IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 10th September 2012, 19:54
girdap139 girdap139 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 3
По подразбиране Операция на хемароиди и фисури.

Здравейте на всички съфорумци с болки отзад.Искам да споделя с вас как се избавих от гадните хемароиди и фисури, които ме мъчиха години наред.Аз се оперирах във Варна в клиника-"Професор Темелков".Операциятами беше извършена от Професор Темелков и неговият екип.
Здравейте на всички страдащи от хемароиди и фисури на дупето.Аз съм мъж на 60 години от Русе. След много страдания и изживени болки от около 2 години и мазане с различни мехлеми и бабини лекове и никакво подобрение и аз се реших на последната стъпка, операцията. Изчетох много от форумите за консултация и се спрях на един лекар от Варна и не знам дали е редно да споменавам името му и болницата в която ме оперираха. На 31.08.2012 година ходих на преглед при него след предварително записване и ми назначиха операция за 03.09.2012 год. Предният ден преди операцията трябваше да пия едно очистително за да се изпразнят червата от всичко. Приеха ме и ме подготвиха за операция, като ми намазаха задните части с един крем и след 15мин. се измих и ми падна цялото окосмяване. В 16.00часа влязох в операционната зала както ме е майка родила и ме подготвиха за операция, като ми биха упойка която от кръста надолу не чувстваш нищо.Разкрачиха ме на едно магаре и се започна процедурата от която не усетих нищо.В 16.30часа ме закараха в стаята с едно друго легло и ме сложиха на моето.Към 19.00ч. ми биха болкоуспокояваща инжекция за евентуални болки.Нямах болки но имах един тампон в дупето който те кара да се чувстваш некомфортно.Спах спокойно и на сутринта преди визитацията ми биха обезболяваща инжекция защото щели да извадят тампона и малко можело да ме заболи.Всичко мина без проблем и след това ми донесоха закуска. Имах съвсем лека болка която до обяд отшумя и оттогава забравих що е това болка.На обяд станах до тоалетната по малка нужда без проблем Вечерта вечерях и пак спах без никаква болка.На сутринта след закуска ходих до тоалетна по голяма нужда с голям страх, но се оказа напразен страха ми защото изобщо не ме заболя след дефекцията.От него ден нататък след всяко изхождане трябва да се намаже с един мехлем ануса след измиване.На 05.09.12г. ме изписаха и се прибрах в Русе с кола без никаква болка и странични проблеми.Днес 10.09.12г. се чувствам отлично и даже ходих на разходка без проблеми.Не знам защо има съфорумци които пишат че след операцията кървят с месеци и ги боли неистово.Просто не са попаднали на правилният лекар който да ги оперира.Всяко нещо си иска майстора. П.С.-Забравих да ви кажа че тази клиника работи с направление от Здравна каса и отделно се плащат 500лева в брой. Първият преглед е 50 лева за установяване на диагнозата.Ако ви интересува още нещо питайте без проблеми ще ви обясня.С поздрави и кураж!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Операциянахемароидифисури
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:45.