IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 26th September 2009, 07:49
whateverr whateverr не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 20
По подразбиране рино

Здравейте първо,така значи мисля от доста време да си променя малко носа не че му има кой знае какво просто на мен не ми харесва та искам да попитам хората тук който знаят за какво става на въпрос дали ефекта който искам има възможност да се получи.Знам че никой неможе да ми каже със сигурност нито доктора нито вие но се пак искам мнение.Това са снимките моите снимки нямам по-ясни просто не съм се снимал от доста време но носът си ми е същия http://img21.imageshack.us/i/17dea38...18a11be2f.jpg/ и http://img8.imageshack.us/i/003hf.jpg/ а това е снимката на носа който искам http://news.makemeheal.com/images/za...ic-surgery.jpg мерси предварително :P
Отговори с цитат
  #2  
Стар 26th September 2009, 08:08
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Ей, момко, луд ли си носа ти си е екстра, не се занимавай с простотии, а отивай да юркаш гаджетата
Отговори с цитат
  #3  
Стар 26th September 2009, 08:14
whateverr whateverr не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 20
По подразбиране

ами да по принцип му няма нищо просто не ми харесва незнам чипите носове винаги са ми харесвали най-много, дори и самата усмивка е по хубава когато носа ти е чип, но ме е страх да рискувам понеже носа ми е ставащ така да го кажа и да не вземе примерно след операция да стане неставащ хаха
Отговори с цитат
  #4  
Стар 26th September 2009, 08:20
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Много си ти е "ставащ", така че хич и не си помисляй за чипо носле, ти да не си гей та искаш чипо носле?????
Отговори с цитат
  #5  
Стар 26th September 2009, 08:33
whateverr whateverr не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 20
По подразбиране

Хаха леле до такива изводи ли стигаш понеже искам чипо носле хаха не не съм гей просто ми харесва а и момчето на снимката която показах за пример на носа той определено не е гей вярвай ми хаха :P
Отговори с цитат
  #6  
Стар 26th September 2009, 08:47
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Казах ти, екстра си не се пипай, работи върху нещо друго, външността ти си е ОК
Отговори с цитат
  #7  
Стар 26th September 2009, 08:50
whateverr whateverr не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 20
По подразбиране

Мерси,но все пак ще чакам някой да ми отговори на първоначалния въпрос до колкото е възможно. : )
Отговори с цитат
  #8  
Стар 26th September 2009, 09:04
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Брато, забрави тая операция, нищо ти няма.Чип нос остави мацките да си правят.Има голяма разлика между челото на един мъж и една жена.При жената е по-полегат, ето защо при тях е добре нослето да е чипичко или право със съвсем лека извивка.При нас тая малка подробност изобщо не е необходима, дори напротив.Мъж с чип нос изглежда миловидно, като детенце, а повечето жени искат мъжага.Тази е и причината Леонардо Ди Каприо, примерно, да загуби голяма част от фенките си - той просто си остана момченце.
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 26th September 2009, 09:17
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Мхм, и аз съм на мнение, че твоят нос е мноого по-хубав от този, който си си харесал. Мъж с чип нос определено не ме кефи
Отговори с цитат
  #10  
Стар 26th September 2009, 09:27
whateverr whateverr не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 20
По подразбиране

Радвам се че изразявате мнението си,но нали това сме хората секи е различен и не всеки мисли като останалите както и в този случай на вас не ви харесва но на мен ми и така надявам се ме разбирате.Мерси все пак за отговорите аз ще продължавам да чакам някой да отговори на точния зададен въпрос, а и Reason това го разбирам напълно което обесни в началото на поста си, но мисля че би се получило при мен понеже няма какво толкова да се променя на снимките не си личи но всъщност носа ми е леко вирнат нагоре и мисля че просто му трябва още малко да се повдигне, но все пак не съм специалист в моите очи сичко изглежда доста просто ама надали хаха :P : )
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: рино
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:59.