IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 31st July 2008, 14:48
lina_ll lina_ll не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 3
По подразбиране Корекция на клепач

Можете ли да препоръчате добър хирург в Пловдив, има ли някой правил операция при д-р Михайлова, благодаря !
Отговори с цитат
  #2  
Стар 31st July 2008, 21:21
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Каква точно корекция на клепача мислиш да правиш? Моя приятелка май при тази докторка се оперира . . .
Отговори с цитат
  #3  
Стар 1st August 2008, 06:47
lina_ll lina_ll не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 3
По подразбиране

Ами моята корекция няма да е блефаропластика и на двата, а корекция на единия, който отскоро изглежда отпуснат и по-дълъг от другия с около 2 мм, специално за моя проблем знам че се препоръчва отстраняване от част от мускул в самия клепач от долната страна на клепача;
Чух за д-р Михайлова и много се зарадвах, че има такъв лекар в моя регион, можеш да ми кажеш доволна ли е товята позната, благодаря ти много
Отговори с цитат
  #4  
Стар 1st August 2008, 08:54
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

И нейният проблем беше подобен, единият клепач висеше, но доста видимо. Според мен при нея има огромна положителна разлика след операцията, но не смея да казвам нищо повече, защото издънки винаги стават.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 1st August 2008, 09:30
lina_ll lina_ll не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 3
По подразбиране

Благодаря ти много, и при мен за съжаление разликата е видима, а аз съм с големи очи с релефни клепачи и дори и при толкова малка разлика си личи и ми действа ужасно на самочувствието, ще поизчакам още малко да видя дали няма да се оправи от самосебе си (ходих и на доста лекари и според тях няма) и може би ще предприема операция ... Ако се чуваш със своята позната би лия попитала за мнение, също ще се радвам да чуя мнения и препоръки и ако някой друг е правил подобна операция не е задължително да е в Пловдив, благодаря отново
Отговори с цитат
  #6  
Стар 10th May 2009, 14:24
smilingv smilingv не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 23
По подразбиране

здравейте момичета,
някой има ли впечатления от работата на д-р Михайлова, надявам се форума да четат и пловдивчанки
става въпрос за операция на клепач,долен и горен
Благодаря,предварително
Отговори с цитат
  #7  
Стар 13th May 2009, 14:47
ina79d ina79d не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 233
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от smilingv
здравейте момичета,
някой има ли впечатления от работата на д-р Михайлова, надявам се форума да четат и пловдивчанки
става въпрос за операция на клепач,долен и горен
Благодаря,предварително
Аз ходих при нея,останах доволна и щях при нея да си правя опер., но за съжаление отсъстваше от БГ. по това време което аз можех да си позволя отпуск.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 21st June 2009, 15:48
Celtic_dream1 Celtic_dream1 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 232
По подразбиране

Каква е минималната възраст за такава операция? В смисъл, млад човек с различни и леееекичко увиснали (по рождение) клепачи може ли да се оперира? Колко време трае възстановяването?
Благодаря!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 21st June 2009, 16:06
sisa_69 sisa_69 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 50
По подразбиране

Тази операция може да се прави и при млади хора,когато имат паднали клепачи по рождение.Възтановяването е кратко около 1 седмица всъщност след 4 или 5 ден след като махнат може да излизаш сред хора.Най-добре се консултираи с пл. хирурзи но внимавай в избора си не всички могат да го правят като хората.Успех
Отговори с цитат
  #10  
Стар 22nd June 2009, 11:31
Celtic_dream1 Celtic_dream1 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 232
По подразбиране

Страхотно, мерси! Моят доктор е Динев, сигурно, когато се реша и когато имам пари, пак ще отида при него само да не станат като залепени с тиксо и да не мога да мигам
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Корекциянаклепач
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:44.