IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 25th March 2008, 15:36
Dia_t Dia_t не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 373
По подразбиране

[quote="bebsitoooo"]живея в малък град и се чудя... вазможно е да го няма само в аптеките ли се намира?[/quote

Със сигурност трябва да го има и във вашата аптека.Не е някакъв трудно намиращ се продукт,потърси и в козметичен магазин.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 25th March 2008, 19:53
bebsitoooo bebsitoooo не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 17
По подразбиране

благодаря ви много за отговорите, а само искам да попитам последно.........: ако е пролетен косопад...колко време трае, ж какви коли4ества? ако някой е наясно, моля да каже
Отговори с цитат
  #23  
Стар 27th March 2008, 08:49
bebsitoooo bebsitoooo не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 17
По подразбиране

моля Ви хора помогнете ми! колко врене трае???
Отговори с цитат
  #24  
Стар 27th March 2008, 10:22
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bebsitoooo
моля Ви хора помогнете ми! колко врене трае???

Предполагам не повече от един месец ,стига да е пролетен косопад,а не нещо друго
Една от продавачките на нашите беше яко оплишевяла щот и тя си мислеше ,че е сезонен косопад . Като видя зора отиде на специалист и се оказа ,че е на хормонална основа.
Изписаха и хапчета и после всичко беше
Що не идеш на лекар за всеки случай
Отговори с цитат
  #25  
Стар 27th March 2008, 11:46
bebsitoooo bebsitoooo не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 17
По подразбиране

ох как да отида на лекар, като споделих с наще и те ме изкараха мен виновна 4е сам се била мазала с сякакви боклуци по главата..пак ся се оплаквам. Маика ми е на мнение 4е трябва да си подкася косата за да живне ! е хора напрво ще се гръмна..... нз каде да се завра! те не ме разбират........ обвиняват ме...... като остана без коса........ сиг ще им стане гот....
Отговори с цитат
  #26  
Стар 27th March 2008, 11:58
Аватара на Пипилота
Пипилота Пипилота не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 3 199
По подразбиране

Не им обръщай внимание. Иди на фризьор, подкъси я малко или смени прическата, дори да не помогне ще повлияе положително на настроението ти. След това наистина не прекалявай с мацотенето, всичко което поема организма ни вътрешно или външно го прави до насищане на нуждите му. От там нататък колкото и да се тъпчеш с медикаменти огранизма ти няма да поеме повече отколкото му е нужно, другото ще го изпикаеш Предполагам, че същото се отнася и за мацотенето.
П.П. Вземи си витамини на хапчета, Мерц, Ревитал или нещо подобно. Бирена мая също. Храната, която ядем се отразява на външният ни вид.
__________________
Nobilitas obligat
По-добре всички да те мислят за глупак, отколкото да постнеш и да разсееш всякакви съмнения!
Отговори с цитат
  #27  
Стар 27th March 2008, 19:57
bebsitoooo bebsitoooo не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 17
По подразбиране

mersi
Отговори с цитат
  #28  
Стар 7th April 2008, 12:52
snowwhite snowwhite не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: Sofia
Мнения: 37
По подразбиране

Защо не пробваш с ампулите на Phyto за косопад? Аз съм много доволна от тях, преди време така се оправих. Има и шампоан,който е допълващо средство.
Отговори с цитат
  #29  
Стар 7th April 2008, 13:54
liliqvita liliqvita не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 33
По подразбиране

Моя съвет е да идеш на дерматолог! Виж какво е какво ще ти изпише. Престани с миенето всеки ден,хващай косата или една преса на вафли да издържиш поне седмица И СЛЕД ТОВ Я МИЙ ПОНЕ НА 3 ДНИ. Ти си я уморила с това миене. Аз ползвам шампоан с хинин на Klorane 400ml-14 лева и съм доволна. Подстрижи се,може и от стрес да е това капене на косата,хормони,ако ти е много дълга може да ти излежда много за това. До 100 косъма на ден е нормално,огледй се за плешиви петна по косата ,дано да нямаш. Но по вероятное да е от хормоните-не прощават на никого.
Отговори с цитат
  #30  
Стар 7th April 2008, 18:54
bebsitoooo bebsitoooo не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 17
По подразбиране

здравейте отново,
огледах за пешиви петна.... НЯМАМ! Днес отидох и се постригах мн касо правя си маска с витамини, и ползжам стимулант за коса на Икаров дано има резултат
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: косопаднамладомомиче
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:15.