IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #111  
Стар 13th March 2011, 20:13
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Гуен, предложи й да понапише туй-онуй в нашия форум, ако е удобно?
Отговори с цитат
  #112  
Стар 13th March 2011, 21:13
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране Re: Лице или тяло?

Цитирай:
Първоначално написано от Allure_
Попаднах на една подобна тема и ми стана интересно да разбера какво мислите и вие по въпроса.Ако трябва да избирате между красиво лице и обикновено тяло и красиво тяло и обикновено лице,коя комбинация ще предпочетете?Отговор и двете не се приема. На кое държите повече и защо?
Aз бих избрала красиво тяло и обикновено лице . Дългите крака и добре оформено тяло според мен носят повече удоволствие на притежателя от прекрасни очи или красива уста . Ще се гримирам и съм ОК с обикновеното си лице Ако имаш хубаво тяло и го поддържаш в оптимална форма - това е май най-доброто за мен . На това държа , но за сега не влагам достатъчно усилия . С годините ще трябва .
Отговори с цитат
  #113  
Стар 13th March 2011, 21:43
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мария Василева
.................................................. .................................................. ..

От опциите "Лице или тяло" избирам душа, щото другото се променя по един или друг начин, .................................................. ......................................
Така е , мила . Просто , аз като човек с една пластична операция , нямам очи да говоря за духовни ценности , защото за себе си знам колко е голяма суетата ми .
Отговори с цитат
  #114  
Стар 13th March 2011, 23:22
Аватара на Oksana_
Oksana_ Oksana_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 294
По подразбиране

За мен и тялото и лицето на мъжа са важни, но трябва да е и душевно красив. Колкото и хубаво тяло и лице да има, ако е някакъв сухар, нечистоплътен и невъзпитан простак няма шанс
Отговори с цитат
  #115  
Стар 13th March 2011, 23:33
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Начи преглъщах това, че да си красив не било хубаво и прочие и не се засягах много, но вече Това да си невъзпитан простак или в крайна сметка просто простак е много висша ценност и не всеки я притежава, лично за мен трябват особени качества, за да поддържаш такова мнение у околните и даже доста трудно се поддържа тоя имидж, за да го омаловажавате така А и при 90% от хората (по-скоро жените) определението за простак се поражда от липсата им на чувство за хумор, не толкова от простащината в буквалния смисъл на думата.
В смисъл под простак най-вероятно се разбират разни прости хора по начало и едно време тях са наричали така, но днес тая дума в по-голяма степен се слага на съвсем други хора и лично за мен е придобила положителен заряд и може единствено да буди уважение. А хората, които преди са наричани простаци, мисля вече им се вика селяни, така ги виждам нещата
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #116  
Стар 14th March 2011, 09:35
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Solver
А и при 90% от хората (по-скоро жените) определението за простак се поражда от липсата им на чувство за хумор, не толкова от простащината в буквалния смисъл на думата.

Да, обичам лелки - сухарки да ме гледат облещено
Те понякога са на 25 г. , но пак са лелки

по темата - хубаво лице и стройно тяло
__________________

Умният сам си създава щастие !
Отговори с цитат
  #117  
Стар 14th March 2011, 09:38
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Oksana_
За мен и тялото и лицето на мъжа са важни, но трябва да е и душевно красив. Колкото и хубаво тяло и лице да има, ако е някакъв сухар, нечистоплътен и невъзпитан простак няма шанс

Така си е,примери безброй.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #118  
Стар 14th March 2011, 09:39
Аватара на mimika
mimika mimika не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 493
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мария Василева
Гуен, предложи й да понапише туй-онуй в нашия форум, ако е удобно?
Да, ако може
Отговори с цитат
  #119  
Стар 14th March 2011, 12:04
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от миссссс 077
Да, обичам лелки - сухарки да ме гледат облещено
Те понякога са на 25 г. , но пак са лелки
,хехее.И аз така.Даже като мина покрай тях им се усмихвам
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #120  
Стар 14th March 2011, 15:00
Аватара на mira_sm
mira_sm mira_sm не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 246
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от chaoslady
Колкото за лицето - вече пластичните операции не са чак толкова скъпи, всеки малък недостатък като например нос, устни, бръчки, могат да се коригират, докато тялото много по-трудно се коригира.
`Ич не съм съгласна, че лицето се коригирало по-лесно.
Иначе да - малките недостатъци на лицето сигурно се коригират като цяло по-лесно от големите.

На въпроса - красиво лице и обикновено тяло, защото "обикновено" значи без съществени недостатъци; това като за тяло е достатъчно. Отделно, дето тялото подлежи на корекции.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Лицеилитяло
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:05.