IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 31st March 2008, 11:09
NESCAFE NESCAFE не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 2 958
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от esthetic
Botox, Resty Lane, лазерна липосукция, SPM, пластични корекции и пр., както и селективната козметика в целия свят са за хора с над средни доходи /доста над средните/. Останах с впечатление, че обменяте опит и мнения в този чат, защото човек не може да е обиколил всички лекари, явно съм се объркала-нямате никаква култура да се поддържате,не желаете и да се ограмотите... Събираите си парички за процедури по 100лв. при всякакви шарлатани /защото това са абсолютно нереални цени на качествен продукт/, ползвайте си кремчета по 1,50лв. и след някоя и друга годинка децата ви ще ви молят да не се показвате пред съучениците им... Препоръчвам ви да обърнете внимание на тези,които могат да са ви полезни
Дано не се държиш така грубо, надменно и арогатно и с клиентите/пациентите си
А що се отнася за генетично заложена гадна кожа и крем от 1500 лв няма да допринесе да стане гладка като порцелан
Отговори с цитат
  #22  
Стар 31st March 2008, 11:32
ankristy ankristy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Sofia
Мнения: 23
По подразбиране

така е, Esthetic! не разбирам от какво се обиждат хората,вместо да се възплзват... Хубаво е да знаете,че ROC не е "маркова козметика". Няма да споря с никого-играите хазарт със себе си щом искате. Аз не пиша,за да си уплътнявам времето,мислех да съм полезна на някого от вас,но явно не сте в една "категория". Esthetic, ще ми бъде приятно да си пишеме на лични!Приятен ден!
Отговори с цитат
  #23  
Стар 31st March 2008, 11:33
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от esthetic
Botox, Resty Lane, лазерна липосукция, SPM, пластични корекции и пр., както и селективната козметика в целия свят са за хора с над средни доходи /доста над средните/. Останах с впечатление, че обменяте опит и мнения в този чат, защото човек не може да е обиколил всички лекари, явно съм се объркала-нямате никаква култура да се поддържате,не желаете и да се ограмотите... Събираите си парички за процедури по 100лв. при всякакви шарлатани /защото това са абсолютно нереални цени на качествен продукт/, ползвайте си кремчета по 1,50лв. и след някоя и друга годинка децата ви ще ви молят да не се показвате пред съучениците им... Препоръчвам ви да обърнете внимание на тези,които могат да са ви полезни
Опааааа! Мацка що така грубо и арогантно?
първо ако не си залбелязала това не е ЧАТ. различаваш ли ги форум и чат?
Много крайни фрази използваш. И аз лично до сега не съм забелязала тук някой да ползва кремчета от 1.50 лв. И за каква култура говориш? Или имаше в предвид грамотност и компетентност? Що се отнася до компетентност мога да ти опонирам ДОСТА добре, но не мисля да го правя по простата причина че явно ти нямаш култура което се вижда от безобразно грубия ти тон.
Всичко хубаво ти желая и можем да се организираме всички от този форум и да ти намерим друг такъв в който потребителите са НАД СРЕДНАТА КЛАСА И ДОХОДИ
Хубав ден
Отговори с цитат
  #24  
Стар 31st March 2008, 11:42
esthetic esthetic не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 2
По подразбиране

българските кремчета по колко са...?явно наистина нямам култура що се отнася до това, но в поддръжката на кожата и тялото можем да спорим когато ти е удобно. Не мисля,че съм груба когато говоря за стандарт-такъв е живота и само комплексарите се обиждат,останалите имат амбиции.Пожелавам го както на вас,така и на "клиентите си",каквото и да имате предвид
Отговори с цитат
  #25  
Стар 31st March 2008, 11:47
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Нека спора да започне сега! :
Моля Изисканите Дами са с предимство
Отговори с цитат
  #26  
Стар 31st March 2008, 11:56
NESCAFE NESCAFE не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 2 958
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от esthetic
българските кремчета по колко са...?явно наистина нямам култура що се отнася до това, но в поддръжката на кожата и тялото можем да спорим когато ти е удобно. Не мисля,че съм груба когато говоря за стандарт-такъв е живота и само комплексарите се обиждат,останалите имат амбиции.Пожелавам го както на вас,така и на "клиентите си",каквото и да имате предвид
Не става само с амбиции, трябва и акъл sorry и мангизи
Вярно, мястото ми не е тук, не ги разбирам тези работи , а и не съм финансово състоятелна.
Идеята ми беше само да изкажа мнението си, че при наличието на "добра" кожа и с евтина поддръжка - пак може да изглеждаш супер и да не плашиш съучениците на децата си , а дори да те канят да излизаш с тях.
Отговори с цитат
  #27  
Стар 31st March 2008, 12:06
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Опс,Esthetic,не бъди груба,ако обичаш и не обиждай мацките от форума!

Не всяка жена може да си позволи "маркова козметика" и глезещи процедурки!

Евала на жените тук,че дори и да ползват евтини кремчета,те правят всичко възможно да изглеждат perfekt!

По въпроса за марките,не съм убедена,че ако се изръсиш за крем за 200лв,ще ти изчезнат бръчките и ще се подмладиш с 10 години.

Такъв филм няма!

Всичко си опира до гени,правилно хранене и козметика,която да ти пасва на лицето! Било то и българска!
Отговори с цитат
  #28  
Стар 31st March 2008, 12:42
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от esthetic
нямате никаква култура да се поддържате,не желаете и да се ограмотите...
Което ще рече, че твоята мисия тук е да ни "ограмотиш"
Изказването ти е направо смешно в този форум. Почети, поразгледай и може да забележиш, че голяма част от жените тук са доста компетентни в областта на поддържането си и вероятно изглеждат по-добре от теб.
Отговори с цитат
  #29  
Стар 31st March 2008, 12:51
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

И аз искам да изразя мнение по темата... Има жени, които не ползват почти никаква козметика и пак кожата им е по-добра от други, които са на същите години, но водят доста по-висок стандарт на живот, мажат се с всякакви маркови продукти и пак си приличат на "стари чанти"...Така че да тръгнеш да ограмотяваш жените тук, които всяка е със своите си природни дадености, гени и възможности, граничи с безсмислие, защото не всичко опира до марковите мазила. Да не говорлим, че има природни продукти, чиято сила на действие не е за подценяване...(друг е въпроса кои имат нервите и желанието да ползват точно такива продукти) - важен е крайния ефект, нали? Комплексарщина е да мислиш, че само скъпоструващи и маркови продукти може да решат проблемите ти, защото все още не е измислен такъв продукт, който да те направи като "ученичка", нали....? Така че, за какви мазила изобщо говорим...?
Отговори с цитат
  #30  
Стар 4th April 2008, 20:39
Macinka_vn Macinka_vn не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 21
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от BLOOM
И аз имам въпрос - какво усещане на самото лице да очаквам, в смисъл има ли нещо като схващане, ако да - лесно ли се свиква?
Никакво ново усещане не очаквай,при мен изобщо не е имало някакъв дискомфорт,схващане или каквото и да било.Пак ще си правиш същите мимики без вътрешно да усещаш някаква промяна,тя е само външна и то тогава,когато провиш самата мимика.Поне при мен си е така,но аз слагам само под долен клепач и пачи крак.По-важно е да се довериш на дерматолог с опит,който е достатъчно съвестен към клиентите си/платсичните хирурзи също предлагат процедурата/.
А относно спора с дамата,дето е свръх компетентна по въпросите с поддръжката ,да продължава да бъде такава,но на работното си място,а не тук-във форумите.Ние тук не сме влезли, за да си мерим познанията,а да споделим това ,което ни се е случило,или това,което ни вълнува,да обменим по-скоро опит и впечатления от видовете козметика и процедури,които сме ползвали.Никой не може да ме убеди,че кремовете от висшата козметика вършат нещо генерално.То,ако беше така нямаше да ходим да се бодем с ботокси,или да си правим лифтинги,или да се чудим как да си попълваме бръчките и т.н.,ами щяхме да се мацотим денонощно със скъпи мазила и пей сърце,ама уви-това го няма още.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: СлагалилистесиБотокс
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:33.