IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 28th January 2008, 11:40
Аватара на exoticrose
exoticrose exoticrose не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: Bourgas
Мнения: 92
По подразбиране За бронзантите

Здравейте,мацки!Искам да попитам какви точно са видовете бронзанти за лице и тяло?Ще се радвам някой ако знае да пише.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 28th January 2008, 12:39
samsara_k samsara_k не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2007
Град: Varna
Мнения: 447
По подразбиране

ами за лице и тяло са видовете
аз поне други не знам
__________________
Cras, cras et semper cras et sic dilabitur aetas.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 28th January 2008, 19:24
Аватара на exoticrose
exoticrose exoticrose не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: Bourgas
Мнения: 92
По подразбиране

Еми,има такива с който почерняваш на момента и такива който май след известно време...Auto,Flash некви такива,но кой какъв е незнам ...
Отговори с цитат
  #4  
Стар 30th January 2008, 15:21
Аватара на Пипилота
Пипилота Пипилота не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 3 199
По подразбиране

Аз съм ползвала на Avon, Dove, Johnson. От последния съм най-доволна. Кожата ми е много бяла и от солариум и слънце трудно почернявам, затова този метод ми е най-подходящ. Предпочитам кремообразният вариант, а не течния, защото вторият попива и изсъхва твърде бързо, преди да съм го размазала добре. За лицето ползвам същия, който и за тяло, досега не съм имала проблеми от дерматологичен тип С всички почерняваш на момента, в смисъл в същия час или ден, ако не на мига.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 30th January 2008, 16:53
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране

Ох, като чуя бронзант и ми се обръщя нещо от вътре. Със солариум не придобиваш ли хубав тен? Поне ще ти се запази повече време. Иначе това, което са ти изброили са видовете, общо взето. В соларното студио, където ходя, предлагат козметика на Tannymax и аз съм доволна от нея, въпреки че съм ползвала лосион, които е само с меланин, без да играе ролята на автобронзант. Чувала съм добри отзиви за марката като цяло. Също знам, че автобронзантът на Johnson's е много добър. Преди време съм ползвала от Oriflame и Avon, но бих те посъветвала да не правиш тая грешка. Да не ме нападат сега дистрибуторите. Майка ми също е дистрибутор на Oriflame, но това не ми пречи да изкажа обективно мнение. Пълен боклук са си, според мен, а и тенът не става много равномерен. По-добре избери лосион, който не предизвиква моментално почерняване, а след час, например. Защото ако не го разнесеш добре, ефектът от моменталното почерняване няма да е много задоволителен.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 30th January 2008, 16:56
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране

Чак сега виждам, че tory_ също ти е препоръчала Johnson's. На мен ми бяха подарили, но го хвърлих, защото не харесвам тоя метод на почерняване, но братовчед ми и най-добрият ми приятел направиха много хубав тен от него. Като цяло харесвам продуктите на тая марка, затова може да опиташ как ще ти подейства на теб. Успех!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 30th January 2008, 21:41
Аватара на exoticrose
exoticrose exoticrose не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: Bourgas
Мнения: 92
По подразбиране

Мерси за съвета ледено_sЪrце.Аз също съм по доволна от солариума,но винаги тена на лицето става по светъл,и за това някой път използвам бронзант.Доволна съм от този на Lancome,но незнам какъв е за това питах какви са видовете.Ползвала сам и този на Johnson's но доколото знам той е за само за тяло,и не мирише мн приятно (даже гадно).
Отговори с цитат
  #8  
Стар 30th January 2008, 21:44
Аватара на exoticrose
exoticrose exoticrose не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: Bourgas
Мнения: 92
По подразбиране

Под видове бронзанти имах предвид,какво е точно- автобронзанта.Щом той е авто другите какви са
Отговори с цитат
  #9  
Стар 31st January 2008, 10:44
hydrowoman hydrowoman не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 52
По подразбиране

Миналата година пробвах за първи път, с Piz Buin. Тенът беше равномерен,но почерняването ставаше след около 30-40мин (не си спомням точно). Иначе бях много доволна от него.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 6th March 2008, 08:05
MissFreaky MissFreaky не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6
По подразбиране

Аз в момента съм с автобронзанта на Лореал и съм доволна. Когато се ексфолирах преди да го нанеса, наистина тена става най-равномерен и почернявам за 10 мин до 1 час. Обаче много черни ми стават дланите и трябва да ги търкам с кафе. Сега мн ме е страх, защото трябва да ходя на басейн и не знам дали може да вляза във водата черна и да изляза синя например.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Забронзантите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:01.