IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #181  
Стар 24th January 2010, 20:16
retete retete не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 82
По подразбиране

давам шанс на себе си да разбера дали държа достатъчно на тоя човек, за да продължа да бъда с него и да правя всичко необходимо в посока "комуникация, откритост", с цел да сме щастливи.
Щото в крайна сметка има няколко варианта - да не ми дреме той кво прави - нека прави каквото си иска - само нашите взаимоотношеняи да са ок. Те не са.
Да ми дреме какво той прави, доколкото ме засяга, ма в крайна сметка живота си е негов и аз не мога да го слагам в стереотипи. Мога да кажа кое от това, което прави ме наранява и ако не спре да го прави - да си тръгна, защото се обичам повече и се поставям на първо място, колкото и егоистично да звучи.

Снимки мисля да пратя на оная кокона от неговия скайп - да си мисли, че най-накрая се е навил да й прати и той. И ще и кажа някоя и друга дума, за да не си мисли, че е нещо специално и че аз не знам за всичко това.

А за него - още не знам. Не съм решила.
Отговори с цитат
  #182  
Стар 24th January 2010, 20:18
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране

Според мен може и просто да си подготвя резервен вариант, след като казваш, че никак не са ви наред отношенията...да види тя дали още го иска, как е положението...
__________________
Преди да запалиш огън в някого, помисли как ще го гасиш...
Отговори с цитат
  #183  
Стар 24th January 2010, 20:21
Аватара на Armand
Armand Armand не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София
Мнения: 5 041
По подразбиране

детинско е тва

като бех малък съм участвал в такива

фиктивни интернет свалки, за дразнение на врага

беше забавно

но напълно неплодотворно =))))
__________________
nothing to die for = nothing to live for
Отговори с цитат
  #184  
Стар 24th January 2010, 20:22
retete retete не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 82
По подразбиране

възможно е, а може и да си четка Егото, щото много добре знае, че тя е влюбена в него.
А да иска да се събере пак с нея - много се съмнявам, защото много преди ние с него да имаме нещо - негови приятели ми бяха обяснявали как само търси начин да я зареже тази, защото хич не я понася и как му се била натресла у тях с багажа, а той не я е искал, но били приятели от преди да са гаджета и не знам кво си..
Но не знам де, може и да си държи резервен вариант, нямам идея.
Отговори с цитат
  #185  
Стар 24th January 2010, 21:00
Аватара на igtigt
igtigt igtigt не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 749
Изпратете съобщение чрез ICQ до igtigt
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от retete
давам шанс на себе си да разбера дали държа достатъчно на тоя човек, за да продължа да бъда с него и да правя всичко необходимо в посока "комуникация, откритост", с цел да сме щастливи.
Щото в крайна сметка има няколко варианта - да не ми дреме той кво прави - нека прави каквото си иска - само нашите взаимоотношеняи да са ок. Те не са.
Да ми дреме какво той прави, доколкото ме засяга, ма в крайна сметка живота си е негов и аз не мога да го слагам в стереотипи. Мога да кажа кое от това, което прави ме наранява и ако не спре да го прави - да си тръгна, защото се обичам повече и се поставям на първо място, колкото и егоистично да звучи.

Снимки мисля да пратя на оная кокона от неговия скайп - да си мисли, че най-накрая се е навил да й прати и той. И ще и кажа някоя и друга дума, за да не си мисли, че е нещо специално и че аз не знам за всичко това.

А за него - още не знам. Не съм решила.
според мен за да "даваш шанс" прво трябва да го имаш, второ трябва да има желаещ който да го получи, трето да се споразумеете за цената на придобивката /щанса/
от горенаписаното следва:
шанс на себе си можеш да дадеш ако го вземеш от някого, или със сделка или със сила, защото ако го притежаваш някак си е глупаво да си го даваш сама на себе си, след като вече го имаш
шанс на партньора ... за да можеш да дадеш ако се чувстваш по-заможен /по-вишестоящ/ от него, т.е. ти да имаш нещо което той да няма, да го желае и да заплати, за да го притежава ... ала тогава що за партньори сте?
и т.н.
след като взаимоотношенията ви не са ОК, тогава що за партньори сте - според мен не ставате за такива ... компромисите рано или късно се изчерпват ... и т.н. смятам, че за момента това е достатъчно
Отговори с цитат
  #186  
Стар 24th January 2010, 21:02
Аватара на sisoni
sisoni sisoni не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: St.Zagora
Мнения: 441
По подразбиране

офф то отстрани е много лесно да се дават акъли,нооо съм сигурна че ти е много трудно да вземеш дадено решение,дано да се стигне до някакъв консенсус който да те удовлетворява,но и да се разделите щом се е случило значи е трябвало да се случи за твое добро,явно имате много изясняване в отношенията ви,на които ние неможем да ти помогнем,най-много да те объркаме с различните си мнения,ти си под един покрив с него и ти най-добре трябва да знаеш как трябва да постъпиш с него,но нещата според мене немогат да продължават така още много дълго с тези ваши недоразумения,та вие живеете заедно... нещата трябва да се развиват в нещо по-сериозно при вас,а не да се занимавате с такива детинщени,явно той не е достатъчно зрял мъж...,но не оставяй така нещата с вашите отношения ако имаш чувства към него,не стой а се помъчи да подходиш по начин,по който до сега не си,разбери дали държи на тебе или само ти губи времето,защото изминалите години никой неможе да ти ги върне после,времето лети и живота си тече,ако случайно не държи на тебе което не ти го пожелавам,не стой повече нито миг при него,не бъди наивна защото има мъже които минават покрай тебе,които ще те заслужават и оважават,а ти ще ги изтървеш заради някъв пиклъо който иска майка си и баща си......!!!
__________________
Научи се да слушаш,понякога шанса чука много тихо на вратата!!!
Отговори с цитат
  #187  
Стар 24th January 2010, 21:06
Аватара на sportakus75
sportakus75 sportakus75 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: КИТАЙ
Мнения: 7 146
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kristalina
Я вземи пращай/ама той да вижда/твои снимки/по-секси/ на някое бившо гадже/може и на приятелка/ама си я въведи в скайпа с мъжко име Като те пита твоя ръб какво правиш и защо,ти най-невинно му отговори,че просто се лигавиш,а не,че някви чувства там имаш........После идвай да докладваш реакциите......../мен са ми ясни де,ама....ще кажеш/
примерно на Спортакус,може пък да го ядосаме тоя непослушко аааааааааа
Отговори с цитат
  #188  
Стар 24th January 2010, 21:42
Аватара на Karlotta
Karlotta Karlotta не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 458
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sisoni
не оставяй така нещата с вашите отношения ако имаш чувства към него,не стой а се помъчи да подходиш по начин,по който до сега не си,разбери дали държи на тебе или само ти губи времето,защото изминалите години никой неможе да ти ги върне после,времето лети и живота си тече,ако случайно не държи на тебе което не ти го пожелавам,не стой повече нито миг при него,не бъди наивна защото има мъже които минават покрай тебе,които ще те заслужават и оважават,а ти ще ги изтървеш заради някъв пиклъо който иска майка си и баща си......!!!
Подкрепям,и аз бих те посъветвала същото.
__________________
Luck is when preparation meets opportunity..
Отговори с цитат
  #189  
Стар 24th January 2010, 22:14
Аватара на Lilith
Lilith Lilith не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 2 870
По подразбиране

пише се Уважават

Относно твоя човек имам следния въпос: той, като изключим снимките на бившата му, как се държи с теб? Доколкото разбирам връзката ви не страда от нейните снимки, защото той не им отдава голямо внимание, а от това, че ти им се дразниш и смяташ, че имате проблем. Така ли е?

Според мен той си попочесва егото и помисли дали и ти нямаш някакви твои начини, за които не си се замисляла, че може да са дразнещи за него, защото примерно той не ти чете хронологията на скайпа и затова няма повод да се издразни
__________________
lovemaking, heartbreaking, soulshaking...
Отговори с цитат
  #190  
Стар 25th January 2010, 08:09
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

Ебаси драмата
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: митазалюбовниците
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:51.