IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #201  
Стар 23rd July 2009, 09:34
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

Мила Симон, съгласен съм с теб.

Поста ми провокира точно, директното осъждане на действията на един мъж от жени, които нито го познават, нито знаят обстоятелствата, които са го накарали да направи едно или друго.

Разпъват го на кръст само, защото е мъж и има честа и отговорноста да говори открито и без лицемерие за нещата. Не всички мъже сме и някакви немислещи нерези, изчукващи наред всичко живо, което мърда!
__________________
АЗ КАЗАХ !
Отговори с цитат
  #202  
Стар 23rd July 2009, 09:37
Аватара на igtigt
igtigt igtigt не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 749
Изпратете съобщение чрез ICQ до igtigt
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от simone
защото знаят какво може да причини една изневяра на някой, който грам не го заслужава...
до сега никога не съм се замислял над това дали изневятрата е като медал който се дава по заслуги ... все съм си мислил, че доставя удоволствие поне на двама души от това да са един със друг под една или друга форма ... или може би те не заслужават едно такова удоволствие??? защото принадлежат на някой друг??? чудя се в кой момент хората престават да бъдат хора и се превръщат в предмети собственост на някого си
Отговори с цитат
  #203  
Стар 23rd July 2009, 09:38
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

Цитат: "Жоро, да ти е живо и здраво името, ама не съм съгласна с теб. Не винаги е така, не можеш да слагаш всички под един знаменател без да познаваш човека, без да имаш и най-малка предства какви са ценностите и приоритетите му и ситуацията в, която е поставен, само защото някъде нещо е споделил."

Тук спокойно можеш да махнеш моето име, и да го замениш с:

Момичета, да сте живи и здрави, ама не съм съгласна с вас! Не слагайте всички под един знаменател без да познавате човека и т.н ит.н...........................

сори, ама ми се прецака цитата
__________________
АЗ КАЗАХ !
Отговори с цитат
  #204  
Стар 23rd July 2009, 09:40
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Ако правилно съм те разбрал, медала не се дава на изневерилия, а на потърпевшия, т.е. както има една приказка на мястото на медала сложи рога.
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #205  
Стар 23rd July 2009, 09:41
Аватара на igtigt
igtigt igtigt не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 749
Изпратете съобщение чрез ICQ до igtigt
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Reason
Ако правилно съм те разбрал, медала не се дава на изневерилия, а на потърпевшия, т.е. както има една приказка на мястото на медала сложи рога.
ами ... знам ли ... баси и заслугите ... хората са странни същества ...
Отговори с цитат
  #206  
Стар 23rd July 2009, 09:47
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Заслуги е в кавички, т.е. бил си с този човек (изневеряващия), прегръщал си го, бил си му най-добрия приятел, дал си си живота за него, бла, бла, бла...и накрая заради тези си "заслуги" ти връчва златен медал и ходи да си го начеше с друг/а...
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #207  
Стар 23rd July 2009, 09:57
Аватара на igtigt
igtigt igtigt не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 749
Изпратете съобщение чрез ICQ до igtigt
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Reason
Заслуги е в кавички, т.е. бил си с този човек (изневеряващия), прегръщал си го, бил си му най-добрия приятел, дал си си живота за него, бла, бла, бла...и накрая заради тези си "заслуги" ти връчва златен медал и ходи да си го начеше с друг/а...
дал си - ОК, ала защо се премълчава полученото срещу даденото, а? хората винаги преиначават случващото се по необясними за мен причини ... бил си с някого, дал си му нещо, получил си нещо в замяна ... след това той е променил желанията и интересите си, следователно ти повече няма да получаваш това което си получавал до този момент, и съответно не е нужно да даваш онова което си давал към същия момент ... и толкова ... сделка като всяка друга сделка ...

ПП има един виц : На мутрите им дали по един тефтер да записват сумите в две графи например: ВЗЕЛ - ДАЛ ... след месец като им събрали тефтерите също имало две графи: Ми ДАЛ и Му ВЗЕЛ
Отговори с цитат
  #208  
Стар 23rd July 2009, 10:02
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Не е нужно да се стига до изневяра, за да се прекрати сделката.Това е най-глупавия начин.
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #209  
Стар 23rd July 2009, 10:03
Аватара на igtigt
igtigt igtigt не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 749
Изпратете съобщение чрез ICQ до igtigt
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Reason
Не е нужно да се стига до изневяра, за да се прекрати сделката.Това е най-глупавия начин.
нима? според мен самата дума изневяра звучи много по-страшно и отблъскващо отколкото е в действителност самото действие ...
Отговори с цитат
  #210  
Стар 23rd July 2009, 10:05
Аватара на simone
simone simone не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: на полянката до блока
Мнения: 3 261
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от igtigt
до сега никога не съм се замислял над това дали изневятрата е като медал който се дава по заслуги ... все съм си мислил, че доставя удоволствие поне на двама души от това да са един със друг под една или друга форма ... или може би те не заслужават едно такова удоволствие??? защото принадлежат на някой друг??? чудя се в кой момент хората престават да бъдат хора и се превръщат в предмети собственост на някого си
вадиш нещата от контекст... не знам как от поста ми заключи, че изневярата е медал, който се дава по заслуги, че хората са вещи принадлежащи на някого...
Цитирай:
доставя удоволствие на двама души
хубаво, ама сигурно има поне един или двама (половинките на иневеряващите) за които няма да е особено приятно като/ако научат...
Цитирай:
или може би те не заслужават едно такова удоволствие??? защото принадлежат на някой друг??? чудя се в кой момент хората престават да бъдат хора и се превръщат в предмети собственост на някого си
ами като искат да са заедно и да си доставят удоволствие, да късат с другите защо трябва да ги нараняват и да правят нещата зад гърба им...

...излишно е ... няма смисъл, няма да се разберем усещам...
__________________
И сам войнът е войн!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Бихтелиправилисексжененмъжотинтернет
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:42.