IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #381  
Стар 7th June 2013, 13:54
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
Talking

Цитирай:
Първоначално написано от tyning Виж мнението
Мариса , много ти е готино нослето . Фрапираща ли е разликата след риното ?
Благодарски Да,разликата е голяма.Преди бях Жерар Депардийо в женски вариант...ахаха
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #382  
Стар 7th June 2013, 14:13
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мариса Виж мнението
Благодарски Да,разликата е голяма.Преди бях Жерар Депардийо в женски вариант...ахаха
мн. добре се е получило ...
Отговори с цитат
  #383  
Стар 7th June 2013, 14:26
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tyning Виж мнението
мн. добре се е получило ...

__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #384  
Стар 8th June 2013, 00:24
dan33 dan33 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 7
По подразбиране

Дата на операция:3.10.2012г.
Хирург:Д-р Михаил Скерлев
Вид на корекцията: премахване на лека гърбица, стесняване на ноздри, скъсяване и повдигане на връх.
Снимки: http://dan33.snimka.bg/other/rinoplastika.757723
Парола:0123
Допълнителна информация:
Удовлетвореност: 6
Други корекции и/или реоперации: няма
__________________

Последно редактирано от dan33 : 8th June 2013 на 00:26
Отговори с цитат
  #385  
Стар 8th June 2013, 12:41
кукумицинка кукумицинка не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 207
По подразбиране

dan33, харесва ми как се е получило. В интерес на истината, това е единствената ринопластика, която съм виждала от този лекар, с изключение на снимките, дадени в галерията на сайта му: http://www.skerlev.com/bg/gallery/no...ml#prettyPhoto
При теб резултатът е по-добър. Особено ти завидях за ноздрите. Доколкото видях, и твоите преди риното са били несиметрични. За съжаление при мен и след операцията си останаха различни.
Отговори с цитат
  #386  
Стар 8th June 2013, 21:31
dan33 dan33 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 7
По подразбиране

Да да сега видях,сложил е ужасни снимки Виждала съм на живо носове,правени от него, които ме впечатлиха. Аз лично съм много доволна. Получих носът,които исках(макар,че все още се променя). Надявам се,КУКУМИЦИНКА, нещата и при теб да се оправят! поздрави!
Отговори с цитат
  #387  
Стар 14th June 2013, 09:32
кукумицинка кукумицинка не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 207
По подразбиране

Мерси, dan33, но не възлагам вече надежди да се оправи от само себе си. Носът ми вече е на година и няколко дни. Първите няколко месеца таях надежди, че просто са ми прекалено оточни ноздрите, но вече трябва или да се примиря, или да мисля за втора операция.
Отговори с цитат
  #388  
Стар 14th June 2013, 15:41
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

Кукумицинка след 1 година и не са се наместили така ще останат Аз бях така едната ми ноздра висеше много заедно с хрущяла дори в профил се виждаше висящия хрущял а в анфас да не говорим носа ми изглеждаше крив Това се коригира с операция за съжаление Аз и в турската тема писах получава се но незнам в Бг дали някой може да го прави В момента ноздрите ми са абсолютно симетрични и на едно ниво и върха е оформен без да виси нищо Апри мен асиметрията беше много голяма
Отговори с цитат
  #389  
Стар 14th June 2013, 17:21
кукумицинка кукумицинка не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 207
По подразбиране

Знам, че няма да се оправят ноздрите, рими Събрала съм засега около 3000 лв. Общо взето този път доста търпеливо и колебливо подхождам към евентуална реоперация. Повече имам за губене, отколкото при първата.
Отговори с цитат
  #390  
Стар 14th June 2013, 18:54
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

Кукумицинка събрала си половината още малко и се ориентирай към Истанбул виж нослето на Рабиоса при Илхан страхотно се е получило моля те не прави повече опити в Бг пътя е отъпкан не е толкова сложно всичко ще ти обясним Аз до колкото си спомням от твоите снимки имаше нужда да се пипне и по върха защото от фотошопа който си беше направила останах с впечатлението че искаш по фин връх а и твоята асиметрия беше доста видна Тука на втора операция може да стане още по зле
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Снимки
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:08.