IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 2nd April 2007, 14:49
Аватара на radosfsf
radosfsf radosfsf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: Sofia
Мнения: 2 040
Изпратете съобщение чрез ICQ до radosfsf
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ceko
Добре е меда значи. А изварата е по-добре от сиренето понеже е 1/3 от цената, същото количество белтъци, но многократно по-малко мазнини.
А към 15 вместо месо със салата кофичка активия?мога и без нея ама гледам да ям по на често(нали така било хубаво).Какво ще ме посъветваш?А и сега мисля едно 3 в 1 да пия?
__________________
http://vbox7.com/play:3c20fd1b
Отговори с цитат
  #12  
Стар 2nd April 2007, 18:50
Ceko Ceko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 917
По подразбиране

Мани ги тия активии. Месо трябва
Отговори с цитат
  #13  
Стар 2nd April 2007, 21:28
PassiON_ PassiON_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: Barcelona
Мнения: 421
По подразбиране

може и яица за по лесно. Ма след второто почвай да изхвърляш желтъкът :P
Инък таз диета дето си я писъл е идеална. Само да включваше някой друг плод за закуска ... ма като гледам закуската изцяло се пренебрегва, което си е и нормално за протеинова диета.
А я кажи как мислиш може ли преди лягане да се пие чаша прясно мляко, вместо извара :P
__________________
За да водиш себе си - използвай главата си. За да водиш другите - използвай сърцето си.
Когато отделяш време да сравняваш своето изразстване с това на някой друг, ти спираш да растеш.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 3rd April 2007, 10:14
Аватара на radosfsf
radosfsf radosfsf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: Sofia
Мнения: 2 040
Изпратете съобщение чрез ICQ до radosfsf
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от PassiON_
А я кажи как мислиш може ли преди лягане да се пие чаша прясно мляко, вместо извара :P
Мда и мен това ме вълнува?
__________________
http://vbox7.com/play:3c20fd1b
Отговори с цитат
  #15  
Стар 3rd April 2007, 10:40
deja_vu deja_vu не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 16
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ceko
Ето ти един примерен хранителен режим за сваляне направо:
Код:
10:30 6 белтъка с 2 жълтъка
13:00 150 гр пилешко + зелена салата
15:30 150 гр пилешко + зелена салата 
18:00 След тренировка веднага лъжица мед и след 20ина минути 150 гр месо + зелена салата
20:00 150 гр месо и зелена салата
23:00 преди лягане 100гр извара
Хора, яжте плодове!!! Какъв е този убийствен режим???!! И защо само зелена салата? Има и други видове салати...
Отговори с цитат
  #16  
Стар 3rd April 2007, 12:05
Ceko Ceko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 917
По подразбиране

Toва е класическо НВД, което се спазва 3-4 месеца само. Плодовете нямат място в него, понеже съдържат въглехидрати, които ще те изкарат от кетонно състояние и няма ефект.
Млякото има едва 3.3 гр протеин и 0.9 гр мазнини, а от друга страна 4.8гр въглехидрат на 100мл(за справка http://www.nutritiondata.com ). Т.е. не става за НВД. След като се направи на извара протеина става 18гр на 100. Колкото и да е гадна тая извара няма как. Освен, че е евтина и богата на протеин, тя е и бавноусвоима, което я прави идеална за преди лягане.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 3rd April 2007, 12:53
PassiON_ PassiON_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: Barcelona
Мнения: 421
По подразбиране

Ммм ДА. Абсолютно съм съгласна с теб. Това за млякото и аз го бях чела някъде. Макар, че незнам дали бих могла да спазвам такава диета толкова дълго време, аз и 1 седмица да се храня така и имам чувството че ще ме избият нервите ... ма поне има по лъжица мед след тренировка
А пилишкото с какво друго мога да го замина? (не ми казвайте телешко)
Вчера за вечеря (19:30) ядох зелена салата с две яйца и кисело мляко (2 с.л.) и към 22:30 бях освирипяла от глад. А сутринта се събудих отново ожасно гладна .... тез диети все така ми се отразяват
Пък 100 гр. извара ми се виждат ужасно много, аз и 50гр. да изям пак си е добре. То поне това и е хубаво на изварата, че малко количество и те насища :P
__________________
За да водиш себе си - използвай главата си. За да водиш другите - използвай сърцето си.
Когато отделяш време да сравняваш своето изразстване с това на някой друг, ти спираш да растеш.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 3rd April 2007, 15:45
Ceko Ceko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 917
По подразбиране

Пилешкото се замества освен с телешко и с яйчни белтъци. 100 гр пилешко са колкото горе-долу 6 белтъка.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 7th April 2007, 13:50
Аватара на ratamahatta
ratamahatta ratamahatta не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Sofiq
Мнения: 1 790
По подразбиране

Аз също съм привърженик на НВД-то и с подобен хранителен режим съм постигала най-добри резултати относно намаляването на теглото. Обаче......... вярно е, че по 3 пъти на ден да ядеш едно и също..... писва много бързо. Аз лично няма проблем да го спазвам първите 2 седмици ама после..... почват да ми се ядат неща, които дори не обичам особено....а за шоколад да не говорим
__________________
По-добре искай нещо, което нямаш
отколкото да имаш нещо което не искаш
Отговори с цитат
  #20  
Стар 7th April 2007, 13:54
Аватара на ratamahatta
ratamahatta ratamahatta не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Sofiq
Мнения: 1 790
По подразбиране

И едно въпросче към Секо
Не мислиш ли, че по време на НВД е хубаво да се приемат допълнително витамини.....при положение, че плодовете са изключени???
__________________
По-добре искай нещо, което нямаш
отколкото да имаш нещо което не искаш
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Kакводаямнаобядкъм
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:46.