IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 13th May 2015, 14:18
MarkoS MarkoS не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2015
Мнения: 1
По подразбиране Постене, пречистване с глад

Привет! Мисля си от край време да направя един три, пет или седемдневен пост, като се въздържам от всякаква храна с цел пречистване от токсини (по-радикално), ментално, духовно, абе, както искате го наречете. Тук обаче се двоумя, понеже се разболях от варицела (в много лека форма я карам, не чувствам сърбеж, пъпките колкото и малко да са вече завяхват и се чувствах/м добре през целия период досега) и имам доста време, до понеделник съм в карантина, та имам времето като ресурс да започна поста. Обаче респективно организмът ми е отслабнал щом боледува, въпреки че се чувствам чудесно. Та - редно ли е да почвам поста или да изчакам друг удачен момент, когато ще имам време и изолация?
Благодаря предварително за отговорите, ще се радвам на всякакви!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 20th May 2015, 12:28
lollypoppy lollypoppy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2013
Мнения: 14
По подразбиране

Може би малко със закъснение, но когато човек е болен организма има нужда от храна и течности. Не знам дали поста е най-правилното решение в такива моменти. Можеш да споделиш какво си решил и как ти се е отразило.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 5th August 2015, 02:55
rache rache не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2015
Мнения: 1
По подразбиране

Аз си мисля, че гладуването от време на време помага. Лично аз го правя поне веднъж месечно най-малко за 36 часа.
Тук има доста интересна статия за гладуването
Отговори с цитат
  #4  
Стар 22nd August 2015, 09:17
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rache Виж мнението
Аз си мисля, че гладуването от време на време помага. Лично аз го правя поне веднъж месечно най-малко за 36 часа.
Тук има доста интересна статия за гладуването
Статията е интересна, наистина. Само трябва да се знае за захранването, т.е. ако 2 дни си изкарал съвсем без храна (друг вариант е само на плодове и чай), после още 2 дни се захранваш, т.е. колкото дни си гладувал, толкова дни после се захранваш (т.е. включваш храните постепенно).
Отговори с цитат
  #5  
Стар 1st September 2015, 19:41
Аватара на radka66
radka66 radka66 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2015
Мнения: 87
По подразбиране

Няма ли да ти премалее без храна по цял ден?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Постенепречистванеглад
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:05.