IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 24th February 2010, 20:20
mouza mouza не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 3
По подразбиране

Здравей,
Аз си махам капилярчета от поне 6-7 години с лазер и почти в 100% от случаите успешно от първия път. Не ти препоръчвам IPL, макар да е по- безболезнено, защото често е неуспешно. Добре е да се прави през зимата, поради по- малкото слънце, но все пак ползвай защита ( поне фактор 15) през първата седмица или докато зачервяването изчезне.
Някои хора просто са склонни към разширени/ спукани капиляри и при определени условия те се появяват отново. Аз третирам моите на около 2 години, понякога единични се налага да горя веднъж годишно.
Резултатът е прекрасен, но внимавай с дерматолога, имам приятелка с белези от 1 некадърник
Отговори с цитат
  #12  
Стар 12th October 2011, 14:12
Аватара на jewelskin
jewelskin jewelskin не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 15
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от igli4kas Виж мнението
Здравейте, има ли някакво лечение за капилярите хирургично или не? Моля ако някой има инфо да сподели!
Да.Имаме постигнати много добри резултати при пациенти със спукани капиляри,хемангиоми и разширени вени, но всичко е много индивидуално и при всеки е различно.Обработват се само вени до 4 мм.,а за капилярите няма ограничение .Методът е лазерно коагулиране .Приложението е от 4 до 6 процедури през 3 седмици.Подходящ сезон е зимния до късна пролет.
Повече информация можете да намерите тук или на телефон: 0884 070 748.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: спуканикапиляриполицето
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:19.