IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Пластична Хирургия > Ринопластика


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1931  
Стар 24th October 2016, 20:52
100008141550529 100008141550529 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2014
Мнения: 20
По подразбиране

Обикновено хората, които са доволни не пишат, ОСОБЕНО по форумите, тъй като след като проблемът им се оправи, не се занимават с него, още повече да занимават и хора в интернет. И не става дума само за операциите, а за всичко - ако ще да е спортно събитие, добро политическо решение и т.н. Единствените, които плюят са или хейтърите, или тези, които имат неприятен опит, но е факт, че са част от малкото и създават впечатление за точно обратното. Много евтин и нисък маркетингов трик. Както и да е. Аз съм доволен от него. Относно дишането - имам съмнение за вътрешен проблем, който не е свързан с носа изобщо, но е факт, че самият ми нос е бил дефектен и само някой медиум би могъл да предположи, че с милиметър ще ми е по-навътре вдишването Айде, спирам да пиша. И много добър съвет - всявате много негативизъм, съвсем скоро това ще се въплати в ежедневието ви и ще ви докара до някаква депресия. Примери милиарди Заменяйте емоциите и си запълвайте времето с нещо полезно и позитивно, преди сами да се самоунищожите, а след това ми пейте какъв съм бил и колко капацитет съм имал.
Отговори с цитат
  #1932  
Стар 24th October 2016, 22:43
Аватара на yoube
yoube yoube не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 149
По подразбиране

Човек не знам от къде ти идват на ум тези разсъждения, не ти схващам логиката въобще. Сигурен ли си че Асенов ти е оперирал само носовата част от главата? Как можеш да кажеш:

"Единствените, които плюят са или хейтърите, или тези, които имат неприятен опит, но е факт, че са част от малкото и създават впечатление за точно обратното. Много евтин и нисък маркетингов трик"

Това какво трябва да означава-недоволните да не пишат мнения ли? А междудругото ти първи започна да обясняваш какви са хората в този сайт, нали така? Следи си мненията поне. А за капацитета ти никой нищо не е казал, то си личи колко си интелигентен. Чак се чудя как човек като теб е намерил време да се занимава с нас.
Отговори с цитат
  #1933  
Стар 25th October 2016, 00:32
100008141550529 100008141550529 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2014
Мнения: 20
По подразбиране

Самият факт, че не разбираш това, което съм написал е ясен. Оки. Аз съм грешен и глупав и непоследователен. Чао :P Даже май изобщо няма да пиша, че позитивното ми мнение не струва. Хайде, тънете си в негативизъм и илюзорна представа за разбриане на негативизма :P
Отговори с цитат
  #1934  
Стар 25th October 2016, 11:35
Аватара на aliona
aliona aliona не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2016
Град: Бургас
Мнения: 134
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от 100008141550529 Виж мнението
Обикновено хората, които са доволни не пишат, ОСОБЕНО по форумите, тъй като след като проблемът им се оправи, не се занимават с него, още повече да занимават и хора в интернет. И не става дума само за операциите, а за всичко - ако ще да е спортно събитие, добро политическо решение и т.н. Единствените, които плюят са или хейтърите, или тези, които имат неприятен опит, но е факт, че са част от малкото и създават впечатление за точно обратното. Много евтин и нисък маркетингов трик. Както и да е. Аз съм доволен от него. Относно дишането - имам съмнение за вътрешен проблем, който не е свързан с носа изобщо, но е факт, че самият ми нос е бил дефектен и само някой медиум би могъл да предположи, че с милиметър ще ми е по-навътре вдишването Айде, спирам да пиша. И много добър съвет - всявате много негативизъм, съвсем скоро това ще се въплати в ежедневието ви и ще ви докара до някаква депресия. Примери милиарди Заменяйте емоциите и си запълвайте времето с нещо полезно и позитивно, преди сами да се самоунищожите, а след това ми пейте какъв съм бил и колко капацитет съм имал.
Ако беше си направил малко труда да почетеш тема за турски доктори или поне за за доктор Йорданов примерно,щеше да видиш колко доволни оперирани са писали там. Носа си е твой прави с него каквото си искаш и при който доктор искаш,това изцяло си твоя работа и твоя избор,това че ние които пострадали сметнах ме за правилно да предпазим другите хора не ни прави хейтъри и тем подобни.
Благодарим ти за "добрия" съвет,но нямаме нужда от него
Отговори с цитат
  #1935  
Стар 26th October 2016, 14:50
hiiiiiie334s hiiiiiie334s не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 23
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от 100008141550529 Виж мнението
Самият факт, че не разбираш това, което съм написал е ясен. Оки. Аз съм грешен и глупав и непоследователен. Чао :P Даже май изобщо няма да пиша, че позитивното ми мнение не струва. Хайде, тънете си в негативизъм и илюзорна представа за разбриане на негативизма :P
Човек, съгласен съм с теб, но не се занимавай с тези. Те не приемат чуждото мнение и влизат тук да клеветят. Като цяло е истина, че нормалните хора не влизат по форумите да си споделят живота, не си струва да им се връзваш, остави ги да си трошат главите.
Отговори с цитат
  #1936  
Стар 26th October 2016, 15:10
Аватара на yoube
yoube yoube не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 149
По подразбиране

Клеветят? Така ли се наричло даването на мнение след неуспешна операция? Ти пък какво мнение може да имаш като дори не си била на операция и не ти предстои такава...егати наглоста. Че тръгнала и на останалите да казва какво да правят. Стой си там със зурлата и недей грухтя много.

Последно редактирано от yoube : 27th October 2016 на 02:51
Отговори с цитат
  #1937  
Стар 26th October 2016, 20:13
Аватара на aliona
aliona aliona не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2016
Град: Бургас
Мнения: 134
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Starduussst Виж мнението
Човек, съгласен съм с теб, но не се занимавай с тези. Те не приемат чуждото мнение и влизат тук да клеветят. Като цяло е истина, че нормалните хора не влизат по форумите да си споделят живота, не си струва да им се връзваш, остави ги да си трошат главите.
Вече не сте само смешни,а направо жалки с тези неадекватни изказвания ,следвайки логика по твои думи че нормалните хора не влизат по форуми,следователно и ти си ненормален/на,почнете да си пиете хапчета най добре
Отговори с цитат
  #1938  
Стар 31st October 2016, 02:29
100008141550529 100008141550529 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2014
Мнения: 20
По подразбиране

Минах под скалпела в четвъртък. Трябваше да ми се сложат импланти, които да разширят ноздрите леко, но при пегледа Асенов искаше да се направят леки корекции, защото не бил зараснал носът правилно и се очакваше 2 часа - 2 часа и половина операция, но... тя беше 5 часова... и защо? По време на операцията и в двете ноздри д-р Асенов е открил сраствания, които може би ще се окаже, че са реалния проблем с дишането ми преди. Сега съм с едни специални плаки, не от обикновените - приличат малко на железни.

Чудя се тук някои как продишват след махането на тампоните, аз дори и след махането на лонгетите не виждам как ще стане, но да... 3 ден след операцията. Дискомфорта намаля драстично, реално аз и преди това си дишах с отворена уста, така че като се забия пред компа изобщо не се сещам за носа В четвъртък ще ходя да ми махат конците и лепенките и се надявам да ми се поотпушат повечко ноздрите. (сега съвсем леко са отпушени, малко въздух влиза поне)

За тези, които ще се оперират като цяло... единственото нещо, от което може да се притеснявате е излизането от упойката... сега, например на мен едно от най-гадните неща е да повръщам и затова го преживявам по-различно Но ми е дотегнало. 4 корекции на носа... в 8-ми клас ми го счупиха и ми набухаха в Шуменската болница некви марли, които ми ги махнаха на 3-тия ден, после 11 клас на един мач ми чупиха носа пак с лакът и за 30 мин операция пак в Шумен с набухването на 1 метрови марли, няма да ви описвам каква болка беше като ги изваждаха. Но при Асенов имаше само неприятно усещане, като то минава бързо, тъй като плаките не са големи, само сега ме притесняват тези... които са в носа ми. Има ли някой с подобни импланти и поставяни специални плаки против сраствания? К'вото и да е ще се изтърпи и няма как да е по-зле от онея 1 метрови марли Дърпа, дърпа - то край нямаше хахаха
Отговори с цитат
  #1939  
Стар 31st October 2016, 04:56
100008141550529 100008141550529 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2014
Мнения: 20
По подразбиране

Ех, прочетох всички мнения от последното ми, от предната операция, сън неспах тази вечер... направо си ме наплашихте. Реално от естетическа гледна точка на мен много ми хареса резултата - не казвам, че е перфектен носа, има си своите несъвършенства, но и това ми харесва, не съм перфекционист. (Просто не харесвах стария си гърбав нос, голям комплекс беше) Проблемът беше дишането... сега уж затова беше направена операцията и се надявам нещата да са вече супер. Но мислех, че съм един от малкото с проблемите с дишането :\ Уви... ще се опитам да се заредя с позитивна мисъл, защото и силата на положителната мисъл и изобщо нашето подсъзнание е способна да прави дори и физиологични промени. Много бих искал да чуя, дали е имало хора с моя проблем и ревизия относно оправяне на дишането с поставянето на импланти.

Също искам да попитам оперираните... как се промивате? Преди свалянето на лонгетите? Аз с кислородна вода се опитвам да чистя ама от вътре абсурд... неприятно е, боли... или трябва да бъда по настоятелен? Защото стоят съсиреци кръв и предполагам, че на хората, които ме виждат не им е особено приятно.

Иначе съм 3-ти ден, кървенето спря от двете ноздри, впръсквам три спрея, в дясната ноздра имаше огромен съсирек, който пак е там, ама явно вече беше пробит и почна да влиза леко въздух през дясната ноздра, през лявата е по-добре, още откакто ми свалиха тампоните. Даже не моа видя къде са конците, пък камоли да ги промивам. Иначе нещо не виждам... замъглено ми е... може би е от недоспиване, така че сега се захващам да спя здраво идните дни.

П.С. Както споменах в горното си мнение... от 8-ми клас откакто ми счупиха носа не съм вдишвал като хората... това ми е ужасно голяма мечта, дори не ми пука как ще изглежда носа, стига да мога да дишам през него. Много тъжно!
Отговори с цитат
  #1940  
Стар 31st October 2016, 05:24
100008141550529 100008141550529 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2014
Мнения: 20
По подразбиране

Извинявам се за спама - ето снимки, които бях казал, че ще пратя. Реално някои може да изглеждат странно, щото тряяше да удължавам или разширявам, но общо взето е това. Не знам как им изглежда на хората, аз лично не смятам, че има нос, който реално да ми подхожда, не съм модел И тъмните кръгове под очите все едно се запазиха и станаха по-тъмни По принцип е наследствено ама нещо стана покрай операцията и сега се надявам да не стане по-зле. Поздрави, ще пиша може би четвъртък

1,2 преди първата операция при Асенов
3,4 - 3 месеца след операцията при Асенов
5 - 1 година след операцията при Асенов
Attached Images
Тип файл: jpg 1.jpg (58,2 КБ, 78 views)
Тип файл: jpg 2.jpg (56,1 КБ, 66 views)
Тип файл: jpg 3.jpg (57,2 КБ, 72 views)
Тип файл: jpg 4.jpg (44,5 КБ, 67 views)
Тип файл: jpg 5.jpg (55,9 КБ, 70 views)

Последно редактирано от 100008141550529 : 31st October 2016 на 05:27
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридокторАсенАсенов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:25.