IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #91  
Стар 18th February 2009, 17:04
Аватара на liuskata8305
liuskata8305 liuskata8305 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: София
Мнения: 337
Изпратете съобщение чрез ICQ до liuskata8305
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от posh_b
Цитирай:
Първоначално написано от Beauty
Цитирай:
Първоначално написано от pissi
В крайна сметка ако си купя стока от Америка за 100$ без доставката с нея стават 200$ ще плащам ли мито и такси или не?И от къде ще си получа стоката и къде ще платя митото и ДДС-то?
Защо пък 100$ за доставка...нещо тежко ли ще поръчваш?
На мен доставката за една козметика, дреха, чанта, аксесоар или обувки, ми струва между 10 и 35 $, според обема и теглото.
А ако купиш няколко стоки от един и същи селър, дори може да ти излезе безплатен шипинга, или пък да ти предложи комбинирана ( намалена) цена за доставката.
Относно митото и ДДС-ако ти изпратят стоката "as a gift" custom form, няма да ги плащаш. Това означава, че стоката ти е изпратена като подарък и не подлежи на подобни допълнителни плащания.
Но за да ти е изпратена наистина като подарък и всичко да е документално изрядно, са нужни няколко неща, които ще ти напиша на ЛС.

За изпращането на стоката като подарък, трябва предварително да се уговориш с търговеца...не всички са съгласни да го направят, но повечето са.
Може ли да изпратиш и на мен ЛС с тези "няколко неща"

И на мен кажете моля
__________________
335cc,PIP,кръгли,подмускулно...
Отговори с цитат
  #92  
Стар 26th February 2009, 01:51
Аватара на Ambroziq
Ambroziq Ambroziq не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Varna
Мнения: 5
Изпратете съобщение чрез Yahoo до Ambroziq
По подразбиране

Здравейте от 2 години си пазарувам само от Еbay и съм супер доволна дрехи,обувки,козметика,биж та,парфюми... каквото се сетите и до сега съм нямала проблеми,и смятам за напред само така да пазарувам,определено ми допада да ми носят колети на вратата,сякаш получавам подаръци но наистина е голяма мания,всичките ми пари отиват в дрешки и обувки особенно обувки,обожавам обувки...
Отговори с цитат
  #93  
Стар 26th February 2009, 15:33
Аватара на Dani84
Dani84 Dani84 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Стара Загора
Мнения: 938
По подразбиране

всички сме така май? ибей е заразен :shock
__________________
Дори да обиколим света в търсене на красотата, не я ли носим в себе си, не ще я открием
Отговори с цитат
  #94  
Стар 18th March 2009, 20:45
vania_dv vania_dv не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: VARNA
Мнения: 27
По подразбиране

да наистина,ebay е номер 1.Много хубави неща продават и евтини.Аз си купих обувки от англииския за 15 паунда а в бг са 220лв.
Отговори с цитат
  #95  
Стар 18th March 2009, 23:34
llullu llullu не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 204
По подразбиране

Ambroziq,как ти ги носят до вратата,аз моите ходя да ги взимам от пощата,как става да ти ги носят до вратата,я кажи повече моля те.О кой ebay пазариш.
Отговори с цитат
  #96  
Стар 21st May 2009, 20:42
nolaivanova nolaivanova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 7
По подразбиране

Еми и на мен ми идват вкъщи, ама аз само си избирам нещо, пращам линка на един сайт и плащам и ми го доставят. С нищо не се занимавам. Доволна съм, честно казано.
Отговори с цитат
  #97  
Стар 21st May 2009, 22:43
Аватара на Stunning
Stunning Stunning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 529
По подразбиране

В ebay.co.uk е най-добре да си направите PayPal сметка. Така сте защитени, ако нещо се обърка или не получите продуката и може да си вземете парите обратно. Това дали доставката е до вратата или пощата зависи от това какъв куриер използва продавача. Винаги проверявайте feedback на провача. Аз лично не купувам от продавачи под 99% положително, но все пак разгледайте и какво е естеството на оплакванията...
Отговори с цитат
  #98  
Стар 22nd December 2010, 18:04
tedi0410 tedi0410 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 2
По подразбиране

Може ли да ми кажете колко е доставката?.. Искам да си поръчам едни маратонки за около 20$ ..
Отговори с цитат
  #99  
Стар 22nd December 2010, 18:05
tedi0410 tedi0410 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 2
По подразбиране

Може ли да ми кажете колко е доставката?.. Искам да си поръчам едни маратонки за около 20$ ..
Отговори с цитат
  #100  
Стар 5th January 2011, 09:15
Аватара на Nike_13
Nike_13 Nike_13 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2010
Град: София
Мнения: 789
По подразбиране

Цената на доставката я пише на самия анаунсмънт за стоката, малко по-надолу. Обикновено проблема е, че не всички шипват до БГ, тогава може да пишеш на селъра да ти каже дали ще ти прати и за колко пари.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ebayотново
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:49.