IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #11  
Стар 4th May 2009, 21:38
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Ани, според мен е до структурата на твоя личен косъм така да кажа- аз също не видях кой знае какъв ефект, а ходих при Дани от форума, която е поне за мен страхотно добра в работата си и работеше с много хубав апарат. След това продължих точно на същия апарат като се прибрах, но като видях, че всеки път след има няма месец си поникват в цялото си великолепие и многобройност се отказах. Сестра ми, която имаше кошмарни косми на краката, ама наистина кошмарни, като на мъж, след първата процедура имаше колкото мен, а аз на краката косми почти нямам (а и тия дето ги имам са прозрачни). Тя толкова нямаше време, че поне едно 3 месеца не отиде на втора процедура, през този период почти нищо не израстна, а след втората процедура в момента просто няма. (дано да не бъркам, ама по мои спомени само две процедури е направила до момента).
Та тъй, аз се отказах да пробвам другаде, щото при мен нито беше в апарата проблема, нито пък се съмнявам в кадърността на Дани, криви са ми само моите косми, които ся за назидание ще продължавам да мъча с кола
Отговори с цитат
 

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Найефективенметодзаепилация
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:28.