IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 20th March 2008, 22:14
bebsitoooo bebsitoooo не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 17
По подразбиране косопад на младо момиче :(

Здравейте,
напоследак имам доста силен косопад,който не е нормален за пролетното време .Знам че понякога това е нормално, но при мен е изключително големи количества...които са способни да запушат дори трабите в банята косата ми страшно много изтъня не съм се боядисвала,каносвала,преси рала, дори не използвам сешоар( за сметка на което пък я мия всеки ден) на 16 години сам и не мога да си обясня от какво може да е никога не е било толкова силно Преди около месец използвах хума,но вместо да си измия косата с нея... аз я държах на косата си около 2 ч ... и като че ли...от тогава се започна всичко. нз, може и да си въобразявам моля ви даите идеи каква може да е причината, и какви средства да използвам! Но моля ви без домашни маски... 4е май те ме докараха до тук плс хелп ми

пп ИМА ЛИ ВАРЯНТ ДА Е НА НЕРВНА ПОЧВА.... АЗ САМА СИ ЗНАЯ ЗАЩО ПИТАМ
Отговори с цитат
  #2  
Стар 20th March 2008, 22:21
Аватара на brumbrum
brumbrum brumbrum не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: София
Мнения: 185
По подразбиране

не я мий всеки ден. ако ти се омазнява прекалено бързо я връзвай.вземи си някаква маска за косопад(най-добре питай фризьорката си)- аз имам една на пантесалмина(със зелена капачка-тя е против омазняване,косопад и т.н.). Каната по принцип подхранва
Отговори с цитат
  #3  
Стар 20th March 2008, 22:24
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Ами има вариант да е на нервна почва, разбира се.
Но защо мислиш, че косопадът не е нормален за пролетно време. При всеки е различно. Аз имам период през есента, в който имам по-силен косопад, но знам, че при мои приятелки е през пролетта. Така че ... явно е индивидуално.
И на първо време спри да я миеш всеки ден и се поуспокой.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 21st March 2008, 08:52
bebsitoooo bebsitoooo не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 17
По подразбиране

благодаря за адекватните отговори,но наистина мн ми се омазнява...и това ме кара да я мия всеки ден за сажаление нямам намерението да попитам фризиорката ми, тъйкато...така ме пострига последният път 4е си остави ръцете.Дори не мисля да я посетя повторно.А при нова непозната фризиорка... нз и тя колко разбира И ДАЛИ няма да ме довърши съвсем. НО да пробирам няма време... А иначе мисля че не е нормално за пролетно време ,защото е в едни огромни количества (меко казано) И др пат сам получавала такова опадане на косата пролетно време... но доста по малко...
Отговори с цитат
  #5  
Стар 21st March 2008, 08:58
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Колкото по-често я миеш, толкова по-бързо ще се омазнява. Нали не искаш да ти се налага по два пъти на ден да я миеш? Прояви търпение и малко по малко ще разредиш миенето. Казвам ти го от личен опит.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 21st March 2008, 10:35
Аватара на Lottus
Lottus Lottus не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 399
По подразбиране

Ако е наистина в големи количества може да пробваш да идеш и на лекар ...
Много вероятно е да е на нервна почва ... Нервите влияят на всичко.
Така че като за начало се успокой, усмихвай се и я карай по-спокойно
Отговори с цитат
  #7  
Стар 21st March 2008, 11:13
bebsitoooo bebsitoooo не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 17
По подразбиране

искам д апопитам и какви продукти да използвам???
Отговори с цитат
  #8  
Стар 21st March 2008, 11:29
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Като за начало,не си мий косата всеки ден.Така още повече се омазнява!

Пък ако се омазни,я вържи на опашка и така няма да те дразни!

Ползвай продукти за мазна коса!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 21st March 2008, 11:58
LILenceto LILenceto не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 81
По подразбиране

Здр!

Имах същия проблем май месец мин god! Ужасно е знам! Няма нищо общо с нормалния, сезонен косопад! Ето какво направих аз:
1. Вземи си ампули на Phyto против косопад-скъпи са но са много добри.
2. Почвай маски с тривитаминол или така наречената \"овча mаска\". Потърси има мн добре описано вс във ворума за нея.
3. Купи си стимуланта за коса на Икаров.

Почн вс това и ти гарантирам,че ще спре! А само още един въпрос:ако наистина е ей така,от нищото,тоест без нерви,ала бала, редовен ли ти е месечния цикъл? Защо има пряка зависимост между това.
Успех! Мн се надявам вс да е ок!
Отговори с цитат
  #10  
Стар 21st March 2008, 12:02
Аватара на brumbrum
brumbrum brumbrum не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: София
Мнения: 185
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bebsitoooo
искам д апопитам и какви продукти да използвам???
Аз съм мн доволна от шампоана на нивеа за мазна коса,за маската споменах вече - пантесалмина със зелена капачка,а също така може да си купиш от аптеката коприва(вари се вода,залива се с нея,остава се да преседи малко,после се прецежда от листата-то на опаковката е обяснено по-подробно) и след като се изкъпеш си заливаш косата и не я отмиваш ако не си доволна от фризьорката си отиди в някой по-скъп салон- вярно, че ще дадеш повечко пари, но поне ще си спокойна, че си в добри ръце.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: косопаднамладомомиче
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:53.