IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 12th November 2008, 18:57
sds_stefi sds_stefi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2008
Мнения: 1
По подразбиране

имам един въпрос аз не пия кафе не мо действа добре а пък без захар напрово отврат та въпросът ми е може ли да го заменя с полувин ч. чаша мляко без захар или изобщо да не пия и да не ям нищо за закуска?моля да отговорите! благодаря ви предварително!
Отговори с цитат
  #32  
Стар 13th November 2008, 01:14
Nenna Nenna не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 85
По подразбиране

Здравейте!Моят въпрос може да ви се стори доста смешен,но прочетох и за зеленчуци и за салата с лимон,та салатата само от лимон ли е или става дума да е подправена с лимон?а някой др пробва ли диетката да каже резултати?
Отговори с цитат
  #33  
Стар 13th November 2008, 15:37
mazi mazi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Град: София
Мнения: 9
По подразбиране

аз също съм я правила, но променях местата на закуската, обяда, и вечерята... общо взето слагах обяда за закуска, а вечерята за късен обяд.. също яйцата ми идваха в повече така че общо взето или ядях по 1 или на двете само белтъците. и зелени ябълки ядях от време на време. бях доста доволна. е, не свалих 10 кг но аз почнах от 55 така че исках -4-5 кг.
__________________
Do you remember what you told me once? That every passing minute is a another chance to turn it all around.
I'll find you again.
Отговори с цитат
  #34  
Стар 26th December 2008, 21:52
Аватара на ioni
ioni ioni не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 257
По подразбиране

Ужас. Диета за самоубийци - няма закуска, няма плодове, сирене, мляко. Не разбирам защо някой би си мъчил организма за 1 седмица, като може да свали същите килограми за няколко месеца с много по-малко лишения и да задържи резултата.
Отговори с цитат
  #35  
Стар 27th December 2008, 12:05
Аватара на monita_g
monita_g monita_g не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 456
По подразбиране

Всеки луд с номера си :0)
__________________
be yourself ... inspire others
Отговори с цитат
  #36  
Стар 6th February 2009, 13:17
Деничка Деничка не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 55
По подразбиране

На много места съм я срещала тази диета и само в твоето меню на обяда освен 2 яйца са включени и 2 филии хляб.Въпросната диета е много по-строга и за мен изключително вредна! Въпросното "Японско Чудо" представлява това:

1 ден:


Закуска: 1 чаена чаша кафе без захар

Обяд: 2 твърдо сварени яйца

Вечеря: парче сварено месо и салата с лимон по избор




2 ден:

Закуска: 1 чаена чаша кафе без захар, сухар

Обяд: 2 твърдо сварени яйца

Вечеря: шунка, салата, 1 ч.чаша кисело мляко без подсладители




3 ден:

Закуска: 1 чаена чаша кафе без захар

Обяд: зеленчуци, плод

Вечеря:2 твърдо сварени яйца, шунка, салата




4 ден:

Закуска: 1 чаена чаша кафе без захар

Обяд: 2 твърдо сварени яйца, сок от моркови

Вечеря: парче сварено месо и салата с лимон по избор




5 ден:

Закуска: настърган морков с лимон

Обяд: печена риба и домати

Вечеря: не се яде




6 ден:

Закуска: 1 чаена чаша кафе без захар

Обяд: 200 гр варено пилешко месо и салата

Вечеря: 2 твърдо сварени яйца и настърган морков




7 ден:

Закуска: 1 чаена чаша кафе без захар

Обяд: парче месо, кисел плод

Вечеря: може да се яде всичко

Enea Да свалиш 15 килограма за 2 седмици е направо абсурдно!
Върнала си си била 1-2 (1-2 месеца след това хаха),но в следващите 2-3 години се приготви за +13.2 kilograma=26 отгоре!

Такъв експеримент с тялото си направих когато бях на 15 години (едно малко,незряло дете),сваляйки 5 кг за 5 дни,отидох при личния ми лекар и тогава ми четоха най-голямото конско през живота ми!
__________________
I hear and I forget.I see and I remember.I do and I understand.
Отговори с цитат
  #37  
Стар 6th February 2009, 16:45
Аватара на elitoo
elitoo elitoo не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: София
Мнения: 329
По подразбиране

Аз съм правила тази диета и наистина имаше резултат, но се чувствах много зле, без никакви сили, бледа и изморена.След това си върнах килограмите, но по-лошото беше, че си съсипах стомаха.
Отговори с цитат
  #38  
Стар 6th February 2009, 18:31
Деничка Деничка не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 55
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от elitoo
Аз съм правила тази диета и наистина имаше резултат, но се чувствах много зле, без никакви сили, бледа и изморена.След това си върнах килограмите, но по-лошото беше, че си съсипах стомаха.
За това идеше реч Всеки греши,но по-важно е да си взима поука! Ако някой реши да я пробва,поне да знае какви ще са последствията...
__________________
I hear and I forget.I see and I remember.I do and I understand.
Отговори с цитат
  #39  
Стар 28th March 2009, 03:41
judi judi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 32
По подразбиране

Авторката не е написала диетата коректно. Няколко поста преди мен Деничка я е написала във верния формат. Спазвала съм я многократно. За седмица се свалят между 2.5 и 3.5 кг. Обикновено диетата се спазва 2 седмици. Именно затова, когато я срещнете публикувана с името и` "Японско чудо", ще прочетете, че с нея се свалят 7кг (но не за 1, а за 2 седмици). Не бих казала, че има йо-йо ефект - вече достатъчно е изписано за захранването, което по мое мнение трябва да се прави при всяко едно отслабване, како и за това как трябва да се поддържат килограмите. Диетата допада на хората, които са свикнали сутрин да не закусват, а вечер да опустошават хладилника. Лично за мен най-вкусни са първите 4 дни. После ми е трудно да си правя сок от моркови, а тези които се продават са пълни с консерванти и всичко се опорочава. Така че имайте предвид че сока от моркови е наистина важен компонент в диетата. Ииии естествено не забравяйте задължителните 2 литра вода. Щото ако не се пият ще ви е лошо както при Елито, кръвното пада, от там идва чувство за отпадналост. А пие ли се водата - чувствате се заредени с енергия.
Отговори с цитат
  #40  
Стар 28th March 2009, 03:49
judi judi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 32
По подразбиране

Още нещо - месото може да се пече, вместо да се вари. Аз лично не понасям варено месо, просто ми се повдига от миризмата. Затова го пека на скарата или на оребрен тефлонов тиган - и пак има ефект. Аз изхождам от това, че така или иначе месото преминава термична обработка, а все пак отслабването не трябва да е мъчение, нали? А между храненията са разрешени плодове от типа на ябълки, мандарини... С две думи да се излъжете, че сте яли.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Японскадиета
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:20.