IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 29th March 2008, 10:49
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Отговори с цитат
  #12  
Стар 29th March 2008, 11:34
Аватара на Пипилота
Пипилота Пипилота не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 3 199
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ankristy
поддържаната жена си личи-доба бяла козметика,добър грим и подходящи процедурки.
Точно в това се опитват да ни убедят рекламите на скъпите продукти. А разликата в някои от тях е само опаковката. Но докато има балъци като теб заблуждението ще си остане световно. Ама спирам до тук, че ще вземе някой да се обиди.
__________________
Nobilitas obligat
По-добре всички да те мислят за глупак, отколкото да постнеш и да разсееш всякакви съмнения!
Отговори с цитат
  #13  
Стар 29th March 2008, 11:36
NESCAFE NESCAFE не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 2 958
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tory_
Цитирай:
Първоначално написано от ankristy
поддържаната жена си личи-доба бяла козметика,добър грим и подходящи процедурки.
Точно в това се опитват да ни убедят рекламите на скъпите продукти. А разликата в някои от тях е само опаковката. Но докато има балъци като теб заблуждението ще си остане световно. Ама спирам до тук, че ще вземе някой да се обиди.
tory, с този пост ми напълни душата
И аз се бях подвела по всеобщото мнение, че колкото е по- скъпо, толкова повече ще съм неотразима Но след като си напатих с един околоочен крем на ROC, отидох в един козм. магазин и им казах да ми дадат най - евтиният окол. крем.Оказа се, че това е на бг марката Дева.Ами мога да ви кажа, че в момента си чувствам толкова добре кожата около очите.Може би не предпазва толкова добре от появата на бръчки, но пък в това отношение съм късметлийка в " генетичната лотария"
Отговори с цитат
  #14  
Стар 29th March 2008, 12:00
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Ами то че козметичната индустрия бълва какви ли не лъскавини с чисто комерсиална цел е световен факт, но ако потребителя чете внимателно съставките на продукта, консултира се със професионалисти /козметици/ наистина ще има ефекта който цели с дадената козметика. И наистина не е възможно в ефтин крем и то ако е в по-голям грамаж да съдържа ценните съставки описани на опаковката.Естествено че е лъжа и измама. Просто няма как да стане за без пари.Но пък и други които са доста скъпи имат необходимитуе съставки но те пък се оскъпяват допълнително заради фирмената марка. И наистина не може с ефтини мазилца да искаме да има ефект.Също така само с мазила не става.Трябват си и други процедури. Все пак крема влиза до втория пласт на епидермиса и действието му е на епидермално ниво което пак дава резултат, но същинското хранене на кожата е в дермата та за това лично аз съм фенка на действие съчетано : от вътре навън /храна, добавки+ външно/кремчета и процедури/ правилна поддръжка съобразена с типа кожа
Отговори с цитат
  #15  
Стар 29th March 2008, 12:59
Macinka_vn Macinka_vn не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 21
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tory_
Цитирай:
Първоначално написано от ankristy
поддържаната жена си личи-доба бяла козметика,добър грим и подходящи процедурки.
Точно в това се опитват да ни убедят рекламите на скъпите продукти. А разликата в някои от тях е само опаковката. Но докато има балъци като теб заблуждението ще си остане световно. Ама спирам до тук, че ще вземе някой да се обиди.
Присъединявам се към коментара на Тори,и ще добавя-всяка една дама над 30г.,дето е с хубава кожа единствено чрез козметика и грим да не раздава акъл тук за бог да прости,ами да се благодари,че гена й е такъв.Че иначе и с крем от 1000 лв. да се маже няма да й помогне доникъде.Аз за съжаление не съм от тези с късметлийския ген и от доволните и сляпо вярващите в мазилата от какъвто и да е клас-висши,средни,низши,все тая.И какви са тези ботокси от по 1000 лв.,уж много поддържана,пък с ботокс за 1000 лв????Бая боцкане е паднало! Някой беше питал аз на колко съм -на 36г. съм,от миналата година си слагам,след 30г. може да се слага/по мнение на дерматолога/,през не по-малко от 3 месеца.Когато бях на 20г. кожата ми беше бяла,финна,нежна,никога не съм имала акне или петна,ОБАЧЕ точно този тип кожа най-бързо заминава на кино след 30г.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 29th March 2008, 18:32
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

И аз съм на 36 и вече имам нужда. Някоя мацка от вас, която си е слагала - ще се осмели ли да ми прати някоя снимка на лични, да добия някаква представа...
Отговори с цитат
  #17  
Стар 30th March 2008, 16:50
Macinka_vn Macinka_vn не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 21
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
И аз съм на 36 и вече имам нужда. Някоя мацка от вас, която си е слагала - ще се осмели ли да ми прати някоя снимка на лични, да добия някаква представа...
И да ти изпратят снимки няма да видиш кой знае каква разлика,когато правиш мимиките,тогава се забелязва разликата,пак си има някакви линии и бръчки,но не са чак толкова много и не са така дълбоки,трудно ми е да го обясня,направи си един път поне и сама ще видиш какво е.Ако не си доволна от резултата просто няма да го правиш повече и това е.Но аз съм убедена,че точно първият път ще си най-впечатлена.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 31st March 2008, 09:06
BLOOM BLOOM не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 24
По подразбиране

И аз имам въпрос - какво усещане на самото лице да очаквам, в смисъл има ли нещо като схващане, ако да - лесно ли се свиква?
Отговори с цитат
  #19  
Стар 31st March 2008, 10:52
esthetic esthetic не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 2
По подразбиране

Botox, Resty Lane, лазерна липосукция, SPM, пластични корекции и пр., както и селективната козметика в целия свят са за хора с над средни доходи /доста над средните/. Останах с впечатление, че обменяте опит и мнения в този чат, защото човек не може да е обиколил всички лекари, явно съм се объркала-нямате никаква култура да се поддържате,не желаете и да се ограмотите... Събираите си парички за процедури по 100лв. при всякакви шарлатани /защото това са абсолютно нереални цени на качествен продукт/, ползвайте си кремчета по 1,50лв. и след някоя и друга годинка децата ви ще ви молят да не се показвате пред съучениците им... Препоръчвам ви да обърнете внимание на тези,които могат да са ви полезни
Отговори с цитат
  #20  
Стар 31st March 2008, 11:00
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от esthetic
Botox, Resty Lane, лазерна липосукция, SPM, пластични корекции и пр., както и селективната козметика в целия свят са за хора с над средни доходи /доста над средните/. Останах с впечатление, че обменяте опит и мнения в този чат, защото човек не може да е обиколил всички лекари, явно съм се объркала-нямате никаква култура да се поддържате,не желаете и да се ограмотите... Събираите си парички за процедури по 100лв. при всякакви шарлатани /защото това са абсолютно нереални цени на качествен продукт/, ползвайте си кремчета по 1,50лв. и след някоя и друга годинка децата ви ще ви молят да не се показвате пред съучениците им... Препоръчвам ви да обърнете внимание на тези,които могат да са ви полезни
Кой няма никаква култура се вижда отдалеч
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: СлагалилистесиБотокс
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:35.