IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 18th June 2008, 05:01
angel4e angel4e не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: САЩ
Мнения: 3
По подразбиране

Не, обувки са тежки за пращане, но и не са толкова невероятни на живо.
Отговори с цитат
  #32  
Стар 18th June 2008, 07:48
Аватара на liuskata8305
liuskata8305 liuskata8305 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: София
Мнения: 337
Изпратете съобщение чрез ICQ до liuskata8305
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bobeto83
Най ми е странно че вие си умирате за VS, а повечето чужденци наистина са чували страхтни отзиви за българското бельо, и много от тях го харесват много, както и аз , всеки път когато сам си в БГ си купувам бельо, което е много качествено в сранение в американското, но всичко е реклама!!!
Неказвам че нашето бельо е по качествено , но в никакъв случай неотстъпва по качество на американските марки!
Ами на мен бельото не ми допада,харесват ми обувките и някои бански.А и просто бих искала да си купя нещо по екстравагатно и секси за новите си цицки Като качество наистина Българското си е добро,но напоследък попадам на такива,правени в Китай и после ми го продават за бг.
__________________
335cc,PIP,кръгли,подмускулно...
Отговори с цитат
  #33  
Стар 3rd January 2009, 23:50
Аватара на Cwety
Cwety Cwety не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 2
По подразбиране

Аз реших да пазарувам онлайн от сайта на VS, но тъй като за първи път ще пазарувам онлайн има някои неща, които не разбирам [става въпрост за рега] търси ми телефон..има поле за телефона, но до него има още едно поле EXT, какво трябва да се попълни там, кодът ли (+359) или? Моля ви се обяснете ми малко по-подробно понеже съм нова в тия неща
Отговори с цитат
  #34  
Стар 4th January 2009, 02:11
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Cwety
Аз реших да пазарувам онлайн от сайта на VS, но тъй като за първи път ще пазарувам онлайн има някои неща, които не разбирам [става въпрост за рега] търси ми телефон..има поле за телефона, но до него има още едно поле EXT, какво трябва да се попълни там, кодът ли (+359) или? Моля ви се обяснете ми малко по-подробно понеже съм нова в тия неща
Не видях нищо такова или на мен не ми дава такава опция .Внимавай къде какво попълваш и маркираш.
Отговори с цитат
  #35  
Стар 4th January 2009, 11:27
Аватара на Cwety
Cwety Cwety не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 2
По подразбиране

Ами регистрирам се в официалният им сайт.. www.victoriassecret.com

Ето какво ми излиза като дам на `create an account`

Please enter the information requested below to become a registered customer at VictoriasSecret.com.

--------------------------------------------------------------------------------


Billing Address (* = Required)
As it appears on your credit card statement.
U.S. / Canada Billing Address
International Billing Address (excluding Canada)
Military APO / FPO Billing Address

What name would you like us to use to welcome you?*
First Name* MI Last Name*


Street Address*



City*

International Province / Territory

Country*
select one AlbaniaAlgeriaAndorraAngolaAnguillaAntigua & BardubaArgentinaArmeniaArubaAustraliaAustriaAzerba ijanBahamasBahrainBangladeshBarbadosBelarusBelgium BelizeBeninBermudaBhutanBoliviaBosnia-HerzegovinaBotswanaBrazilBritish Virgin IslandsBrunei DarussalamBulgariaBurkina FasoBurma (Myanmar)BurundiCambodiaCameroonCape VerdeCayman IslandsCentral African RepublicChadChileChinaColombiaCongo (Brazzaville)Congo, The Democratic Republic OfCook IslandsCosta RicaCroatiaCyprusCzech Republic, TheDenmarkDjiboutiDominicaDominican RepublicEast TimorEcuadorEgyptEl SalvadorEquatorial GuineaEritreaEstoniaEthiopiaFaroe IslandsFijiFinlandFranceFrench GuianaFrench PolynesiaGabonGambiaGaza StripGeorgiaGermany, Federal Republic OfGhanaGibraltarGreat Britain / United KingdomGreeceGreenlandGrenadaGuadeloupeGuatemalaGu ineaGuinea-BissauGuyanaHaitiHondurasHong KongHungaryIcelandIndiaIndonesiaIraqIrelandIsraelI talyIvory CoastJamaicaJapanJordanKazakhstanKenyaKiribatiKuwa itKyrgyzstanLaos Peoples' Democratic RepubLatviaLebanonLesothoLiberiaLiechtensteinLithu aniaLuxembourgMacauMacedoniaMadagascarMalawiMalays iaMaldivesMaliMaltaMartiniqueMauritaniaMauritiusMo ldovaMonacoMongoliaMontenegroMontserratMoroccoMoza mbiqueNamibiaNepalNetherlandsNetherlands AntillesNew CaledoniaNew ZealandNicaraguaNigerNigeriaNorfolk IslandNorwayOmanPakistanPanamaPapua New GuineaParaguayPeruPhilippinesPolandPortugalQatarRe unionRomaniaRussiaSaint LuciaSamoaSan MarinoSaudi ArabiaSenegalSerbiaSeychellesSierra LeoneSingaporeSlovakiaSloveniaSoloman IslandsSouth AfricaSouth KoreaSpain/Canary IslandsSri LankaSt Vincent And The GrenadinesSt. Kitts & NevisSudanSurinameSwazilandSwedenSwitzerlandSyrian Arab RepublicTaiwanTajikistanTanzaniaThailandTogoTongaT rinidad And TobagoTunisiaTurkeyTurkmenistanTurks And Caicos IslandsTuvaluU.S. Minor Outlying IslandsUgandaUkraineUnited Arab EmiratesUruguayUzbekistanVanuatuVatican CityVenezuelaVietnamWallis & Futunu IslandsYemen, Republic OfZambiaZimbabwe
ZIP/Postal Code

Daytime Phone*
In case we need to contact you regarding an order.
Ext

Evening Phone
Ext



Email Address*

Confirm Email Address*

We need your email address to send you order and shipping confirmations, and we will also send exclusive news about special offers and products.
Gender
select one FemaleMalePrefer Not to Say


--------------------------------------------------------------------------------



Sign In Information
Please create a Username and Password below. You will use this information to sign in during future visits.

To protect your Account, we recommend that you choose a username and password apart from names, birthdays, or street addresses associated with you.

Create a Username (up to 25 characters)




Create a Password
(4 to 8 letters and/or numbers) Confirm Password




Това ми излиза, естествено като има полета където да се пише, но във форумът не излизат.Както и да е, ето това ми излиза want.А въпросът ми е в това `ext` какво трябва да се пише и кое да избера от
International Billing Address (excluding Canada) и Military APO / FPO Billing Address

Отговори с цитат
  #36  
Стар 4th January 2009, 17:37
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

EXT по принцип зна4и екстеншън По добре не си прави акаунт а направо купувай без такъв.Съвсем на скоро си купих няколко неща от там но без да си правя акаунт.
Отговори с цитат
  #37  
Стар 4th January 2009, 23:42
vesi_guzheva vesi_guzheva не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 1
По подразбиране Victoria's Secret

Mojesh da si poruchash vsichko ot kataloga na VS)))Iskam samo da ti kajq, che cenite, koito sa v kataloga, ne sa realni..Ako si haresash neshto mi izprati linkovete, az shte gi smetna i shte ti izpratq cenite..Taka se oskupqva, zashtoto az plashtam shiping, state taxi, mito, putni DDS, mitnicheska deklaraciq, zastrahovka i imam maluk % ot kojto az pechelq, kato % e ot cenata na stokata, a ne ot razhodite po dostavkata..Ako ti haresa neshto i si suglasna sus cenite az shte ti izpratq bankovata smetka,za kaparo v/y stokata, sled kato prevedesh parichkite, az vednaga puskam zaqvkata..Te shte prestignat no 2-3 dena v Las Vegas i ot tam moq partnior shte mi gi izprati do vkushti i posle te bi trqbvalo da prestignat za okolo 6-7 dena do BG i posle az diretno ti gi izprashtam na tvoq adres a do tam se iska samo 1-2 dena..Ostanalata suma ot poruchkata se plashta s nalojen platej...Kato cqlo e tova..Ako stane neshto i ne ti haresat neshtata koito si si poruchala ili ne ti stanat, moje da gi vurnesh na men i az ti vrushtam parichkite...Nqma strashnoVsichko mojesh da namerish na tozi sajt, ako iskash da pazaruvash v golqmo kolichestvo, az shte ti napravq dobra otstupka, no taka nemoga da ti kajq krajna cena na edro..Ako iskash i ako si haresash neshto izprati mi linkovete i az shte ti izpratq cenite im...Tova e za sega..http://www.victoriassecret.com/tova e sajita
Usmivki i uspeshen den,Veselina Guzheva0896636418
Veliko Turnovo
Отговори с цитат
  #38  
Стар 18th January 2009, 22:50
Аватара на Benti
Benti Benti не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 156
По подразбиране

Като поръчвате имайте предвид, че размерите на дрехите са за дебели американки. Поръчах си анцуг с размер М - пристигна ТОРБА. Трябвало е XS да поръчвам. Анцугът сега се радва на тялото на майка ми Роклята беше с китайско излъчване и се раздърпа след първото обличане. А пуловерът е толкова невзрачен, че и за разходка на детето не става. Мъжът ми ми забрани да нося въпросните дрехи в негово присъствие. Каза "излизай с любовника си, него да излагаш така" Подарявали са ми прашки обаче преди години. Даже преди 5-6 години и още изглеждат като нови. Не се учудвайте, че ги пазя, спомен са ми, а и не са модел, който може да се носи всеки ден.

Който го интересува http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=343073.0
Отговори с цитат
  #39  
Стар 20th January 2009, 11:41
Аватара на sinia
sinia sinia не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Sofia
Мнения: 177
По подразбиране

Здравейте момичета!
Знаете ли, дали има някоя мацка, която внася новите колекции на VS? Това с чакането и избирането от каталог мен специално малко ме изнервя..: )) Ако знаете, пишете моля, с радост бих си пазарувала от тук.
Много благодаря предварително!
__________________
Никоя цена не е достатъчно висока за едно ново усещане!
Отговори с цитат
  #40  
Стар 20th January 2009, 11:59
Аватара на Dani84
Dani84 Dani84 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Стара Загора
Мнения: 938
По подразбиране

Sinia,по принцип е много ангажиращо да внесеш новите колекции на някоя марка особено ако нямаш магазин или помещение от където да продаваш.
Аз миналата година купих около 30 рокли и 30 потника от нови колекции и разпродажба на ВС и честно да ти кажа голям зор беше с новите т.като цената е съвсем друга..Разпродажбите се продават мн лесно
Затова всички момичета първо правят поръчка по каталог ,след това поръчват от сайта.
Аз почти всеки месец поръчвам неща,но най вече бански,белъо,козметика.
__________________
Дори да обиколим света в търсене на красотата, не я ли носим в себе си, не ще я открием
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Victoria'sSecret
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:16.