IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 1st July 2008, 17:15
Glesanka Glesanka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 160
По подразбиране Козметични процедури след лифтинг или ринопластика

Не знам дали не е писано някъде по темата, ако е - извинявам се за повторението. Обаче, мисля, че е важно за всички на които им предстои операция на лицето да са наясно предварително - колко време след лифтинг/блефаропластика/ринопластика могат да се правят козметични процедури от рода на почистване на лицето и веждите??? Дано не ви се стори, че ми е дребнав въпросът, обаче мен ме вълнува, защото имам проблемна кожа и редовното провеждане на такива процедури за мен е задължително ??? Та колко време след операцията трябва да мине, за да не се повреди резултатът? Също така след колко време може да се използва грим???
Благодаря на всички!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 16th July 2008, 20:05
Аватара на buba-77
buba-77 buba-77 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: Варненското Пловдивчанче
Мнения: 748
По подразбиране

Аз съм с ринопластика от 2 седмици и черните точици по нослето ми ме влудяват.

Та и аз се питам
Отговори с цитат
  #3  
Стар 16th July 2008, 23:26
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Сами ще усетите кога и какво може. При всеки е индивидуално. Бубе, честито носле!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 17th July 2008, 13:15
Аватара на buba-77
buba-77 buba-77 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: Варненското Пловдивчанче
Мнения: 748
По подразбиране

Мерси Сиби .
И все пак някой може ли да ми каже кога е безопасно да отида на козметик за черните точки .Кога долу горе зараства нослето и натиска няма да размести нещо
Отговори с цитат
  #5  
Стар 17th July 2008, 14:16
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от buba-77
Мерси Сиби .
И все пак някой може ли да ми каже кога е безопасно да отида на козметик за черните точки .Кога долу горе зараства нослето и натиска няма да размести нещо
По принцип казват, че шест седмици след операцията носът вече е зараснал. Някъде в раздела за ринопластика писаха за някакви лепенки за махането на черни точки от нослето. Предполагам, че това ще е по-безопасно. Аз, честно казано, си го почистих сама някъде в края на първия месец.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 14th September 2008, 23:10
Аватара на fizzy
fizzy fizzy не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 164
По подразбиране

аз още съм с гипс и си виждам черните точки по върха на нослето който се подава от гипса и по цял ден ги гледам и се чудя как да ги махна А уж го предвидих и точно преди ринопластиката си направих почистване. Иначе не си правя по-често от 3-4 месеца... пък сега толкова много изведнъж Ама като знам козметичката как стиска ми се струва че бая ще изчакам с почистването...
Отговори с цитат
  #7  
Стар 18th September 2008, 16:19
Glesanka Glesanka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 160
По подразбиране

А как стои въпросът с измиването на косата - колко време след операцията може да се измие, защото отсега съм се притеснила, как точно ще се изтърпя толкова време с мръсна коса. Аз моята я мия всеки ден и не мога да си представя в какъв вид ще съм след няколко дена без душ .
Отговори с цитат
  #8  
Стар 18th September 2008, 17:21
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Можеш да си миеш косата . Просто трябва да внимаваш да не мокриш гипса. Аз я миех с подвижния душ и си лепвах парченце найлон над гипса Не е най-удобното, ама какво да се прави . . .
Отговори с цитат
  #9  
Стар 3rd October 2008, 17:53
Jackie Jackie не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 85
По подразбиране

2 дни след махането на гипса след ринопластиката ходих на козметик. мн ми се усвежи лицето. просто не пипах нослето и всичко беше наред.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 3rd October 2008, 18:09
Аватара на myrti6a
myrti6a myrti6a не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 236
По подразбиране

аз съм 3-ти ден след ринопластика и си мия косата при фризйор.пробвах сама вкъщи но понеже внимавах твърде много я измих така че никой не повярва че съм минала през банята и в край на сметка звъннах на фризйора ми да ме вземе последна за да не ме гледат хората с гипса, отоците и синините.
__________________
!!!ISKAM VSI4KO!!!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Козметичнипроцедуриследлифтингилиринопластика
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:32.