IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 29th May 2013, 19:29
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране Какво мислите за pufpaf, кара ли ви да се чувствате неприятно ?

Винаги е било важно за мен, как се чувстват хората с които съм контактувал, защото никога не съм искал да накарам някой да му стане неприятно, а точно обратното. Знам, че всеки човек е различен и всеки различно възприема околните и тяхното отношение. Притеснен съм защото, щом някой, които никога не съм коментирал е изпитал голям дискомфорт от нещата, които съм казал, тогава какво ли ще е било на други, които съм коментирал.

Кажете си откровено, за да мога да променя това, което не е правилно. Тъй като хората не са с еднакво мислене, всеки гледа по различен начин, всеки възприема различно, аз може да съм искал да кажа нещо с една цел, а някой да го възприеме по друг начин. Важно е да знам какво мислят и други хора, защото само едно мнение е недостатъчно, за да предприема нещо.
Колкото повече мнения толкова по добре и благодаря предварително на всеки, който се включи !
Отговори с цитат
  #2  
Стар 29th May 2013, 22:09
el1nor el1nor не е на линия
Moderator
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 23
По подразбиране

Следете темите, в които пишете. Важно е коментарите Ви да имат отношение по съответната тема. Уважавайте останалите. По-редовните посетители са създали определен начин на общуване помежду си.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 30th May 2013, 11:41
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

пуф, явно си прекалено чувствителна натура. Я не си го слагай толкова.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 30th May 2013, 12:30
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от titi1 Виж мнението
пуф, явно си прекалено чувствителна натура. Я не си го слагай толкова.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 30th May 2013, 12:50
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

На мен лично Пуфпаф по никакъв начин не ме накрал да се чувствам некомфортно, не ми е бил досаден и не е допринесъл за каквото и да е негативно усещане. Дори се изразява твърде премерено, опитва се да не засегне някой и т.н.....Пуфка, не се стягай брадчед, не може да се харесваме на всички!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 30th May 2013, 15:58
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Аз прекрасно знам, че не може да се харесваме на всички, но реших да отворя тази тема, след като получих ЛС с подробно описание от човек, който не съм коментирал и който добре се беше постарал да ме направи на салата

Бях учуден, защото има толкова много хора и в реалния живот и виртуалното пространство, които ме харесват такъв какъвто съм.
Аз наистина по трудно игнорирам някои неща, които ме карат да се чувствам недобре, аз съм си открит човек, доста емоционален и с голямо чувство за хумор, но това са неща, които не могат да бъдат променени.
Странно е но в това ЛС прозираше и някаква неприязън и аз само мога да гадая, коя е причината за това, имам някакви предположения, но и да е това, което си мисля пак е много странно за мен.

Наистина на някой от нещата, които прочетох гледах с голямо недоумение, като например, че съм интимничал и фамилиарничал прекалено много с непознати и съм и навлизал по много неприятен начин в интимното пространство.

Това нещо не можах да го разбера и то като се опитах да погледна наистина от страни на нещата, които съм писал.

Не случайно отворих тази тема, да чуя какво мислят другите хора и с тези с които съм контактувал и съм коментирал. Комплименти съм правил и ще правя и то искрени, никога не се пестя в това отношение и много хора са го оценявали.

Държа да подчертая, че човекът писал ми ЛС е отбелязал, че това е лично негово мнение, а това е важно и аз по никакъв начин не се сърдя, защото много добре осъзнавам, колко сме различни хората.

Отговори с цитат
  #7  
Стар 30th May 2013, 16:17
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
... получих ЛС с подробно описание от човек, който не съм коментирал и който добре се беше постарал да ме направи на салата
Такива хора винаги ще има. Важното е, че ти си се постарал да се огледаш отстрани (доколкото може да направи човек това) и да търсиш и други мнения по въпроса. Искаш да се съобразиш с другите - това за мен е доста важно. Ти си си ок.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Каквомислитезаpufpafкараливидасечувстватенеприятно
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:56.