръв-венозно+цитонамазката.
Отговори с цитат
  #38  
Стар 8th July 2008, 19:57
Cornelia Cornelia не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте!

Не знам как да започна, за това ще кажа пролема си и ще поискам съвет от вас. Аз съм на 16 години и мисля че имам нужда от гинекологичен преглед, защото имам бяло течение от може би 6 години. Не знам как го получих...дали от изстиване или от басеин.А сега като чета темата се сещам, че може и да е от миене със сапун. Също така имам много нередовна менстуация и не мисля, че е нормално...все пак за 5 години не били трябвало да се е станала точна? Много искам да се излекувам, но ме е стах от прегледа. Може ли да ми обясните какво представлява?

Благодаря предварително!

ПС: вярно ли е, че ако си под 18 години на гинекологичния преглед трябва да присъства и родител? И ако е така има ли някакъв начин това да се избегне, защото нямам желание да намисам майка ми?
Отговори с цитат
  #39  
Стар 8th July 2008, 21:52
Аватара на dimitriq76
dimitriq76 dimitriq76 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 421
По подразбиране по темата

Здравейте на всички !Всяка жена която води полов живот е задължително да си прави цитонамаска 2 в годината или поне веднъжПрегледа трябва да се прави от добър гинеколог ,ехограф и оглед на маточната шийка със специялен микроскоп ! Най разпостранения човешки папилом вирус се предава по - полов път !Всеки може да си направи днк -тес за да се знае дали е носител на тъкъв вирус! !Някой от тези типове 16-18 причиняват 80 процента рак на маточната шийка ! Рака на маточната шийка е 100 процента лечим когато е открит навреме !За това са задължителни цитонамазките !
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Откаквиизследваниясенуждаемгинекологиченпреглед
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:04.