IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 1st December 2009, 21:07
priceless priceless не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 7
По подразбиране 15 кг за 1 месец?

Здравейте хора! Трябва ми помощ! До Януари трябва да сваля околко 10-15 кг, поне така ми показа по изчисления... иии от седмица насам правя коремни преси и въртя колело вкъщи. В момента точно нямам възможност да бягам за това искам да ви помоля ако може да ми предложите още някакви упражнения за вкъщи, които да допринесат за по-бърз ефект. Знам, че тия неща не стават от днес за утре, но наистина ми е много важно до Януари да изглеждам както трябва Проблемът ми е главно в корема и донякъде в бедрата... Ще се радвам ако ми препоръчате някакъв режим за бързо отслабване
Отговори с цитат
  #2  
Стар 29th December 2009, 10:57
didi880526 didi880526 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2009
Град: sofia
Мнения: 6
Изпратете съобщение чрез Yahoo до didi880526
По подразбиране

здравеи във връска с петнаисеттне килограма с трудна задацха си се захванала.но с колелото трчбва мин 40 мим на ден и ако мойесх увиваи се с наилони мини на плодове и цхаи или само на протеини това е испробван метод но трчбва да не чдесх след 6
Отговори с цитат
  #3  
Стар 29th December 2009, 17:44
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

здравеи, ентерецна лочкига, мойе ли да не се увиваи с наилони и да не си прчобутчваме испробваните методи на отцхаяни хора. Иначе обичам цхаи.
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #4  
Стар 29th December 2009, 23:14
didi880526 didi880526 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2009
Град: sofia
Мнения: 6
Изпратете съобщение чрез Yahoo до didi880526
По подразбиране отслабване

не става вапрос за това кои колко е отчаяна кое наистина върши работа ако нямаш мнение или идеи по въпроса може да си запазиш констатациите за себе си
Отговори с цитат
  #5  
Стар 29th December 2009, 23:26
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Имам достатъчно идеи, работа върши и примерно да си отрежеш сланините с нож или да отидеш в концлагер и да отслабнеш, нещо такова върши ли работа?

Не става въпрос кое върши работа, а кое е нормално, здравословно и няма да навреди на човека. За това става въпрос. Ако нямаш мнение, съобразено с тея изисквания, можеш да си запазиш констатациите за себе си.
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #6  
Стар 30th December 2009, 09:47
didi880526 didi880526 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2009
Град: sofia
Мнения: 6
Изпратете съобщение чрез Yahoo до didi880526
По подразбиране смешник

15 килограма не могат да се свалят за една седмица по здравословен начин в зависимост от това какви са те ако е задърйана вода + мазнини би било възмойно но ако са само мазнини забрави.Здравословното сваляне не винаги е решение ако наистина ти трябват 15 свалени килограма за една седмица самата идея е лудост но нее невъзмойна с ноколко зоба мойе да стане но после трябва даминеш на балансирано хранене и то постепенно
Отговори с цитат
  #7  
Стар 30th December 2009, 09:51
didi880526 didi880526 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2009
Град: sofia
Мнения: 6
Изпратете съобщение чрез Yahoo до didi880526
По подразбиране

пробваи power plate + lpg 12 процедури ште ти смъкнт 5 см от талиата и от бедрата пии повече вода и яж 6 яица на ден варени или на тиган без мазнина + зелена салата с зехтин до 6
мойе и пилешко но ништо друго без захари
Отговори с цитат
  #8  
Стар 30th December 2009, 11:34
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Или отиди да бачкаш в мина Чукурово.

Мнението е от 1 декември, тогава имаше 1 месец и пак беше малко. Научи се да четеш, пишеш... И мислиш евентуално, но на по-късен етап, не избързвай.
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #9  
Стар 4th January 2010, 18:34
tonubg tonubg не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: София
Мнения: 94
По подразбиране Re: 15 кг за 1 месец?

Цитирай:
Първоначално написано от priceless
Здравейте хора! Трябва ми помощ! До Януари трябва да сваля околко 10-15 кг, поне така ми показа по изчисления... иии от седмица насам правя коремни преси и въртя колело вкъщи. В момента точно нямам възможност да бягам за това искам да ви помоля ако може да ми предложите още някакви упражнения за вкъщи, които да допринесат за по-бърз ефект. Знам, че тия неща не стават от днес за утре, но наистина ми е много важно до Януари да изглеждам както трябва Проблемът ми е главно в корема и донякъде в бедрата... Ще се радвам ако ми препоръчате някакъв режим за бързо отслабване
Ако държиш на здравето си не би искала да свалиш толкова кг за такъв период.
Нормалното и здравословно отслабване е съпроводено до 5кг на месец. Всичко по-нагоре крие рискове за организма ти.
Да не говорим че ако свалиш за 1 месец толкова кг, част от кожата няма да се прибере и тогава ще има още и още проблеми.
Виждал съм хора да влизат в депресии и да си възстановяват кг точно от такива проблеми.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: кгзамесец
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:13.