IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 6th March 2008, 11:42
Аватара на Joana.
Joana. Joana. не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: Germany
Мнения: 83
По подразбиране

е,при лосионите и спрейовете за по4ерняване правилото е винаги да си измиеш ръцете след нанасяне, понеже после остават кафяви петна по дланите и между пръстите и не е много приятно
Отговори с цитат
  #12  
Стар 6th March 2008, 12:29
Arielle Arielle не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 152
По подразбиране

Аз ползвах на лореал за лице и тяло, този с рекламата с летисия каста, и заприличах на оранжевото чудовище, даже и тук някъде съм се оплаквала. Солариумът е най- ефикасен, дълготраен и не ти остават следи по дрехите от него
__________________
Free your mind
Cross that line
We can take a trip to nowhere
See what we can find..
Отговори с цитат
  #13  
Стар 10th March 2008, 13:13
MissFreaky MissFreaky не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6
По подразбиране

Е, вече разбрах, че трябва да си измивам ръцете след като съм се намазала, ама нямаше да е лошо да си го пише и на опаковката, че се изложих с тия ръце. Аз съм съгласна, че по-добро от солариумът няма, стига да не се злоупотребява и да се използват специални мазила.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 2nd April 2008, 18:23
Аватара на exoticrose
exoticrose exoticrose не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: Bourgas
Мнения: 92
По подразбиране

Прави сте!Ужасно е и не само ръцете стават кафеви,а и ноктите и трябваше да ги изрежа след това ...
Отговори с цитат
  #15  
Стар 3rd April 2008, 17:04
seduce seduce не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: Асеновград
Мнения: 327
По подразбиране

Моя опит с автобронзантите-миналата пролет ползвах лосиона на Джонсън-размазвах половин час седях гола още половин да попие хубаво и след третото или четвъртото нанасяне около глезените и под бюста гледката беше страшна-все едно съм хванала някаква екзема сега ползвам един спрей на Ейвън да видя дали става,пръскала съм се два пъти и по моя и чужда преценка няма петна,но няма и кой знае какъв ефект още...най-добре солариум
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Забронзантите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:53.