IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #201  
Стар 17th March 2009, 13:26
Аватара на MILI
MILI MILI не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 5 461
По подразбиране

Дано не си права.....и в разцвета на силите си и сега,те са едни и същи жени.......

Въпрос на вкус, определено, Аня ще ми е по- интересна от дъщеря и например.....
__________________
никога не може да сме сигурни, че едно заглушено мнение не съдържа част истина...
Отговори с цитат
  #202  
Стар 17th March 2009, 13:28
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Абе кво сте ги захапали тия секс боми(баби).........видяхте ли Камито кво дяволче беше........ А Ивайла и сестра и са просто сълзички..........Едно време кви миски имаше................ Сегашната много ще се чЕрви горката вътре като застане да Ивайла.........
Отговори с цитат
  #203  
Стар 17th March 2009, 13:30
Danito:) Danito:) не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Somewher over the rainbow
Мнения: 2 819
По подразбиране

Определено ще е така Доре Ивайла е миската,която най ми харесва.След нея все ги избират едни,а за последната въобще да не говорим.Лично на мен Божидара повече ми харесва от новата мис.
__________________
Live or die.I will never live a lie.
I'm going there cause I try
I wont quit until I die
Отговори с цитат
  #204  
Стар 17th March 2009, 13:32
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от MILI
Дано не си права.....и в разцвета на силите си и сега,те са едни и същи жени....
Е, не са каквито си ги харесваме от добре познатите ни филми...сега са очукани от живота и други някои неща....и не искат да излязат от светлините на прожекторите... Аз нямам нищо против тях, просто за мен те са били интересни като личности в един по-ранен период от живота си... Не мисля, че сега има какво да покажат, освен да се правят на домакини, прекрасни и известни, да демонстрират как малдите нещо не могат да пипнат в кухнята, да видим как са маниячки на тема подреждане и чистота, но ...същевременно да видим и как не са успели да подредят така добре собствения си живот, как все по-често посягат към алкохола... и пр. Щото все пак през годините хората поназнайват някои нещица за тях и те не се свързани с някви успехи, а даже обратното... мен даже ми става мъчно да ги гледам в тази светлина...Предпочитам да си запазя спомена от дните, когато са били в стихията си....
Отговори с цитат
  #205  
Стар 17th March 2009, 13:35
Аватара на Lilith
Lilith Lilith не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 2 870
По подразбиране

ще видим новата ни мис без грим, нямам търпение

и определено ще й бъде несгодно до Ивайла
__________________
lovemaking, heartbreaking, soulshaking...
Отговори с цитат
  #206  
Стар 17th March 2009, 13:39
Аватара на Т-Е-Д-И
Т-Е-Д-И Т-Е-Д-И не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: На Земята
Мнения: 5 855
Изпратете съобщение чрез Yahoo до Т-Е-Д-И
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Lilith
ще видим новата ни мис без грим, нямам търпение

и определено ще й бъде несгодно до Ивайла
Определено
__________________
Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!
Отговори с цитат
  #207  
Стар 17th March 2009, 13:48
Аватара на bibi_82
bibi_82 bibi_82 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Варна
Мнения: 2 299
Изпратете съобщение чрез ICQ до bibi_82
По подразбиране

Да, Ивайла е готина но въпреки това и тя не стана мис просто с късмет И това е нещо което знам със 100 процентова сигурност, но не мисля че е от значение, защото в техните среди няма значение кой как е получил короната, важното е да я имат. А сестра й - Божидара е супер превзета - винаги е била такава и такава ще си остане - проблема е че за разлика от Ивайла нея никой не я забеляза по един или друг начин и тя все се тика чрез сестра си да бъде забелязана...Някои неща никога не се променят
__________________
Животът е като огледало - ако ти му се усмихнеш и той ще ти отговори със същото.
Отговори с цитат
  #208  
Стар 17th March 2009, 14:01
Аватара на MILI
MILI MILI не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 5 461
По подразбиране

Гвен не се вписваш в идеята за шоуто.....
тя е точно обратното на това което ти написа.....
Хората искат да видят как живеят "звездите" своя истински живот, как пият, ядат, къпят се,мият, говорят си, стареят (колкото и пошло да звучи), това е идеята на шоуто........
И даже напротив хората искат да ги видят очукани от живота...

п.п. Не знам дали съм от тези хора,но определено мисля,че веднъж застанеш ли под светлините на прожекторите, няма смисъл да излизаш от този свят.Така е по цял свят, звезди са като деца, след това във филмите си като актьори, след това със хилядите си странности, и остават извеснтни докато са живи......на хората им е интересно да видят как протича техния живот ........Не е възможно да са известни цял живот с филмите си, та тяхната кариера е била само 10 год......
__________________
никога не може да сме сигурни, че едно заглушено мнение не съдържа част истина...
Отговори с цитат
  #209  
Стар 17th March 2009, 15:21
xxxxx xxxxx не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 3 601
По подразбиране

Една приятелка беше ходила на круиз - и тя ми беше казала, че и Божидара била там с някаква жена и те двете били лесбийки.

Това не е инфо от някакъв жълт вестник, зная го от първа ръка, щото май не го казваше ей така, за да си направи бъзик!
Отговори с цитат
  #210  
Стар 17th March 2009, 15:23
Аватара на Т-Е-Д-И
Т-Е-Д-И Т-Е-Д-И не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: На Земята
Мнения: 5 855
Изпратете съобщение чрез Yahoo до Т-Е-Д-И
По подразбиране

И аз така съм чувала за Божидара, но няма лошо щом я влече
__________________
Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: BROTHER
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:03.