IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #211  
Стар 3rd September 2010, 09:39
TedyK TedyK не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Град: London
Мнения: 2 421
Изпратете съобщение чрез Yahoo до TedyK
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от дундьо
.... Не мога да се сравнявам с 30-годишните и да се меря с тях. ....
ти на колко си години, ако не е супер невъзпитан въпрос?

Ние решихме да скочим до БГ за 2 седмици и здравословния ни хранителен режим на 4 ден стана само хранителен. Сега вече няма кой д ани се бърка и продължаваме с пластмасовите зеленчуци и меса инжектирани с какво ли не.
Обаче като ви чета се надъхвам още повече.
Отговори с цитат
  #212  
Стар 3rd September 2010, 10:09
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от TedyK
Цитирай:
Първоначално написано от дундьо
.... Не мога да се сравнявам с 30-годишните и да се меря с тях. ....
ти на колко си години, ако не е супер невъзпитан въпрос?
На 49
Отговори с цитат
  #213  
Стар 3rd September 2010, 11:47
delyana delyana не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 59
По подразбиране

Здравейте! Аз още тази зона не съм я почнала, засега само чета, днес ако имам възможност ще отида да си купя книгата "Овладяване на зоната" да видя там дали няма да има нещо малко по - актуално като информация. Днес си направих един експеримент, за да проверя върху себе си дали когато се ядат П/В/М заедно не се огладнява бързо и наистина закусвах около 8 часа преди работа, а чак преди десетина минути усетих някакъв глад и то не онова отвратително скърцане на стомаха, както обикновено, а и наистина съм бодра, ама то аз сутрин почти никога нямам проблем кой знае колко голям със ставането. Това е, само исках да споделя скромничкия си опит, въпреки че беше само от 1 блок експериментално. Лек ден и до скоро
Отговори с цитат
  #214  
Стар 3rd September 2010, 12:44
delyana delyana не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 59
По подразбиране

Имам и един въпрос. Извадих си и едни листове по Бари Сиърс от д - р Симеонов дадени на някой в този или в друг форум, вече не помня. И онази вечер разгледах там количествата дадени като за 1 и 2 блока съответно и ако трябва да я карам по тези листи, излиза че примерно за 3 блока П/В/М трябва да изям на 500 г. салата като В, което ми се струва адски много, за М примерно излиза пр. 1 с.л. зехтин или 9 маслини, което е ОК, за П - около 150 г. примерно извара, което също в комбинация с цялото това количесто салата ми се струва МНОГО, а дори и да заменя част от салатата с 1 филия хляб "Вита", пак става много. Аз ли нещо не съм в час, или количеството ми се струва меко казано ОГРОМНО?!
Отговори с цитат
  #215  
Стар 3rd September 2010, 13:54
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от delyana
дадени на някой в този или в друг форум, вече не помня.
В този. Събрах ги от мненията на момичетата тук. В други фруми също са ги копирали, като дори не са променили цветовете, които съм сложила.
А, и само като инфо - симеонов не е доктор по нищо. Така го титулуват заблудилите се от рекламата му.
Отговори с цитат
  #216  
Стар 3rd September 2010, 14:06
delyana delyana не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 59
По подразбиране

Благодаря за отговора, но все пак не разбрах, да се ръководя ли по тях? Четох, все пак, че хората са доволни от това, което той препоръчва, та искам да знам, редно ли е да се ориентирам по него или не?
Отговори с цитат
  #217  
Стар 7th September 2010, 13:18
delyana delyana не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 59
По подразбиране

Гледам, че няма никава активност тези дни. Пазите ли още режима? Аз днес си направих закуска от 5 парчета пастърма (не я видях в списъка с храните, но това ми беше налично), 2 филийки Вита и 1- маслина. Огладнях чак в 1 часа, но за сметка на това се чувствах доста сънлива. Не знам на какво се дължи - дали на факта, че не се наспах, или заради това, че въглехидратите са ми дошли в повече. Още не знам дали да карам по книгата и по примерните менюта там или да карам по списъците на Симеонов, защото все пак има различния между 1 и 2 филийки хляб, между 3 и 5 маслини, между количествата салата (поне така ми се струва). Ако някой може да даде компетентен съвет, бих била много благодарна да чуя мнение по въпроса какво да правя, защото искам тези дни да си наглася менютата и да започна бавно - бавно да навлизам в режима.
Отговори с цитат
  #218  
Стар 7th September 2010, 17:09
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Деляна, по-добре прочети оригиналните книги, че има някакво объркване. блок М е 1/3 лъжичка. Цяла лъжичка са 3 блока. блок са 3 маслини (големи). Вероятно си гледала някакво готово меню, а не един блок. Грамажът няма значение. 3 блока В е нормално да направят 1 купа, ако В са само от зеленчуци. И в отговор - не, не е много за едно ядене. Въпросът е ти за колко блока си.
Отговори с цитат
  #219  
Стар 8th September 2010, 11:04
delyana delyana не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 59
По подразбиране

дундьо, аз съм за 9 блока. Но досега повече от една филийка за закуска не съм хапвала, малко ми идва в повече, въпреки че филийките не са много големи по размер. Засега все още се нагаждам. Мисля, че даже ще съкратя на 4 храненията, че 5 няма кога да ги правя - сядам да вечерям между 8 и 9 и ако трябва да правя и късно хранене, трябва да ставам от сън за него, защото обикновено в 11 часа съм си легнала, като изключим почивните дни, та намеренията ми засега са 2 блока за закуска, 3 блока за обяд, 2 блока за следобедна закуска към 16, че да не ми е много тежко като отида в 18 на тренировка и 2 блока за вечеря, за да не ми е много тежко. Това ми е замисълът засега, но все пак ще го доразвия в течение на седмицата
Отговори с цитат
  #220  
Стар 8th September 2010, 16:59
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Не намалявай храненията. Това е грешка.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: quotЗОНАТАquotнаСиърс
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:09.