IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 10th April 2008, 14:10
Аватара на Patetu
Patetu Patetu не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 319
По подразбиране

Виж - има едина серия на КРКА- не са скъпи - Фитовал се казва продукта. Има шампоан, лосион и витамини. Не са скъпи и са много добри.Примерно шампоана е - 8лв, лосиона- към 10-11, а витамините 11-12лв.
Отговори с цитат
  #42  
Стар 16th April 2008, 01:36
blonde_st blonde_st не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 43
По подразбиране

Пробвай с корени от коприва от аптеката- 90 ст. струват и имат невероятен ефект. Адски лесно се прави отварата, на пакета с корени е описано. ефекта е невероятен. Аз лично съм невероятно доволна. Пробвала съм какви процедури за възстановяване по салоните, маски , шампоани и какво ли не на безумни цени. нищо не дава такъв ефект според мен. Косата ми видимо се сгъсти и заздрави. Опитай. Успех!
Отговори с цитат
  #43  
Стар 16th April 2008, 08:26
chervenokoska_2 chervenokoska_2 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: сред болката
Мнения: 581
Изпратете съобщение чрез ICQ до chervenokoska_2
По подразбиране

Един наистина изпитан начин. Ако си от София се разходи до Кауфланд или Хит. В аптеките им има ампули (убий ме, не си спомням как се казват), стоят при продавачките подредени. Цената им е смешна - около 1лв, италиански. 8 различни - с плацента, костен мозък и какво ли не, без отмиване. Вземи си!!! След всяко къпане си слагай по една. Повярвай ми - само след да кажем седмица или две няма да има никакъв косопад освен нормалното. Аз бях със силен косопад, около мен колежките се оплакваха от същото. Като го направихме - няма и помен от косопада. Аз лично съм направила курс от 2 месеца, колежките по 3. Ефектът е направо да не повярва човек. Щото аз съм си скептик, имам дълга коса, трерирам я много и купувах какво ли не, за да спре това чудо. Освен това не мий косата всеки ден, а най-малко на 3 дни. Съветите да взимаш дражетата и вредата от пресите и сушоара - другите са ти ги дали вече.
__________________
Аз съм красива и здрава, защото раста в пеницилинова среда - мухльо до мухльо!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: косопаднамладомомиче
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:50.